852948 Female Minifigure Magnet Set

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

852948 Female Minifigure Magnet Set

#1 Post autor: Scrat »

Obrazek

852948 Female Minifigure Magnet Set

Rok produkcji: 2010
Ilość elementów: 1 (wg S@H)
Wymiary pudełka: (w przybliżeniu) 6.5 x 29.5 x 3 cm
Figurki: 3
Seria: Pirates II, City, Agents
Ceny: 12.99 USD, 7.85 GBP, 9.99 EUR (Germany), 49.95 PLN
bricklink, brickset

1) Pudełko

Obrazek Obrazek
Blister, plastikowa część jest przyklejona na stałe do opakowania. Z tyłu jest coś, co w domyśle zapewne ma służyć do otwierania pudełka. Dziewczyny są jednak dobrze chronione i ciężko się do nich dobrać :) Kiedy rozerwiemy kartonik, to naszym oczom ukazuje się kolejne zabezpieczenie, tym razem plastikowe, na szczęście leżące luzem. Kartonik ma bardzo ładny nadruk, cały jest oczywiście w różowej tonacji.

2) Instrukcja

Nie znalazłem...

3) Zestaw

Obrazek

Trzy magnesy. Trzy prześliczne panie, które dumnie się prezentują na "podstawkach".

Obrazek

O, takich. Czerwone, szkoda, że nie różowe.

Obrazek Obrazek

Wróćmy jednak do ludzików. Pierwsza z dam to Dyna-Mite, która jest znana nam z serii Agents, z zestawu 8968. Ma ona czerwoną fryzurę, którą nosi też Irina Spalko (Irina nosi je w czarnym kolorze). Włoski w tym kolorze wyglądają świetnie. Główka to kolejna mocna część tego ludzika, wyraz zadowolonej z siebie, przebiegłej, kobiety w futurystycznych okularach. Tors, prawdopodobnie ma to być skórzany kostium, z logiem "służby zła", uwydatnia minifigowe wdzięki. Z tyłu duże logo. I zwykłe czarne nóżki. Dynamitka ma też świetne akcesoria, złoty pistolet i dynamit, imię zobowiązuje.

Kolejna pani nie ukazała się jeszcze w żadnym zestawie! Bardzo możliwe, że spodobał jej się film Prince of Persia, ponieważ nosi taką samą fryzurę jak jedna z głównych bohaterek. Włoski Taminy, które nosi ta pani, są absolutnie boskie! Moja ulubiona żeńska fryzura wśród ludzików! Główkę znamy już z setek innych pań. Szkoda, że nie dali tej nowej główki, którą mają obecnie kobiety w city. Pani ma przepiękną różową koszulę bez rękawów, z kieszonkami. Z tyłu nadruk ogranicza się jedynie do zaznaczenia damskiej sylwetki. Na szyi na srebrny wisiorek w kształcie serca. Całość uzupełniają białe spodnie. W łapce trzyma zielone jabłuszko.

Ostatnią z pań znamy już z aż trzech zestawów. Niemniej piratka jest też warta uwagi. Znane i lubiane ciemnobrązowe włoski. Główka z ciemnoczerwoną szminką przypomina Agentkę Trace, jednak nosi opaskę na oku. Tors jest bardzo dobrze znany, jako pierwsza nosiła go karczmiarka ze słynnej wioski. I niebieskie nóżki.

4) Podsumowanie

Krótko: najlepszy zestaw z magnesami jaki Lego wydało.

plusy:
-dziewczyny!,
-akcesoria,
-oprawa graficzna :)

minusy:
-główka pani w różowej koszuli,
-"podstawki" mogłyby być różowe...
Ostatnio zmieniony 2010-07-05, 23:32 przez Scrat, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
misiek
Posty: 421
Rejestracja: 2008-05-04, 00:35
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
brickshelf: misiek3000

 

#2 Post autor: misiek »

Scrat pisze:Dziewczyny są jednak dobrze chronione i ciężko się do nich dobrać :) Kiedy rozerwiemy kartonik, to naszym oczom ukazuje się kolejne zabezpieczenie, tym razem plastikowe, na szczęście leżące luzem.
Nie wiem czemu, ale dziwnie mi się to kojarzy ;p

A co do samych figurek, to piratkę mogłaby zastąpić jakaś inna pani i byłoby super.

Recenzja bardzo dobra, 3- :)
Ostatnio zmieniony 2010-07-06, 15:37 przez misiek, łącznie zmieniany 2 razy.
FREE HUGS :D

lordofdragonss

#3 Post autor: lordofdragonss »

Moim zdaniem pani w różowym to nauczycielka. Może to znak, że dostaniemy szkołę?

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#4 Post autor: Sorrow »

Tamina-nauczycielka jest urocza, na pewno będę na nią polować na BL (lub chociaż na jej tors). Tylko dla niej magnesów nie kupię (pozostałe dziewczyny już mam)... chociaż gdyby były różowe, to bym się może skusiła...
Dzięki za recenzję!

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#5 Post autor: Ither »

zakochałem się w tym warkoczu. Koniecznie weź tę figurkę do Wawy, ukradnę Ci ją razem z butami zaraz po tym jak... no sam wiesz co w piątek będziemy robić : D

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#6 Post autor: Scrat »

Ither, wezmę inną, jeszcze lepszą, ale nie jestem skłonny do zostawiania jej...

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#7 Post autor: Ither »

Będziesz młody przyjacielu, będziesz.

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#8 Post autor: Miguel »

Z całego zestawu właśnie najbardziej mi się lachon w różowej koszuli podoba :) piratka i agentka (?) jakoś tak nie bardzo.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

ODPOWIEDZ