8803 Minifigures Series 3

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Grzesiek
VIP
Posty: 161
Rejestracja: 2010-07-14, 19:11
Lokalizacja: tychy
brickshelf: grzesioo

 

8803 Minifigures Series 3

#1 Post autor: Grzesiek »

Obrazek

8803 Minifigures Series 3

01 - Fisherman - [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?p=173167#173167]Jumbo[/URL]
02 - Pilot - Miguel
03 - Tribal Chief
04 - Samurai Warrior - papacamayo
05 - Snowboarder - lugomina
06 - Space Villain
07 - Sumo Wrestler - Jumbo
08 - Mummy - nori
09 - Elf - Miguel
10 - Tennis Player - Miguel
11 - Race car Driver
12 - Gorilla suit Guy
13 - Space Alien - lugomina
14 - Hula Dancer - Dronka
15 - Rapper
16 - Baseball Player - Grzesiek

Dane techniczne
Seria: LEGO Minifigures seria 3
Rok produkcji: 2011
Liczba figurek: 1
Cena : Allegro 6,50zł, Cena katalogowa 6.99zł

Chciałbym, zaprezentować nową kolekcję mini figurek, nowa już 3 serią naszych wspaniałych milusińskich plastikowych przyjaciół. Nowa seria to zupełnie nowe ludziki z nowymi torsami,przedmiotami oraz nakryciami głowy.Seria ta została zapakowana do plastikowych zielonych woreczków.Ja osobiście jestem tą nową serią bardzo zadowolony, ponieważ posiadając obecnie kilka ludzików z tej 3 serii.

Opakowanie
W opakowaniu koloru zielonego znajdziemy jedną figurkę, oraz wszystkie jej elementy są luzem zapakowane . Do każdej paczuszki jest dołączona instrukcja też w kolorze zielonym.
Obrazek

Instrukcja
Instrukcja jest bardzo czytelna, na przedniej stronie mamy zaprezentowaną całą kolekcję 16 stu figurek, a na drugiej stronie zaprezentowane są ich elementy oraz sposób ich zakładania.
Obrazek

Podsumowując
Obecnie posiadam 5 sztuk tej nowej kolekcji, i stwierdzam ze ich wykonanie oraz jakość plastiku z jakiego są wykonane starannie, jestem mile zaskoczony ich nowymi elementami .
Ostatnio zmieniony 2011-03-01, 07:50 przez Grzesiek, łącznie zmieniany 17 razy.

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#2 Post autor: Piterko »

Wygląda na to, że wszystko gra, jednak woreczek z tyłu nie ma żadnych kropek. Gdzie są te kropkowe kody, o których tak się mówiło?

Fistach

#3 Post autor: Fistach »

Piterko pisze:Wygląda na to, że wszystko gra, jednak woreczek z tyłu nie ma żadnych kropek. Gdzie są te kropkowe kody, o których tak się mówiło?
One byly w drugiej serii - w trzeciez tez mialy byc?

Szkoda ze Grzes zarzucil takie male foto bo na tym, lekko zamazanym, nic nie widac.

lordofdragonss

#4 Post autor: lordofdragonss »

1. Kropki są, ale nie są widoczne. wyczuwa się je na dotyk- jak alfabet Braila.
W drugiej serii były jeszcze kody. ;]

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#5 Post autor: Hezar »

A co mi tam, napiszę... "bo mnie boli"...

Jak na pierwszą recenzję trzeciej serii Minifigurek jest źle. A nawet bardzo źle.
Kilka naprędce złożonych zdań bez składu i ładu, masa błędów stylistycznych i interpunkcyjnych - no przecież to woła o pomstę...
I niech mi do diaska nikt nie pisze, że lepsza taka recenzja, niż żadna!
Grzesiek, czy naprawdę nie można było poświęcić trochę więcej czasu na jakieś sensowne przemyślenia i porządną edycję?
Minifigurki, które wzbudzają ogromne zainteresowanie i są powodem wielu ożywionych dyskusji, zostały po prostu potraktowane "z buta". Oby tak dalej.

Tyle na temat.

