Potworki

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

Potworki

#1 Post autor: Misterzumbi »

Czesc,

jak juz grozilem macie tutaj cos do ogladania.

Pierwszy w kolejce jest Purple People Eater, zbudowany z fioletowych klockow z knight busa. Wyglada troche jak z komiksu ale zostal zbudowany na bazie originalnych zdjec! Taki typ, Marky z Shifters Car Club z Kalifornii zbudowal to cacko naprawde i jezdzi nim po ulicy!
Bez swiatel, bez dachu, bez hamulcow na przedniej osi, bez ABS, bez...
Za to ma do dyspozycji jakies 800 - 1000 koni z silnika od Pontiaca...Normalnie wariat... Obojetne, ja kocham ten samochod

Obrazek

Obrazek

Drugi w kolejce jest troche mniej popaprany. Little Monster zostal zbudowany w orginale przez Marvina Attiqa. Tez nie ma chamolcow, za to swiatla i przyspawane drzwi.
Najbardziej zwariowane jest to ze prawdziwy samochod zostal pomalowany zielona farba ktora swieci w ciemnosci :D

Obrazek
Obrazek

Wlasciwie nie sa to jakies mistrzowskie kreacje, ale i prawdziwe samochody sa bardzo proste. Jedyne co mi sie zostalo to super pomysl na przednie szyby i detalowanie silnikow do bolu...

Kto chce, tutaj jest Little Monster

A tutaj Purple People Eater

Zdrowko Adam
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#2 Post autor: Korn »

Dobra znowu nie wiem co powiedzieć... Chyba nic nie powiem... Zatkało mnie... :D z całym szacunkiem 6/6
Pozdrawiam.
KoRn

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#3 Post autor: Pietruch »

Wiesz Misterzumbi, to jest znęcanie się nad nami. ;)

Moc, a raczej moce są świetne. Szczegółowe aż oczy bolą i te koła które są bardzo ciekawie zamocowane..... Chyba wystarczy. :)

Ocena 6/6 !!
Ostatnio zmieniony 2006-09-24, 08:37 przez Pietruch, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Maciej

kraszanko

#4 Post autor: kraszanko »

Naprawdę jak na mini pojazdy odwzorowanie jest ŚWIETNE :yes:
To po prostu lubię w legoskach :ok:
Ps. fajoskie są te rury wydechowe, chyba korozja je troszki zżera :jem2:

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#5 Post autor: Misterzumbi »

Purple People Eater... VRRRROMVRRRRRRRRRRROOOOMMMMMMMMM!!!!!!!!!

Obrazek

Zamienie tego z Lego na prawdziwy :D

A co do znecania sie... To nie jest znecanie sie, czy ja wam bronie budowac z klockow? ;)

Grretings Adam
Ostatnio zmieniony 2006-09-24, 10:25 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#6 Post autor: Jerac »

Zawsze mnie zastanawiały dwie rzeczy:
-Czy kierowca ma peryskop?
-Czy te samochody w ogóle znają pojęcie "zakręt" ?

MOCe takie jak oryginały - przegięte (w dobrą stronę) :)

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#7 Post autor: Bricksley »

To jest piękne :) Brak słów. A propozycję ze zrobieniem wystawy z Hot Rodami odwołuję bo Ja raczej nie mam szans, a Inni to nie wiem...

PS. Skąd bierzesz takie fajne opony?
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#8 Post autor: Pepin Krootki »

Ech...Ja chyba wpadnę w jakieś kompleksy. Cokolwiek zbuduje Misterzumbi jest wspaniałe. Ty chyba nie potrafisz zrobić czegoś co jest brzydkie :)
Ostatnio zmieniony 2006-09-24, 20:16 przez Pepin Krootki, łącznie zmieniany 1 raz.
tu byłem - Pepin

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#9 Post autor: Misterzumbi »

Pepin Krootki pisze:Ty chyba nie potrafisz zrobić czegoś co jest brzydkie


Potrafie, ale nie chce mi sie.
K@ROL pisze:PS. Skąd bierzesz takie fajne opony?
Mam szczescie, nikt z moich kumpli nie uzywa tych opon, i tak dostaje od tego jedna od tamtego dwie, tu sie uda znalezc jakas...
Kupuje takze bez wytchnienia drewniane skrzynki Lego z lat 60tych, kiedys kupilem jedna w ciemno a w srodku bylo ze czterdziesci takich opon (nowych!), ale jakos szybko topnieja, i za jakies cztery auta bede potrzebowal nowe...Co zrobilem z tymi czterdziestoma? Aaa troche samochodow. Czy myslales ze to moje ostatnie Hot Rody?
Jerac pisze: -Czy kierowca ma peryskop?

Nie.
-Czy te samochody w ogóle znają pojęcie "zakręt" ?
Nie. Gaz do dechy, ogien z tego co sie zostalo po rurach wydechowych, smrod palonej gumy, ryk z osmiu cylindrow w ukladzie V (RULES!), od zera do 120 mil na godzine w 9 Sekund i po jakichs czterystu metrach, adrenalina tak wysoko ze sie paznokcie zawijaja, kto by tam myslal o zakretach?
A pozatym kto chamuje ten sie boi...

Greetings Adam
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Nexus 7

#10 Post autor: Nexus 7 »

Ja moze wielkim fanem hot rodow nie jestem, ale trudno nie docenic mistrzostwa tych MOCy!
A moze dla Misterzumbiego trzeba stworzyc osobny dzial? "Tylko dla mistrzow" czy cos takiego. :mruga:

Szacunek!

Brickman

#11 Post autor: Brickman »

Little Monstera widziałem już wczoraj przeglądając nowości na Brickshelfie, ale nie miałem czasu już przyjrzeć się dokładnej. Pomyślałem za to od razu - "czy to czasem nie kolejne dzieło Misterzubiego?" xD

A same modele - wspaniałe, genialnie odwzorowane. A te oponki są bardzo fajne, sam mam sporo tego ;3
Ostatnio zmieniony 2006-09-25, 14:43 przez Brickman, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