[MOC] Wchodzi Vader do...

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Yeti
Posty: 95
Rejestracja: 2011-07-05, 23:21
Lokalizacja: Malbork, Mikoszewo

[MOC] Wchodzi Vader do...

#1 Post autor: Yeti »

A long time ago in galaxy far, far away...

Lord Darth Vader kontroluje budowę kolejnych Gwiazd Śmierci, w tym
celu przybył na trzecią już z kolei gwiazdę by dokonać inspekcji.
Mimo zmęczenia liczył, że kontrola zakończy się szybko i wkrótce
będzie mógł oddać się kontemplacji w swej komnacie. Niestety,
nie wszystko poszło po Jego myśli...
Po wylądowaniu, Lord Vader został podjęty przez eskortę i poprowadzony do wejścia. Podczas oczekiwania na przybycie windy,
wyczuł zdenerwowanie eskortujących go szturmowców. Nie przejął się tym, wszyscy tak reagowali na Jego obecność. Gdy drzwi windy rozsunęły się,
Lord wszedł do środka, wtedy też Vader zrozumiał czemu szturmowcy byli niespokojni...

Cam 1: Wchodzi Vader do windy...
Obrazek

Cam 2: ... a tam schody!!
Obrazek

Gwiazda Śmierci w budowie to miejsce pełne niespodzianek.
W pracy, jak widać, zainspirowałem się pewnym dowcipasem, który moim zdaniem z Lego i na zdjęciach nabrał mocy. Być może tej mrocznej.
Jest to moja pierwsza publikacja, już jakiś czas temu wpadłem na ten pomysł, a "Pierwsza Krew" zachęciła mnie jeszcze bardziej. Starałem się zrobić zdjęcia jak najlepiej, jednak telefon robi swoje, flickr'a się uczę, dlatego przepraszam za złą kolejność zdjęć na serwerze, całkiem możliwe, że przerzucę się na inny serwer (IS jest dopuszczony?).

W gratisie:
Eskorta:
Obrazek

Szturmowców trzeba ukarać za ich niekompetencje:
Obrazek

Liczę, że się podobało.
Przyjmę porady i krytykę, lecz prace właśnie tak sobie wyobrażałem i tak pozostanie.
Po za tym moje zasoby klockowe nie pozwalały na użycie typowych kolorków SW, czego żałuje, no i brak pelerynki...

P.S.
Nie użyłem chyba żadnej zakazanej techniki, poza tym że ściana boczna "tylko stoi".

Czy delikatne poprawianie kontrastu i jasności są dozwolone??
Ostatnio zmieniony 2012-05-15, 12:47 przez Yeti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#2 Post autor: Toltomeja »

Bardzo ładnie jak na pierwszy raz. Scenka z pomysłem, a i wykonanie też jest niezłe. Czarna tonacja całkiem mi się podoba w tej roli.
Yeti pisze:Nie użyłem chyba żadnej zakazanej techniki, poza tym że ściana boczna "tylko stoi".
Może to ignorancja z mojej strony, ale co ma u diabła robić, jak nie stać?
Yeti pisze:Czy delikatne poprawianie kontrastu i jasności są dozwolone??
Możesz robić ze zdjęciami wszystko, co pozwoli nam zobaczyć twoje prace lepiej i dokładniej. Poza obróbką kontrastu, jasności itp, mile widziane jest wycięcie tła.
Yeti pisze:flickr'a się uczę, dlatego przepraszam za złą kolejność zdjęć na serwerze
Tego właśnie nie mogę Flickrowi darować. Żeby zmienić kolejność, trzeba nad zdjęciem wejść w Actions => Edit title, tags and dates. A następnie wpisać dowolne daty - zdjęcia ułożą się od najnowszego do najstarszego.
Jakby nie mogli zrobić "przeciągalnej" listy kolejności jak na Picasie.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#3 Post autor: 3dom »

Śmieszna scenka. Wykonanie ok jak na pierwszy raz ;)

Alternatywą dla flickra jest brickshelf(.com), IS nie lubimy, bardzo nie lubimy.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

ODPOWIEDZ