[MOC] Wóz Drzymały

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#16 Post autor: Kirysowaty »

Prusakolep, he he... Naprawdę świetna praca, fantastycznie zrobiony wóz, no i Drzymała z żonką też niczego sobie.

Z tymi odcieniami brązowego faktycznie są niezłe jaja. Mnie osobiście różnice w kolorze między kilkoma częściami reddish brown nieco denerwują, gdy sam buduję - choć w tej pracy dało to niezły efekt.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Mrutek

#17 Post autor: Mrutek »

Fantastyczna scenka, aż łza się w oku kręci za pruskim porządkiem.
Co ja gadam - straszne czasy - tyle lat się z nim wozili pruscy urzędnicy, aż w końcu pokonali go w nierównej, prawnej walce.
Ciekawe jak wyglądałoby to dziś? Najpierw wpada straż gminna wlepia 500pln mandatu za niemanie świateł. Potem sanepid dowala 2000. A bo tak! Opieka społeczna zabiera dzieci, sąd prawa rodzicielskie. Obrońcy praw zwierząt konfiskują bydło. Komornik ściąga kasę bo OC nie opłacone. Komisja europejska oskarża o brak pozwoleń i licencji. Na końcu wpada policja prosi o dokumenty. Drzymała próbuje je wyciągnąć z kieszeni, ale nie może bo ma już łapy wykręcone na plecach. Zostaje ukarany mandatem za niewylegitymowanie się. Potem oskarżony na 3-mce aresztu za czynną napaść na policjanta. Prokuratura po 3-miesiącach przedłuża areszt o kolejne. Przez 5 lat trwa zbieranie dowodów. Odsetki za brak OC rosną. Na wniosek KRUZ sąd zasądza hipotekę kaucyjną przymusową bo składki nie opłacone. Odsetki od obciążeń rosną do 5 milionów 999 tysięcy. W więzieniu zostaje oskarżony o spowodowanie katastrofy smoleńskiej. Umiera. Po śmierci zostaje ułaskawiony i beatyfikowany.
Ci wredni Prusacy!

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#18 Post autor: zgrredek »

Mrutek pisze:Ciekawe jak wyglądałoby to dziś?
Może Drzymała skrzyknąłby sąsiadów bliższych i dalszych, zablokowali drogi, wysypali zboże, a potem zostałby ministrem rolnictwa?

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#19 Post autor: Hezar »

lugomina pisze:lepiej byloby zbudowac scene, jak tlukli polskie dzieci we Wrzesni, bo sie nie chcialy modlic po niemiecku
Co to, to nie, szanowna Pani. Ja takich konstrukcji nie chcę w ogóle oglądać na tym forum i pewnie nie ja jeden, co więcej - niestosowne jest nawet podsuwanie Karwikowi tego typu pomysłów.
I nie ma żadnego "ale"!

Co do MOC-a, to rzeczywiście mamy tu do czynienia z fantastyczną pracą - pomysłową, świetną konstrukcyjnie i pierwszorzędnie zaprezentowaną. Zdjęcia są idealne, a do tego garść faktów historycznych... Brawo!

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#20 Post autor: Bobofrutx »

Świetny jest ten wóz! A i scenka też niczego sobie.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Belfast
Posty: 387
Rejestracja: 2009-06-24, 22:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Diabel

 

#21 Post autor: Belfast »

Rewelacyjne wykonanie, bardzo mi się podoba. Nawet moja żona, która ma klocków już serdecznie dość (bo są wszędzie) była tą kompozycją zachwycona.
Lepsze jutro było wczoraj, a świat zamienił wrażliwość na wydajność !

Belfast

ODPOWIEDZ