[MOC] Dres w wannie

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
jerryp
Posty: 226
Rejestracja: 2011-01-16, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: jerryp

 

#16 Post autor: jerryp »

rrosiak pisze:
jerryp pisze:Łazienka sprawia wrażenie takiej surowej, zimnej,wykończonej materiałami jakie udało się zdobyć. Dokładnie jak to w PRL było.
Podwieszany sedes i spłuczka w ścianie? Chyba niekoniecznie, choć mnie się całość bardzo podoba.
Miałem myśli kolorystykę ale jak widać zapomniałem o tym wspomnieć.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#17 Post autor: PatrykZ »

Nie będę rozpisywał się, wystarczą dwa słowa: świetna praca.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#18 Post autor: 3dom »

Coraz lepsze są Twoje winietki. W łazience jest prawie wszystko co powinno być, dodaj tylko jakiś zgrabny grzejnik na ścianie, np. nad pralką, i będzie idealnie :)
Ostatnio zmieniony 2012-05-13, 15:55 przez 3dom, łącznie zmieniany 1 raz.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Aniela113

#19 Post autor: Aniela113 »

"Autor tego projektu wyróżnia się zarowno talentem wtkonania jak i prostotą tematyki - pozwala mu to sięgnąć do granic możliwości" zapewne podobną recenzję wygłosiłby emerytowany recenzent :-)

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#20 Post autor: Sorrow »

3dom pisze:W łazience jest prawie wszystko co powinno być, dodaj tylko jakiś zgrabny grzejnik na ścianie, np. nad pralką, i będzie idealnie :)
Zrobi się - będzie grzejnik nad "uidealnioną" pralką.
I jeszcze pokombinuję nad wanną z takich tych: Obrazek
Dziękuję za odzew!:)

Awatar użytkownika
macaron
Posty: 87
Rejestracja: 2012-04-07, 11:52
Lokalizacja: Banino
brickshelf: macaron

 

#21 Post autor: macaron »

I papier toaletowy dorzuć! :p
Aktualne projekty LEGO: tramwaj i infrastruktura (zawieszone)

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#22 Post autor: Sorrow »

Stoi na pralce.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#23 Post autor: V1 »

Bardzo ładne :)
Ładne światło na zdjęciach. Takie łazienkowe.

Nie podoba mi się mocowanie lustra, że chodniczki nie wystają ponad podłogę, i czerwony kafelek na pralce. O wieszaniu ubranek już Zgredek napisał.
Pralkę (poza tym czerwonym kafelkiem) bardzo ładnie zmontowałaś, podoba mi się.
Dobrze, że jest dużo łazienkowych gadżetów - buteleczki, szczoteczki, kosmetyki, itp.
Nie podoba mi się, że przycisk do topienia klocka nie jest pośrodku kibla. Zgoda, że trudno by było wstawić kropeczkę dokładnie pomiędzy 2 kafelki o różnych kolorach, ale można by tam wstawić np. jasnoszary, poziomy kafel 1x2.

Bardzo mi się podoba optymistyczna glazura biało-niebieska. Ludziki świetnie dobrane.
Świetny kosz na brudy.

Przydałoby się dołożyć wystające zza pralki węże, rurę biegnącą pionowo w którymś narożniku, i jeszcze parę ręczników.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
macaron
Posty: 87
Rejestracja: 2012-04-07, 11:52
Lokalizacja: Banino
brickshelf: macaron

 

#24 Post autor: macaron »

Sorrow pisze:Stoi na pralce.
Ok, myślałem, że to jakieś płyny :p

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#25 Post autor: Sorrow »

V1 pisze: Nie podoba mi się, że przycisk do topienia klocka nie jest pośrodku kibla. Zgoda, że trudno by było wstawić kropeczkę dokładnie pomiędzy 2 kafelki o różnych kolorach, ale można by tam wstawić np. jasnoszary, poziomy kafel 1x2.
Gugiel właśnie mi powiedział, że nie dość, że przycisk powinien być pośrodku, to jeszcze powinien być prostokątny, phi! Pomyślę.
Bardzo mi się podoba optymistyczna glazura biało-niebieska.
Zabawne, że jednym biało-niebieska glazura kojarzy się chłodno-smutno-peerelowsko, a innym optymistycznie:)
V1 pisze: Przydałoby się dołożyć wystające zza pralki węże, rurę biegnącą pionowo w którymś narożniku, i jeszcze parę ręczników.
No weź, nie jestem jakimś Karwikiem czy innym mijasperem, żeby bawić się w rury! No ale jeśli znudzi mi się ten kibelek i zbuduję inny, to włożę do niego wąż odprowadzający wodę z pralki.

Już miałam napisać, że było więcej ręczników, ale je wywaliłam, bo robiły niepotrzebne zamieszanie. Ale chyba mam pomysł na dyskretny ręcznik.

Hippotam

#26 Post autor: Hippotam »

Świetne, szalejesz z tymi wnętrzami.

Dodałbym półeczkę nad wanną. W takich małych wnętrzach zawsze są półeczki z zalegającymi tam przeterminowanymi szamponami i nielubianymi perfumami od ciotki Jadzi, których strach wyrzucić.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#27 Post autor: zgrredek »

Sorrow pisze:
V1 pisze: Przydałoby się dołożyć wystające zza pralki węże (...)
No weź, nie jestem jakimś Karwikiem czy innym mijasperem, żeby bawić się w rury! No ale jeśli znudzi mi się ten kibelek i zbuduję inny, to włożę do niego wąż odprowadzający wodę z pralki.
Pralkę odsuń od ściany i niech wystaje zza niej kawałek takiego węża w szarym kolorze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#28 Post autor: Sorrow »

zgrredek pisze: Pralkę odsuń od ściany i niech wystaje zza niej kawałek takiego węża w szarym kolorze.
No dooobra:)
zgrredek pisze:Powinno wisieć do góry nogami i bez rączek! Daj normalny sznurek, a ludzikowe łapki udające spinacze akurat mieszczą się w torsach, tak jak np TU.
Zgrredku, chyba nie da rady. Albo ja robię coś nie tak. Brzeg torsu jest za cienki, żeby mogła go chwycić minifigowa łapka, a dokładanie sznurka (próbowałam z różną grubością i fakturą) nie pomaga, bo sznurek się wysuwa. I nie można włożyć łapki do wnętrza torsu, bo tors ma w środku takie "dinksy" (pojechałam Karwikiem), które uniemożliwiają wciśnięcie łapek. U Ciebie łapki są powciskane w cegiełki 1x2, u mnie koniecznie muszą być regularne torsy, bo Bogdan chce się pochwalić kolekcją dresów Adidasa.

Będzie więcej półeczek z przeterminowanymi i zdublowanymi kosmetykami. I może nawet z Cifem i proszkiem do prania. Do zdjęcia bałam się dokładać więcej, bo miałabym kłopot, żeby to wszystko ładnie ogarnąć aparatem.
Ostatnio zmieniony 2012-05-14, 10:40 przez Sorrow, łącznie zmieniany 1 raz.

kris kelvin

#29 Post autor: kris kelvin »

Każdy wie, że dresy się nie myją więc cała scenka jak to się mówi - Kulą w płot.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#30 Post autor: Sorrow »

Oczywiście że się myją! Czasem przyłażą do domu zakrwawieni i zionący Mocnym Fullem, to fakt, ale generalnie golą się regularnie, perfumują, namaszczają i co najmniej raz w tygodniu biorą kąpiel!
Ostatnio zmieniony 2012-05-14, 16:04 przez Sorrow, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