Robal

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

Robal

#1 Post autor: Jerac »

Co bym nie zbudował zawsze kończę w Space. Cóż, taka moja dola :P Ale tym razem dość ciekawie, bo zbudowałem... żyjątko!

Tym razem coś zainspirowane jednym z najlepszych RTSów świata - Starcrafta. Stworek od którego może pochodzić Mutalisk, tak się składa że moja ulubiona jednostka ;]

Obrazek

Linki bezpośrednie: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ostatnio zmieniony 2006-09-10, 22:08 przez Jerac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rzooq
Posty: 72
Rejestracja: 2006-04-14, 18:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: rzooq

 

#2 Post autor: rzooq »

On jest... OBRZYDLIWY!!! Ale to pozytywna opinia, ponieważ taki robal nie może być słodziutki.
Szukajcie, a znajdziecie. Pukajcie, a otworzą wam...

Awatar użytkownika
Czymsim
Posty: 40
Rejestracja: 2006-08-31, 07:01
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Czymsim

 

#3 Post autor: Czymsim »

Fajna paskuda. Raczej wolałbym z czymś takim kontaktu nie mieć, no chyba że z taką klockową wersją. Trochę dziwne skrzydła, takie nietoperzowe, ale jak sobie pmyślę o motylach, których szkrzydełka też nie są podobne do innych owadzich (chodzi o przeźroczystość i kształt) to jednak takie mogą być. Moja ocena to 10/10 w kategorii paskud tego wszechświata ;)
czym.tumblr.com

KORNik

#4 Post autor: KORNik »

Świetny Hydralisk. Aż naszła mnie ochota na zbudowanie Siege Tanka :) Ale to może kiedy indziej, na razie mam innego MOCa do zbudowania. A teraz idę pograć w StarCrafta ;)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#5 Post autor: Jerac »

To dobrze że wam się nie podoba, dziękuję za uznanie :P

KORNik, Hydraliska też kiedyś zbuduję... a Tobię radzę pograć trochę w Starcrafta, bo dawno nie grałeś :P

KORNik

#6 Post autor: KORNik »

Ale skucha, oczywiście chodziło mi o Mutaliska.

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#7 Post autor: Korn »

To jest rewelacujne! nie mam się do czego przyczepić! I tu wyjatkowo 5+/6 :D
Pozdrawiam.
KoRn

Brickman

#8 Post autor: Brickman »

Wow! Fajny paskudek xD Świetnie odwzorowany, podobają mi się też skrzydełka (z materiału tak?)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#9 Post autor: Jerac »

Nie. Już trzecia osoba daje się na to nabrać :P

Chciałem żeby wyglądały jak z materiału... a to najzwyklejszy, pomalowany papier :P

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#10 Post autor: Pepin Krootki »

Jeśli napiszę że to jest obrzydliwe, będzie to najlepszą rekomendacją.
A więc. to jest... obrzydliwe i fuj i w ogóle.
Świetny MOC :)
tu byłem - Pepin

Awatar użytkownika
szimonek
Posty: 118
Rejestracja: 2006-06-06, 13:24
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

#11 Post autor: szimonek »

Jerac - rozczuliłeś mnie... śliczne po prostu śliczne :-) Aż mi się łezka w oku kręci.

Ach jak sobie przypomnę instalowanie "stadionowej" wersji StarCrafta, "na krzywy ryj" w jedynej pracowni komputerowej na studiach (WMiI UMK Toruń - 8 lat temu), w której były Wingrozy na pecetach i cięcie godzinami z kumplami. Z jednej płytki CD, pozostali grali na wersji "spawn". Doszliśmy swego czasu do specjalizacji, każdy z nas 3 w innej rasie (ja - Protossi), nawet przeciw 5 komputerom (bo tam było maks 8 graczy).

