[MOC] Koparko-ładowarka

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
markervip
Posty: 65
Rejestracja: 2010-12-14, 23:10
Lokalizacja: Wola Radziszowska
brickshelf: mmarek

 

[MOC] Koparko-ładowarka

#1 Post autor: markervip »

Witam !
Jako, że się niedawno zarejestrowałem na forum, to postanowiłem się pochwalić swym pierwszym 'dziełem'.
Koparka jest podobna do tej z zestawu 7637.
Z góry przepraszam za jakość zdjęć i ewentualnego eksponowania pojazdu, choć mam nadzieję, że jak na pierwszy raz nie jest aż tak źle.

Założenie było żeby pojazd był bawialny, choć mam ochotę nieco go pozmieniać, tudzież upiększyć - bardziej urealistycznić :)

Obrazek

Obrazek ObrazekObrazek

Link do galerii BS
Pozdrawiam

Fistach

#2 Post autor: Fistach »

Jak na pierwszy raz calkiem niezle - zarowno model jak i prezentacja.

Co do pojazdu, to wydaje mi sie nieco zbyt waski nos i jednoczesnie zbyt dlugi w porownaniu do kabiny. Gdybys kabine (poza szybami) zrobil na 5 studow, wcisnal tego slope curved'a do tylu 2 study (nawet kosztem kierownicy) byloby wg. mnie lepiej.

Jeszcze pare tile tu i ówdzie by nie zaszkodziło.

Buduj dalej!

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#3 Post autor: M_longer »

"Traktor z farmy pojechał na budowę" ;)

Nie wygląda to źle, ale zamieniłbym ten daszek na żółty i koniecznie dodał rozkładane podpory, bo nie widziałem koparko ładowarki bez tylnych podpór :)

Awatar użytkownika
markervip
Posty: 65
Rejestracja: 2010-12-14, 23:10
Lokalizacja: Wola Radziszowska
brickshelf: mmarek

 

#4 Post autor: markervip »

M_longer pisze:Nie wygląda to źle, ale zamieniłbym ten daszek na żółty i koniecznie dodał rozkładane podpory, bo nie widziałem koparko ładowarki bez tylnych podpór :)
No ja w zasadzie też nie. Nie wiedziałem jak je tam 'wkleić', próba była, ale niestety nieudana, nie podobało się mi to za bardzo.
Jak pisałem tam zrobiłem kopareczka poszła w strzępy, niebawem więc (tylko mi klocki przyjdą) pochwalę się nową odsłoną :)

ODPOWIEDZ