[MOC] Chirurg

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

[MOC] Chirurg

#1 Post autor: V1 »

Ma żonę i czwórkę dzieci. Pracuje w firmie montującej reklamy świetlne. Codziennie wstaje o 7 rano, żeby zdążyć na czas. Każdego dnia o tej samej porze zmęczony wraca do domu, całuje żonę na powitanie i je obiad. Jak nie przyśnie, to idą razem z dziećmi na spacer. Ilekroć go zapytasz, czy jest zadowolony z życia, z poważną miną odpowie: "Jasne, człowieku, k***a, jestem cholernie szczęśliwy!". Nie próbuj wątpić w to, co mówi. On zawsze mówi prawdę.

Czasem w weekend spotyka się z kumplami z dawnych lat. Niektórzy mówią do niego 'Chirurg'. A jest ich coraz mniej... Kiedy to słyszy - otwierają się w nim jakieś zakurzone, skrzypiące, dawno nie otwierane drzwi.

Wołali tak na niego nie dlatego, że znał się na medycynie, czy anatomii. Skądże znowu, był przecież chłopakiem z technikum samochodowego. Ale podczas długich wędrówek po Starówce i innych zakamarkach stolicy niejednemu narwanemu łysemu załatwił skierowanie do szpitala.

Spotykają się, piją wino, z rozczuleniem wspominają dawne lata. Młodość, ideały, szaleństwa, zadymy....
I Chirurg jest naprawdę cholernie k***a szczęśliwy, kiedy żona dzwoni do niego na komórkę, żeby już wracał do domu, bo za nim tęskni.

Obrazek
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Filozof
Posty: 231
Rejestracja: 2009-05-15, 23:35
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: filozof33

 

#2 Post autor: Filozof »

Szkoda, że z klocków nie da się zrobić ładnych klocków w kratę. Ale czerwone mogą być.
Ale brakuje mu jakiegoś łańcucha u tychże spodni.
Ale to jest najlepszy Punk jakiego dotychczas zrobiono.
Bardzo mi się podoba, też sobie jakiegoś zrobię na pewno.

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#3 Post autor: Cevillus »

Spodobała mi się opowiedziana przez ciebie historia. A wykonanie jest jeszcze lepsze ;)

Awatar użytkownika
Dart Grellenort
Posty: 277
Rejestracja: 2010-07-13, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: DartGrellenort

 

#4 Post autor: Dart Grellenort »

Dlaczego chodzi bez kurtki? Sam podkoszulek jest kiepskim pancerzem. Buty, mimo że trochę wyższe od "trampków", nadal wyglądają dość lekko. Może to kwestia podeszwy? Myślę, że trzeba mu czegoś cięższego, na przykład obuwia ortopedycznego zrobionego z opony samochodowej i gwoździ.

Jak to było z byciem punkiem? (Pytanie ogólne.) Tato trochę opowiadał, ale nie mógł mówić za siebie. No i warto opierać się na różnych źródłach.
Nobody expects The Spanish Inquisition!

rh

#5 Post autor: rh »

Praca ma swój klimat. A to Polska właśnie ...

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#6 Post autor: zgrredek »

MOCyk ze wszech miar słuszny ideologicznie, aczkolwiek tego łysego wolałbym wkładanego do śmietnika.
Gdzie jego miejsce.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#7 Post autor: Hezar »

rh pisze:Praca ma swój klimat.
Jak najbardziej.
rh pisze:A to Polska właśnie ...
Aleś dowalił...
W naszym kochanym kraju chyba już nic nie jest mnie w stanie zdziwić, jednak z tonu Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że takich "chirurgów" jest u nas na pęczki.
No bez przesady...

rh

#8 Post autor: rh »

Hezar pisze:jednak z tonu Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że takich "chirurgów" jest u nas na pęczki.
Pęczki może i nie, ale jak na przykład czytałem o tym, jak został napadnięty niedawno dyrektor wrocławskiego Teatru Muzycznego, sam też przeżyłem niemiłe chwile, czy się poczyta co wyrabiają "ochroniarskie" bandy, to może to prowadzić do takiego osądu. Tyle że teraz nie da się tego zwalić na punków, bo to nie oni ...

Dość offtopu ;)

Praca świetna i tyle!

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#9 Post autor: zgrredek »

Za moich czasów (początek lat 80-tych) punki to byli spoko goście; zero agresji póki ktoś ich nie zaczepił. Skinów wtedy jeszcze mało co było. Zatargi "etniczne" mieli głównie z metalami.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#10 Post autor: Hezar »

rh, chodziło mi o dokładnie o takiego typa, jak opisał V1 - praca, rodzina, a w weekendy chlanie i sprawdzanie wytrzymałości glana na głowie łysego.
Nawet w Polsce niełatwo o taki element...
rh pisze:Dość offtopu ;)
Praca świetna i tyle!
I na tym zakończmy ;^)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#11 Post autor: zgrredek »

Hezar pisze:chodziło mi o dokładnie o takiego typa, jak opisał V1 - praca, rodzina, a w weekendy chlanie i sprawdzanie wytrzymałości glana na głowie łysego.
To z łysym to było wcześniej, jak jeszcze nie założył rodziny.
Hezar pisze:I na tym zakończmy ;^)
Czemu? Nie lubicie offtopów?
Ostatnio zmieniony 2011-04-04, 20:30 przez zgrredek, łącznie zmieniany 1 raz.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#12 Post autor: Hezar »

zgrredek pisze:Czemu? Nie lubicie offtopów?
Administracja tego nie lubi...

ODPOWIEDZ