Balon transportowy "Grandma of doom" v.2

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Feo

Balon transportowy "Grandma of doom" v.2

#1 Post autor: Feo »

Kolejna wersja MOC'a "Grandma", myślę że lepsza bo więcej trybików i mechanizmów :].

To już wersja więcej opancerzona niż transportowa ale co tam :P
Opis: Jak działa? Proste! Jest jeden kocioł, gorące powietrze/para leci rurami do dwóch balonów i wtedy się unosi nad ziemią. Jak się porusza? Para z tego samego kotła leci rurą do silnika, w silniku pod ogromnym ciśnieniem porusza "młynek", "młynek" porusza koło z gumeczką, koło z gumeczką kolejne koło z gumeczką, kolejne koło z gumeczką trybiki, trybiki wiatraczek, a wiatraczek sprawia żę "Grandma" brnie do przodu. Jak zakręca? Sternik porusza kierownice z gumeczką, kierownica z gumeczką porusza koło z gumeczką, koło z gumaczką porusza kolejne koło z gumeczką,koło z gumeczką jest zaczepione o "słup żagla" co porusza "żagiel" który kieruję balonem.
Mr. Fixedhead ( zwariowany wynalazca z trzeciego końca linii nieskończonej )przedstawia... "Grandma of doom":
Obrazek
Plan ogólny: 1 2
Boki: 3 4
Tył: 5
Z góry: 6
Detale: 7 8 9 10 11 12
Reportaż z fotoreporterem: 13 14 15 16 17 18
Ekwipunek fotoreportera: 19 20 21
22
Enjoy
Brickshelf
Ostatnio zmieniony 2006-06-14, 22:07 przez Feo, łącznie zmieniany 1 raz.

Fistach

#2 Post autor: Fistach »

zupełnie mój gust ale pomysł fajny:)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#3 Post autor: Ciamek »

Wygląda dużo ciekawiej i sensowniej niż v.1 ale te zdjęcia... nie możesz ich zmniejszać? Niektóre zajmują prawie 1 MB. Czas wczytywania zniechęca do oglądania. Poza tym po zmniejszeniu nie raziłaby tak ich nieostrość. Czemu wszyscy są łysi? ; o)
Zdrufko, Ciamek

Feo

#4 Post autor: Feo »

Psieplasiam, niemam włosków ;(

Diego

#5 Post autor: Diego »

MOC bardzo ładny. 9/10

Co do zdjęć : rób z roździelczością 640x480 - wtedy będą najładniejsze.

Feo

#6 Post autor: Feo »

Co do zmiejszania zdjęć, u mnie są one małe, jeżeli są duże to wjedźcie w prawy dolny róg ekranu, nakierujcie mysz na zdjęcie, i w prawym dolnym rogu pojawi się ikonka zmiejszania obrazu, klikacie i jest gotowe :)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#7 Post autor: Ciamek »

Feo pisze:Co do zmiejszania zdjęć, u mnie są one małe, jeżeli są duże to wjedźcie w prawy dolny róg ekranu, nakierujcie mysz na zdjęcie, i w prawym dolnym rogu pojawi się ikonka zmiejszania obrazu, klikacie i jest gotowe :)
To dotyczy TYLKO wyświetlania takiego zdjęcia. Poza tym niektórzy nie mają włączonej takiej opcji (np. ja nie mam), ale nawet nie o to chodzi - chodzi o rozmiar tych zdjęć i ich długie wczytywanie się.
Zmienić rozmiar można od biedy nawet w Paintcie
Zdrufko, Ciamek

ODPOWIEDZ