Awatar użytkownika
Grzesiek
VIP
Posty: 161
Rejestracja: 2010-07-14, 19:11
Lokalizacja: tychy
brickshelf: grzesioo

 

16 - Baseball Player

#6 Post autor: Grzesiek »

16 - Baseball Player

Obrazek


16 figurka z 3 serii jest to bejsbolista,ludzik ubrany w biały strój z czerwonym logo jego drużyny, czarnym paskiem oraz z czerwona czapeczka. Jakość wykonania kija czapeczki i ludzika jest bardzo staranna .Czapeczka jest całkowicie nowym elementem tak jak i kij.
Obrazek
Obrazek Obrazek
Ludzik posiada nowy kij bejsbolowy,który moim zdaniem został solidnie wykonany, nasz kij koloru jasno brązowego zakończony białym uchwytem do łapki ludzika
Obrazek
I jeszcze jednym ciekawym elementem ludzika jest jego czapka, która jest całkowanie inaczej wykonana niż obecne czapeczki ludzików, a co ciekawe jest kolorowa i ma wydłużony daszek.
Obrazek
Podsumowując naszego ludzika stwierdzam że jest to figurka jest ładnie zaprojektowana, lecz mogli by do niej dodać kask taki jak maja pałkarze bejsbolowi.
Ostatnio zmieniony 2011-02-19, 05:15 przez Grzesiek, łącznie zmieniany 7 razy.

rh

#7 Post autor: rh »

O ile do "nagłówka" recenzji czepiać się nie będę, to mam zastrzeżenia do samego opisu ludzika. A gdzie jakieś Twoje myśli, wrażenia, co się podoba, co nie?

Plus przydałoby się jeszcze w części nagłówkowej umieścić spis albo przynajmniej link do listy kropkowych kodów ...

lordofdragonss

#8 Post autor: lordofdragonss »

Obrazek
:]

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#9 Post autor: Lord Vash »

Mnie ciekawi spódniczka z trawy tancerki hula, to będzie taka "postrzępiona" naklejka?
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#10 Post autor: Kirysowaty »

Żadna naklejka - jest z materiału, tak samo jak pelerynki.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#11 Post autor: Lord Vash »

Wpadłem na to jakieś 15 sekund po napisaniu posta, ale dzięki ;)
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

vedder
Posty: 57
Rejestracja: 2009-01-07, 21:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

#12 Post autor: vedder »

lordofdragonss pisze:1. Kropki są, ale nie są widoczne. wyczuwa się je na dotyk- jak alfabet Braila.
W drugiej serii były jeszcze kody. ;]
W wersji na USA były widoczne. Na pewno nic nie widać na opakowaniu? To strasznie skomplikuje mi zakupy.

lordofdragonss

#13 Post autor: lordofdragonss »

vedder pisze:
lordofdragonss pisze:1. Kropki są, ale nie są widoczne. wyczuwa się je na dotyk- jak alfabet Braila.
W drugiej serii były jeszcze kody. ;]
W wersji na USA były widoczne. Na pewno nic nie widać na opakowaniu? To strasznie skomplikuje mi zakupy.
Pewnie ktoś zaznaczył je markerem czy coś. Widziałem wiele zdjęć na flikrze i nie widziałem czarnych kropek...

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#14 Post autor: Miguel »

Dokładnie. Kropki są widoczne jako wypukłości pod odpowiednim kątem padania światła. Aczkolwiek zastanawia mnie, bo ja mam .jpg z kropkami szarymi i białymi. I zastanawiam się czy chodzi tutaj o to, że szare są wypukłe (te akurat było widać na mojej saszetce) a białe są wklęsłe albo dla ściemy (tych nie było widać).

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-01-10, 23:37 przez Miguel, łącznie zmieniany 2 razy.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#15 Post autor: m4rc1n »

Dzisiaj była dostawa do sklepu, i przyszły 4 kartony. Te kody kropkowe to jedna wielka bez-na-dzie-ja. To tak jakby próbować wyszuk ziarenko piasku między dwoma warstwami tektury... To, że w ogóle są to da sie tylko wyczuć, lub, jak już wspomniano, patrząc na zgrzew pod odpowiednim kątem.

Ja tam nie wiem jak Chińczycy je rozpoznają...
MOCs: 4
WIP: who cares?

ODPOWIEDZ