Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Wóz Drzymały
Autor Wiadomość
Kirysowaty 
Książę Elfów

Wpisy: 632
Wysłany: 2011-02-01, 15:08   

Prusakolep, he he... Naprawdę świetna praca, fantastycznie zrobiony wóz, no i Drzymała z żonką też niczego sobie.

Z tymi odcieniami brązowego faktycznie są niezłe jaja. Mnie osobiście różnice w kolorze między kilkoma częściami reddish brown nieco denerwują, gdy sam buduję - choć w tej pracy dało to niezły efekt.

Mrutek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-01, 15:26   

Fantastyczna scenka, aż łza się w oku kręci za pruskim porządkiem.
Co ja gadam - straszne czasy - tyle lat się z nim wozili pruscy urzędnicy, aż w końcu pokonali go w nierównej, prawnej walce.
Ciekawe jak wyglądałoby to dziś? Najpierw wpada straż gminna wlepia 500pln mandatu za niemanie świateł. Potem sanepid dowala 2000. A bo tak! Opieka społeczna zabiera dzieci, sąd prawa rodzicielskie. Obrońcy praw zwierząt konfiskują bydło. Komornik ściąga kasę bo OC nie opłacone. Komisja europejska oskarża o brak pozwoleń i licencji. Na końcu wpada policja prosi o dokumenty. Drzymała próbuje je wyciągnąć z kieszeni, ale nie może bo ma już łapy wykręcone na plecach. Zostaje ukarany mandatem za niewylegitymowanie się. Potem oskarżony na 3-mce aresztu za czynną napaść na policjanta. Prokuratura po 3-miesiącach przedłuża areszt o kolejne. Przez 5 lat trwa zbieranie dowodów. Odsetki za brak OC rosną. Na wniosek KRUZ sąd zasądza hipotekę kaucyjną przymusową bo składki nie opłacone. Odsetki od obciążeń rosną do 5 milionów 999 tysięcy. W więzieniu zostaje oskarżony o spowodowanie katastrofy smoleńskiej. Umiera. Po śmierci zostaje ułaskawiony i beatyfikowany.
Ci wredni Prusacy!

zgrredek 
Pan Narrans

Wpisy: 2259
Wysłany: 2011-02-01, 15:38   

Mrutek napisał/a:
Ciekawe jak wyglądałoby to dziś?
Może Drzymała skrzyknąłby sąsiadów bliższych i dalszych, zablokowali drogi, wysypali zboże, a potem zostałby ministrem rolnictwa?

Hezar 

Wpisy: 933
Wysłany: 2011-02-01, 19:36   

lugomina napisał/a:
lepiej byloby zbudowac scene, jak tlukli polskie dzieci we Wrzesni, bo sie nie chcialy modlic po niemiecku

Co to, to nie, szanowna Pani. Ja takich konstrukcji nie chcę w ogóle oglądać na tym forum i pewnie nie ja jeden, co więcej - niestosowne jest nawet podsuwanie Karwikowi tego typu pomysłów.
I nie ma żadnego "ale"!

Co do MOC-a, to rzeczywiście mamy tu do czynienia z fantastyczną pracą - pomysłową, świetną konstrukcyjnie i pierwszorzędnie zaprezentowaną. Zdjęcia są idealne, a do tego garść faktów historycznych... Brawo!

Bobofrutx 
VIP
Władca Arctica!

Wpisy: 1014
Wysłany: 2011-02-01, 20:19   

Świetny jest ten wóz! A i scenka też niczego sobie.
Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Belfast 
Wróg wszelkiego fanatyzmu !

Wpisy: 387
Wysłany: 2011-02-13, 10:23   

Rewelacyjne wykonanie, bardzo mi się podoba. Nawet moja żona, która ma klocków już serdecznie dość (bo są wszędzie) była tą kompozycją zachwycona.

Belfast

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu