[MOC] Cienżarówa

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Noobi
Posty: 52
Rejestracja: 2010-08-13, 22:14
Lokalizacja: Katowice
brickshelf: Noobi

 

#16 Post autor: Noobi »

Ciesze się że nie poszedłeś w stronę tych brzydactw.
Ale wymyśliłeś coś własnego, wszakże wśród orków jest wiele klanów.
Najwyżej nazwiesz ich chłopcy zębatej tirówki xD
mam wrażenie ze orki w kabinie są zbyt obudowane, może wystaw pasażerowi głowę i działko z kabiny.

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#17 Post autor: Backbone »

Jerac, tak z ciekawosci, czemu wszystkie nazwy w wh40k sa zawsze przekręcone?

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#18 Post autor: Piterko »

Będzie Ninja Truck Trial to czemu by nie Ork Truck Trial xD
Fajny chaos, taki Warhammerowy, jeszcze ten zimny łokieć wystający z kabiny. Do tego to jest napędzana ciężarówka.
Czego brakuje? Strzelającego naprawdę działka i może okrzyków. Ale to już można sobie samemu dorobić, bez PFów i light bricków :D

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#19 Post autor: Jerac »

Backbone, przekręcone są tylko w przypadku orków. Wsadź sobie w dolną szczękę dwa gigantyczne, wystające kły i spróbuj coś poprawnie powiedzieć.

Jedno pytanie - czy gdyby buda była mniej rozpoznawalna - to znaczy była tak jak w oryginale silnikiem, paroma blachami naokoło itd to byłoby wg Was lepiej?

kris kelvin

#20 Post autor: kris kelvin »

Według mnie byłoby o wiele lepiej, ale mi się po prostu ten Trukk z Games Workshop podoba (ta nowsza wersja. Po prostu dla mnie dziwne jest, że tak świetnie odwzorowałeś inne rzeczy, a tutaj ni z gruszki ni z pietruszki przerobiłeś współczesną ciężarówkę na Orkowy pojazd.
No ale Ty tu rządzisz :D

Zrób po prostu coś takiego i już :)
Obrazek

Obrazek

Aha i mniej orków na tej pace. Teraz na dobrą sprawę to teraz kompletnie nic nie widzę poza wysypiskiem smieci. Chaos chaosem, ale jakieś punkty zaczepienie dla oka muszą być.
Ostatnio zmieniony 2011-02-08, 15:49 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Zingiberis

#21 Post autor: Zingiberis »

Jerac pisze: Jedno pytanie - czy gdyby buda była mniej rozpoznawalna - to znaczy była tak jak w oryginale silnikiem, paroma blachami naokoło itd to byłoby wg Was lepiej?
Lepiej? Nie. Po prostu inaczej.

Jak Noobi wyżej wspomniał są różne klany Orków, nie jest powiedziana, że wersja GW jest jedyną słuszną.
Ostatnio zmieniony 2011-02-08, 15:50 przez Zingiberis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#22 Post autor: Robson »

Jednak moje oponki się przydały na dłużej :)
Mi się podoba :)
Cb1100RR

Mrutek

#23 Post autor: Mrutek »

Jerac pisze: 1. W tym widzisz jakąś grację tudzież jakiś sens?

2. Co masz na myśli mówiąc "cała" ciężarówka?

A ogólnie... tak, to miało wyglądać jak ze złomu. Dokładnie o to chodziło. Wychodzi na to że 3. zrobiłem to za dobrze? :D
ad 3 Tak, przedobrzyłeś ;)
ad1. Tak widzę - na sposób orkowy. Wiadomo: ktoś stworzył te maszyny w sposób w jaki jego wyobraźnia mu kazała. Reszta to podchwyciła i powiela pewien schemat. Ni to maszyna, ni żywa istota, jakieś ćwieki, kolce, rury, pancerze i takie tam, ni to pomalowane ni to obdrapane. Ale wszystko w jakimś takim "orkowym" klimacie. W poprzednich pracach uchwyciłeś ten klimat. Jakoś się udało, a myślę, że nie było łatwo. Tutaj tego nie widzę. Nie podoba mi się i już.
ad 2 Po przemyśleniu wydaje mi się, że chyba nie tę ciężarówkę powinieneś zbudować. To nie te kształty.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#24 Post autor: Jerac »

Na szczęście cała idea tej zabawki jest taka że w środku jest najzwyklejsza rama; zbudowanie innej "skórki" to najmniejszy problem. Zobaczymy.

djtermoz
Posty: 176
Rejestracja: 2007-10-26, 02:33
Lokalizacja: Boston

#25 Post autor: djtermoz »

A wedlug mnie jest dobrze. Jesli jednak chcesz zrobic "gorsza" wersje to moze by tak sciac dach i zdemolowac troche grill chlodnicy (bo nie ma teraz zadnych uszkodzen). Pamietasz gdy T-1000 scigal Terminatora i Johna Connora (gdy uciekali na motocyklu)? W pewnym momencie scielo mu dach i szybe. Moze cos w tym stylu?

Nexus 7

#26 Post autor: Nexus 7 »

Ciezarowka piekna, ale jako cienzarowa to za bardzo ludzka, a za malo orkowa. Cienzarowa powinna miec zupelnie inna sylwetke, tak zeby na pierwszy rzut oka nie bylo widac ludzkiego pojazdu.
To co teraz zbudowales mozesz podciagnac pod post-apokalipse i bedzie super.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#27 Post autor: Jerac »

No właśnie tak sobie myślę że chyba mi się te dwa światy (post-apoc i ork...ology) zlepiły. Ale spoko, za to właśnie uwielbiam to forum: Zbudowałem coś świetnego, wszystkim się podobało, pokazałem tutaj... i próbuję zrobić lepsze :D

I może będzie nawet lżejsze i lepiej jeżdżące, ot co.

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#28 Post autor: Backbone »

Jerac, klimat klimatem, ale pytalem dlatego że taka pisownia kłuje w oczy - rozumiesz :)

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#29 Post autor: Mr.Z »

Hihi, mamy nowego językowego purystę

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#30 Post autor: Backbone »

Mr.Z, no mnie to osobiscie drazni, ale skoro tak ma byc to ok :)

ODPOWIEDZ