8503 scuba/sub

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#16 Post autor: Piterko »

http://www.youtube.com/watch?v=kTJFAgdr ... re=related

Jakieś powiązania z Jungle slizerem nasz Sub ma, ale francuskiego niezbyt rozumiem (poza "bą sząs" xD)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#17 Post autor: KUKUS »

Chyba mówi coś w stylu:
"Oto przed Wami edycja Sub Slizer: eksplorujący dno morza, chroniący sektor [w pobliżu?] Jungle Slizer.
Powodzenia, Sub slizer.

Żeby otrzymać slizera zadzwoń (i tu podaje cyferki). "

Francuskiego nie miałem od 3 lat, tak więc moje tłumaczenie nie jest idealne, nie mniej powinno pobieżnie przetłumaczyć gościa.Zresztą zawsze byłem lepszy w pisaniu, niż słuchaniu żabojadów.

Na dole pod koniec coś pisze
"Pojedynczy robot do uzyskania [za darmo?] dla wszystkich 100 pierwszych dzwoniących (łączna liczba robotów 1500, koszt 2,23 Franka za minutę połączenia). Wymagana jest zgoda rodziców, by można było zadzwonić. "
Ostatnio zmieniony 2011-07-06, 11:11 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Polip
Posty: 55
Rejestracja: 2010-09-08, 21:40
Lokalizacja: Ustroń
brickshelf: POLIP
Kontakt:

 

#18 Post autor: Polip »

KUKUS pisze:Hm, to widzę, że Jungle musiał przeżyć jakąś niezłą przygodę - podejrzewam, że to wina tych zabójczych roślin, produkujących kwasy- może to ta rosiczka, którą miał sposobność zwiedzać od środka:
Bobofrutx pisze:0o ??? Biedny Jungle, kwasem go potraktowałeś?
Kurczę, już nawet nie pamiętam, co to dokładnie było (chyba jakiś płyn do kąpieli z brokatem - w każdym razie wyglądało jak taki fajowy kwas), ale tak mi się to coś spodobało, że używałem tego do zabawy z klockami (wiem, grzeszę już samym wspominaniem o tym...), a efektem były zepsute, zmiękczone i połamane klocki. Biednemu Jungle'owi rozpuściła się ręka do rzucania dyskiem, korpus w miejscach newralgicznych (otwory), a i te kulkowate połączenia (stawy?) już w ogóle nie trzymały, tak więc kończyny latały biednemu Slizerowi jak kukiełce... Kilka minifigów też rozpuściłem. :(

Żeby nie było jednak tak smutno, znalazłem wszystkie klocki potrzebne do zbudowania Judge'a, Rocka i Flame'a i teraz wszyscy trzej groźne patrzą na mnie z kąta biurka. Mówcie co chcecie, ale te kilka części na krzyż nadal pobudza wyobraźnię jak szlag!

Btw, City miał plastikowe czy gumowate kółeczka?

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#19 Post autor: Bobofrutx »

Polip pisze: Mówcie co chcecie, ale te kilka części na krzyż nadal pobudza wyobraźnię jak szlag!?
Jak cholera! ; )
Polip pisze:Btw, City miał plastikowe czy gumowate kółeczka?
Gumowe.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Wawrzino
Posty: 165
Rejestracja: 2010-11-12, 16:59
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
brickshelf: Wawrzino
Kontakt:

 

#20 Post autor: Wawrzino »

Żeby nie było jednak tak smutno, znalazłem wszystkie klocki potrzebne do zbudowania Judge'a, Rocka i Flame'a i teraz wszyscy trzej groźne patrzą na mnie z kąta biurka. Mówcie co chcecie, ale te kilka części na krzyż nadal pobudza wyobraźnię jak szlag!
Recenzję Rock i Fire zaklepuję ;)

ODPOWIEDZ