[MOC] Polowanie na nekromantę

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Dr. Ops
Posty: 99
Rejestracja: 2011-01-14, 21:23
Lokalizacja: Jaworzno

[MOC] Polowanie na nekromantę

#1 Post autor: Dr. Ops »

Grupa śmiałków, podążając za głosem legendy, przemierzała północne równiny w poszukiwaniu starej wieży, w której miał mieszkać nekromanta wraz ze swymi sługami.
[...]
Po kilku dniach poszukiwań znaleźli wieżę na skraju wielkiego lasu...
To co zobaczyli, przeszło ich najśmielsze oczekiwania - miejsce wyglądało na przeklęte, ziemia zdawała się być martwa, a wszędzie znajdujące się kości tylko to potwierdzały.
Nekromanta widząc swoich gości wyszedł na balkon swej tajemniczej wieży i wskazując na wiszące obok zwłoki krzyczał: "Ostatnio był tu pewien samuraj, też wydawało mu się, że można mnie pokonać". Leżące do tej pory trupy nagle wstały i zaczęły kierować się w stronę żołnierzy, a z wnętrza budowli wybiegło dwóch czarnoskórych sługów nekromanty.
Zaczęło się...
Obrazek

Nekromanta wraz z sługami ciskał ognistymi pociskami we wszystkich kierunkach...
Obrazek

Obrazek

reszta zdjęć:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodam, że jest to mój pierwszy moc, po zeszłorocznej konkursowej miniaturce.
Chciałem zbudować coś większego, przez to zaangażowałem prawie wszystkie klocki.
Mam nadzieję, że się spodoba. :)

Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#2 Post autor: kenobi8 »

Bardzo klimatyczna praca, brakuje mi jedynie zbliżenia na samego Nekromantę. Fajnie zbudowana wieża i drzewo.
Miło by było jakbyś poprawił w profilu link do galerii na flickrze ;]

Krawi

#3 Post autor: Krawi »

Prawie jak w grach mmo :D fajny pomysł z tym wskrzeszaniem trupów itp, ciekawe jak ci rycerze mają zamiar to pokonać :) Budynek nawet mi się podoba :)

Awatar użytkownika
SAMOTH666
Posty: 74
Rejestracja: 2005-01-07, 15:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#4 Post autor: SAMOTH666 »

A ja widzę elementy Dark Forest, jak to drzewo i zieleń dokoła. Fajna praca.
In my dark Kingdom.....

ODPOWIEDZ