Zaczynał kumpel robiąc 3 minutowy "zerg rush" i wykaszał conajmniej jednego przeciwnika, potem potrzebował obstawy przez chwilę. Następnie drugi kumpel ludziami dochodził do siege tanków i dawał na artylerię przy bazach. Ostatecznie ja dochodziłem do wieżyczek protoskich i już byłem w ciepłym, zakładałem drugą bazę, obstawiałem wieżyczkami bazy kolegów aby ich chronić i w linii prostej dążyłem do lotniskowców. Potem pare z nich, pare czołgów w siege mode i duuuużo mięsa w postaci Zergów i to nie była walka - to była rzeź dla pozostałych komputerów. Ach, ile to dawało radości - zawsze preferowałem współpracę nad współzawodnictwo :-)

A potem pojawił się Brood War :-)

Ciekawe, że komentarze młodszej części forumowiczów (wiek<18) nie nawiązują do gry. Może nigdy nie grali w takie kultowe gry. Teraz już takich gier nie produkują, teraz wszystko idzie w gwizdek efekciarstwa... ech... Kto wspomni czasy, gdy Westwood, Blizzard, czy Ensemble Studios (via Microsoft Games) to giganci RTS... klasycznego, o izometrycznym rzucie.

Nie śmiem oceniać twojego dzieła. Jest poza oceną... nie da się, nie mogę :-)

P.S.
TANKA W SIEGE MODE !! :-)

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#12 Post autor: Pepin Krootki »

O wypraszam sobie.. :P nie grać w TAKĄ grę? Przez starcrafta zawaliłem kiedyś parę sprawdzianów więc proszę nie mi tu nie mówić że nie graliśmy :).
A co do efekciarstwa w grach, to muszę Ci przyznać rację. Coraz rzadziej wychodzi gra w którą moża było grać miesiącami i się nie nudziła ( dla mnie to byli Heroes II i III, Medal of Honor, Morrowind, Oblivion), a teraz nawsadzają tych bump mappingów ( dobrze napisałem?:P ) pixel shaderów i innych pierdół i klimat gry gdzieś ginie.
A żeby nie było całkiem off top:
Jerac, spróbuj zbudować coś z pojazdów protosów:P
Ostatnio zmieniony 2006-09-13, 17:18 przez Pepin Krootki, łącznie zmieniany 1 raz.
tu byłem - Pepin

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#13 Post autor: Jerac »

Hm, to nie jest głupi pomysł. To znaczy z tymi Protossami... tylko problemem jest kolor. Raz że powinno to być jakieś bladożółte, ale nie tan (tan kojarzy mi się z kolorem samochodów za komuny - były biale, czerwone lub takie właśnie), a dwa że nawet jeśli zdecydowałbym się na użycie żółtego bądź tan, to nie starczło by mi części. Niestety - nie jestem przy forsie i narazie muszę powolutku rozbudowywać kolekcję. I wciąż jestem przy częściach czerwonych i czarnych ;] (A, własnie zobaczyłem to "e" przy spróbuje... zatem powodzenia!)

Naprawdę BARDZO chciałbym zbudować terrański czołg, rozwiązałem już na kartce problem składania/rozkładania, mam też dokładne schematy. Ale co z tego jak nie mam gąsiennic, a trzeba ich... No, DUŻO. A że ktoś tutaj sprzedawał w cenie 1 zł za ogniwo, to myślę że podziękuję. Wolę kupić Roaring Roadsters niż pół metra gąsiennic. A pamiętajcie że Siege Tank ma CZTERY gąsiennice!

Btw, zagrałby ktoś w Starcrafta? Przez hamatchi... n00b jestem, więc nie ma co się bać - grywam tylko czysto rekreacyjnie. A tak swoją drogą - Starcraft wcale nie zdechł! To wciąż bardzo popularny RTS, dzięki 3 rzeczom:
-Najlepszy balans wśrod RTSów, mimo zachowania całkowicie różnych ras
-Gigantyczna rzesza graczy
-Możliwość odpalenia na komputerach z trzycyfrową liczbą megaherców i bez trzech wiatraków na karcie graficznej.

KORNik

#14 Post autor: KORNik »

I zobaczyć jako Lego Protoskie jednostki, i Siege Tanka i zagrać w StarCrafta było by fajnie :)

PS. Jerac - sądząc po modelach widzę, że lubisz też W40K.

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#15 Post autor: Pepin Krootki »

Ups...to e wpadło tam przez przypdaek. Gdzie ja, mały żuczek mógłbym budować jakieś konstrukcje ze Starcrafta :P
Nawet gdybym chciał coś zbudować to nie mam odpowiednich klocków.
A więc, przepraszam za pomyłkę:P
tu byłem - Pepin

ODPOWIEDZ