9496 Desert Skiff

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#16 Post autor: Bartex0805 »

Zestaw jest bardzo świetny, figurki super, cena na początku na pewno nie będzie atrakcyjna trzeba poczekać. Fajnie Ci wyszło streszczenie filmu.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#17 Post autor: Hezar »

Co ja pacze, Kris Kelvin napisał recenzję?!
Unmöglich...

Będą następne?

Awatar użytkownika
ziemba89
Posty: 31
Rejestracja: 2011-01-23, 22:32
Lokalizacja: SOPOT/PŁOCK
brickshelf: ziemba1989
Kontakt:

 

#18 Post autor: ziemba89 »

Tak się zastanawiam czy go kupić. W zasadzie czemu nie, figurki są fajne sam pojazd może być. Recenzja dała mi do myślenia nad zakupem to na pewno, chyba że znajdę same figurki jakoś tanio - w przypadku Boba Fetta same nóżki bym kupił bo reszty chyba nie zmienili od ostatniej wersji z Slave I.
ziemba89 MANIAK MINIFIGÓW ;]

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#19 Post autor: GrublukTheGrim »

Na pewno tak fajna recenzja zdecydowanie zachęca do zakupu. Być może nawet w stopniu większym niż umieszczenie zestawu w katalogu, lub na plakacie.

Natomiast sam zestaw, jak większość wydanych w tej serii latem 2012, za kilka lat będzie bardzo kolekcjonerski. Warto kupić, postawić np. na półce i cieszyć się w 2017, kiedy będą "dawać" za niego po 400 - 500,- PLN. ;-)
Ostatnio zmieniony 2012-06-10, 22:54 przez GrublukTheGrim, łącznie zmieniany 1 raz.

vedder
Posty: 57
Rejestracja: 2009-01-07, 21:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

#20 Post autor: vedder »

Bardzo interesująca recenzja. Sam zestaw jest ciekawy ze względu na figurki i mam od dawna w planach go kupić tak jak i pałac Jabby. Wreszcie będę maił figurkę Lando.

Jetboy

#21 Post autor: Jetboy »

Żądamy streszczenia całych gwiezdnych wojen!

Barka mi się nie podoba, ale Sarlac milusi. No i Boba Fett - nie mam go jeszcze w żadnej wersji - czas to zmienić! Moim zdaniem zestaw przeciętny, ale dla figurek warto go kupić.
Ostatnio zmieniony 2012-06-11, 13:00 przez Jetboy, łącznie zmieniany 2 razy.

kris kelvin

#22 Post autor: kris kelvin »

Dzięki za miłe słowa. Jeszcze tylko 4 odpowiedzi, bo jak nie...

Czy będą kolejne recenzje? Pewnie tak, myślę, że jedną na rok mogę wydusić. Niestety ja po prostu nie cierpię robienia zdjęć. To ustawianie, kadrowanie, wybieranie, podrasowywanie to dla mnie koszmar.

Jetboy - chłopie igrasz z ogniem. Aż dziw, że forumowe NSDAP jeszcze Cię nie ukrzyżowało :D
Ostatnio zmieniony 2012-06-11, 09:24 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#23 Post autor: bart »

kris kelvin pisze:Dzięki za miłe słowa. Jeszcze tylko 4 odpowiedzi, bo jak nie...
Może trzeba zrobić nowy wpis w regulaminie - 25 postów w danym temacie bo jak nie ...

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#24 Post autor: dmac »

Wysłałem Głównej Księgowej link do tej recenzji i:

a) popłakała się ze śmiechu, przez co naraziła właścicieli firmy na stratę czterech kartek papieru oraz tuszu - musiała na nowo wypisywać fakturę

b) w związku z tym, że wybiera się ze mną do Krakowa, napisała, że, cytuję "zrobi sobie operację plastyczną na tę starą rurę Torbicką, bo czego się nie robi dla takiego faceta".

Wniosek: recenzja w miarę udana.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#25 Post autor: kenobi8 »

Patrzę tak na te figurki i patrzę, czy tylko mi młody Skywalker przypomina księdza? :]

REX
VIP
Posty: 585
Rejestracja: 2009-08-25, 19:59
Lokalizacja: Chojnice

#26 Post autor: REX »

Skoro brakujące cztery wpisy się uzbierały, to teraz poprosimy o kolejne tak udane recenzje.
Naprawdę miło się czytało. Sam zestaw jak i rys historyczny do niego tworzą urokliwą całość.

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#27 Post autor: Piterko »

kenobi8 pisze:Patrzę tak na te figurki i patrzę, czy tylko mi młody Skywalker przypomina księdza? :]
Cóż, kiedy pojawia się u Jabby, sprawia wrażenie motającego wszystkich zakonnika, czyli dobrze ci się wydaje :D
Zresztą nawet figurka to odzwierciedla:
http://www.sideshowtoy.com/mas_assets/j ... 02-001.jpg (nie miałem pod ręką filmu by zrobić stosowny screen a w necie jest zwykle nie to co potrzeba :P )
No i w sumie widać tą szarawą obwódkę stroju:
http://www.everythingaction.com/wp-cont ... eensbr.jpg
Ale jestem ciekaw czy jakie brickarmsy nie były by w stanie zrobić custom-made rączek od lightsaberów bo niektóre są dość unikalne.

Właśnie, na czyim mieczu oparty jest lightsaber hilt lego?

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#28 Post autor: TruckeR »

Zestaw, ten.. no.. jakoś mi się nie podoba. Ale wydaje mi się, że Kris mógłby recenzować nawet książki telefoniczne. Przy takim opisie każdy by kupił :) Czekam na recenzję jakiegoś Technica :>
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#29 Post autor: 3dom »

TruckeR pisze:Ale wydaje mi się, że Kris mógłby recenzować nawet książki telefoniczne. Przy takim opisie każdy by kupił :) Czekam na recenzję jakiegoś Technica :>
Może Kris zrecenzujesz Crawlera? ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

rh

#30 Post autor: rh »

To ja proponuję kolejne usprawnienie forum: Kris będzie pisał obowiązkowo recenzje min. raz na kwartał :)
Świetnie się to czytało. Za to zestaw, może poza ludzikami, to w sumie nic zbyt ciekawego :)

ODPOWIEDZ