[MOC] zajezdnia, obrotnica, paowozy - w plenerze

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
gras1

#16 Post autor: gras1 »

Piotrek builder pisze:Miały one takie szmieszne imienia: Thomas Gordon Persi. Czy tym sie wzrowałeś?
nie nie wzorowalem sie na nich - wzorowalem sie na prawdziwej lokomotywie Ok22 - choć niektórzy twierdzą ze jest niepodobna ;)
Misterzumbi pisze:Porownywanie tych w dzisiejszych czasach zabytkow do glupiej bajki jest troche nie na miejscu.
co tak ostro??? chlopak mogl nie wiedziec ze takie lokomotywy wogle kiedys byly. Dzieciak mojego kumpla z Niemiec jak zobaczyl polskie IC to powiedzial "Kuk mal Onkel - alte Zug" :) Ale on jest do ICE przyzwyczajony :)

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#17 Post autor: TruckeR »

Nie wiedzieć co to parowóz? Wstyyyd.. :( Służyły długo, długo i po 10 latach od ich wycofania nikt ich nie pamięta? Nieładnie, nieładnie (Ja na przykłąd jako pieciolatek rozróżniałem spalinówki, elektrowozy i parowozy, mimo, zę wtedy się tym zupełnie nie interesowałem). Chociaż znowu nie tak, ze już ich nigdzie nie ma - wystarczy wybrać się do Chabówki, Wolsztyna czy choćby do Krakowa w odpowiedni dzień a zobaczymy lśniącą Ol49 czy Ty2 pod parą z jakimiś łądnymi klasycznymi wagonami. Choć to już nie to, co kiedyś..
Co do ICE.. Wydaje mi się że nowe 14WE z Newagu czy zmodyfikowane EN57 z wyglądu wiele im nie ustępują.
Ostatnio zmieniony 2006-11-16, 21:40 przez TruckeR, łącznie zmieniany 3 razy.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#18 Post autor: Korn »

Nie wypowiadałem się tu jeszcze i powiem tyle:..................................... Zatkało mnie :D nawet nie wiem czego się czepiać :) z całym szacunkiem i z pełnymi honorami daję temu MOCowi 6/6.
Pozdrawiam.
KoRn

ODPOWIEDZ