[MOC] Naprzód Polsko!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#16 Post autor: kenobi8 »

W tej pracy jedynie rączki piłkarza mi się nie podobają. Chociaż sam nie mam pomysłu jakby można było je inaczej zrobić.
crises pisze: I żeby nie trzeba było śpiewać: "Nic się nie stało..."
Ja się o to nie martwię, na euro mamy przecież inny hit :P

Awatar użytkownika
ziemba89
Posty: 31
Rejestracja: 2011-01-23, 22:32
Lokalizacja: SOPOT/PŁOCK
brickshelf: ziemba1989
Kontakt:

 

#17 Post autor: ziemba89 »

Suuuper praca ;] Jaki Kuba dumny ze zdobycia pucharu Euro. Ja wierze w nasz team że wyjdą z grupy, potem będą musieli stawić czoła najmocniejszym drużynom. W każdej grupie jest dwójka mocnych faworytów. Już niebawem się okaże czy dam rade. A brak flagi Hiszpańskiej jest słuszny, mają marne szanse na wygranie turnieju ;].
ziemba89 MANIAK MINIFIGÓW ;]

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#18 Post autor: Qworg »

A to w dobrym dziale jest :) ? W "zew przyszłości" chyba powinno być.
Ostatnio zmieniony 2012-06-08, 13:19 przez Qworg, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#19 Post autor: zgrredek »

Qworg pisze:A to w dobrym dziale jest :) ? W "zew przyszłości" chyba powinno być.
Też tak myślę, bo to w końcu SF.

Daedagor

#20 Post autor: Daedagor »

Qworg pisze:A to w dobrym dziale jest :) ? W "zew przyszłości" chyba powinno być.
zgrredek pisze:Też tak myślę, bo to w końcu SF.
Panowie +1

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#21 Post autor: blizzard »

Nie mają do domu daleko przynajmniej :)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#22 Post autor: 3dom »

Nie wierzę, nie wierzę... Skandal...
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#23 Post autor: glaz_pimpur »

Dmuchali, dmuchali i pękł balonik.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#24 Post autor: blizzard »

By odwołać się jakoś do pracy crisesa - na początku pokazaliśmy dokładnie to, co prezentuje minka legowego Kuby - pewność siebie i wielką chęć gry, popartą marzeniami i srogim batem "grajcie jakby świat miał się skończyć". Po pierwszej połowie miałem nadto rozbuchane nadzieje, bo sytuacji było dużo, 3/4 gry (w moim odczuciu ofc) działo się pod bramką Czecha no i miało być gut. Co zaś do jedynej bramki w tym meczu, wiedziałem że będzie zdobyta na pełnej lamie, nie zaś po wypracowaniu akcji stulecia, i nie wolno zapomnieć też że pierwszy zwód strzelca bramki odbył się przy pomocy naszego obrońcy, który OFC musiał się potknąć (od razu mi sie przypomniał mecz z Niemcami...).
No i tyle. Chłopcy są młodzi, pełni energii i porozrzucani po różnych klubach, gdzie dzielnie sobie dają radę. Ale gdy zrzucić ich do kupy, lamią jak jasna cholera. Niech sobie zarabiają ile zarabiają, ale samą olewającą swą postawą do takiego czynnika jakim jest kondycja, nie zasłużyli w moich oczach na te Audi RSy i Mercedesy AMG.
Praca Crisesa jest fajna, ale z kategorii marzeń. Fajnie też, że dałeś Kubie czarne bucie, dokładnie w takim kolorze w jakim maluje się polski futbol na arenie międzynarodowej ;)

crises

#25 Post autor: crises »

Teraz wypadałoby zbudować coś w temacie "nic się nie stało", ale nie mam weny. Poczekam do eliminacji MŚ, może coś się poprawi (marzenia).

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#26 Post autor: 3dom »

crises pisze:"nic się nie stało"
Jestem w opozycji wobec tego hasła. Stało się bardzo dużo...
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#27 Post autor: PatrykZ »

Nie marudźcie, i tak zagraliśmy lepiej jak dotychczas. Ostatni mecz nie był o honor tylko o wyjście z grupy, a to już krok naprzód. Głowa do góry, będzie dobrze :-)

kris kelvin

#28 Post autor: kris kelvin »

3dom pisze:
crises pisze:"nic się nie stało"
Jestem w opozycji wobec tego hasła. Stało się bardzo dużo...
Oj weź przestań bo umrę ze śmiechu :D
Naprawdę do dzisiaj ten romantyzm nam z głów nie wywietrzał?
"Szlachta na koń wsiędzie. Ja z synowcem na czele i JAKOŚ TO BĘDZIE"
Nigdy nie było i nie będzie.
Zmuszony byłem nawet obejrzeć te trzy mecze, bo żona mnie co chwila męczyła co to ten jakiś spalony i dalczego po przerwie atakujemy na swoją bramkę, to wytłumaczyłem :D

No ale czego można się było spodziewać tak szczerze?
Piłkarzy mamy przeciętnych (takich Lewandowskich i Błaszczykowskich w Europie są dziesiątki, a Wasilewskich czy Obraniaków setki). Smuda to debil a nie trener. Wystarczy posłuchać sobie jego wypowiedzi. Myślę, że nie mający pojęcia o piłce Zgredek osiągnąłby więcej niż ten pajac. Po prostu tradycyjnie naród dał sobie wmówić, że jak nie teraz to kiedy, jak nie my to kto? Ja zaś jestem bardzo z siebie zadowolony, gdyż w końcu udało mi się wyjść z tego zamknietego kręgu marzeń. To pierwsza wielka impreza na której start naszej reprezentacji był mi dokładnie obojętny.

Buduj Kryzys jakąś miniaturkę o zwycięskich remisach i moralnym zwycięstwie :D
Ostatnio zmieniony 2012-06-18, 12:17 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#29 Post autor: szww »

kris kelvin pisze:No ale czego można się było spodziewać tak szczerze?
Tak szczerze to ja się spodziewałem 3 przegranych, wiec byłem miło zaskoczony dwoma remisami :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#30 Post autor: zgrredek »

kris kelvin pisze:nie mający pojęcia o piłce Zgredek osiągnąłby więcej niż ten pajac.
O, przepraszam! Pojęcie jakieś tam o piłce mam, wychowałem się na reprezentacji Górskiego i widziałem na żywo w telewizji mecz na Wembley i jak Holendrów roznieśliśmy 4:1. Jak z Niemcami o złoto przegraliśmy 1:0 to tylko przez radio, bo byliśmy na urlopie (10 lat wtedy miałem). Polskiej reprezentacji kibicuję i życzyłem im, żeby zaszli jak najdalej. Tylko meczy nie oglądam, bo są nudne. Wystarczy mi jak włączę pięć minut przed końcem i zobaczę wynik.

ODPOWIEDZ