[MOC] Upadek

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
lukasz_z

[MOC] Upadek

#1 Post autor: lukasz_z »

Stefan D. to alkoholik, hazardzista, oraz były agent. Nałogi pomogły mu w pracy agenta: uwolnił rodzinę carską i przyłączył ZSRR do Polski poprzez picie z Leninem, a wygrał z Hitlerem połowę niemieckiego wojska. W 1940 roku, gdy Stanisław M. podarował mu XVII-wieczną warszawską kamienicę Stefan ucieszył się. Mimo tego, że to były agent, kocha spokój. Studiował historię przed I W.Ś we Lwowie i otworzył Muzeum Polskie w Warszawie.

Obrazek


Galeria- http://www.flickr.com/photos/70132161@N07/?saved=1



Krytyka i komentarze mile widziane :)


EDIT

Jest aż tak beznadziejnie?
Ostatnio zmieniony 2011-11-21, 14:37 przez lukasz_z, łącznie zmieniany 10 razy.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#2 Post autor: PatrykZ »

Nie, nie jest beznadziejnie. Jak na początek wręcz przeciwnie, bardzo fajnie.
Proponowałbym z czasem poprawić kamienicę. Myślę, że oddaje za mało realizmu charakterystycznego dla manieryzmu i późnego renesansu. Jest też trochę za mała - piętra powinny być o wiele, wiele wyższe.

lukasz_z

#3 Post autor: lukasz_z »

O, nie spodziewałem się. MOC powstał z dwóch, bardzo zubożonych budynków. Niedługo będzie update galerii
Ostatnio zmieniony 2011-11-21, 10:13 przez lukasz_z, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
X-Yuri
Posty: 65
Rejestracja: 2010-08-03, 21:48
Lokalizacja: Stąd
Kontakt:

#4 Post autor: X-Yuri »

Wydaje mi się że wrzucenie do tematu choć jednej fotki na zachętę zdecydowanie zwiększyło by szansę na komentarze ; P

Sam link_do_Flickra to nie wszystko ; p
Ostatnio zmieniony 2011-11-21, 11:29 przez X-Yuri, łącznie zmieniany 1 raz.

lukasz_z

#5 Post autor: lukasz_z »

Wrzuciłbym, jakbym umiał.
Ostatnio zmieniony 2011-11-21, 16:35 przez lukasz_z, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#6 Post autor: Cevillus »

Twój MOC nie jest aż tak beznadziejny jak napisałeś ale do mnie jakoś nie przemawia ;/

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#7 Post autor: Piterko »

Dobra, a ja z kolei powiem, że raczej nie ma się czego czepić. Rozumiem ogólny zamysł, ale ta galeria sław jest na zewnątrz? Poza tym to dosyć oryginalny pomysł, z którego powinieneś być dumny, zwłaszcza człowiek w lodzie. A i dobrze by było, gdybyś przed prezentacją podociskał klocki.
Samochód to w całości twoja robota, jak rozumiem? Wzorowałeś się na kimś? Chciałbym zobaczyć więcej fotek tego pojazdu.
Do fotek nic nie mam są ok.

lukasz_z

#8 Post autor: lukasz_z »

Autko zrobiłem ot tak, to miało być coś w stylu samochodu Pana Samochodzika, czyli swoisty mix aut robionych w międzywojniu. Robiłem go sam, 15 minut roboty, dla relaksu i postanowiłem go dodać do budynku. Zaraz łapie za aparat i zrobię update galerii z samochodem, jak ci się spodobał.


Już zupdatowałem galerię.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-11-21, 16:12 przez lukasz_z, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#9 Post autor: glaz_pimpur »

lukasz_z pisze:Robiłem go sam, 15 minut roboty
Niestety ten pośpiech widać w całej pracy. Ale nie przejmuj się, większość tak samo zaczyna. A na przyszłość zastanów zanim zrobisz zdjęcia, daj sobie czas np tydzień na przetrawienie tematu. Potem sprawdź czy wszystko Ci się podoba, może da się coś ulepszyć. No i zdjęcia na razie robisz gorzej ode mnie, a to już niewielu się udaje. Proponuję na początek zainwestować w duży arkusz białego papieru, który stosuj jako tło (i podłoże) do pracy.
Co do samej pracy to widać jakąś myśl przewodnią, schemat budynku. Tak jak pisał PatrykZ warto teraz popatrzeć i próbować poprawić to co Ci się pierwsze przestanie podobać. Nie bardzo tylko rozumiem co oznaczają te ludziki w kolejnych akwariach i co oznacza tytuł pracy?
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

lukasz_z

#10 Post autor: lukasz_z »

Na pewno w weekend zacznę robić drugą wersję, a ludziki w akwariach są zainspirowane od 2 piętrowych budynków, w których cały parter jest zawalony sklepami. Niedługo popróbuje zacząć robić zdjęcia 10 mpx. aparatem. Albo popróbuje z ustawieniami w Nokii N8. A tytuł pracy? Hmm.... Miała to być historia o degradacji czołowego agenta, do zwykłego właściciela małej kamienicy.

ODPOWIEDZ