CCC4

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
k1089
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-01, 19:11
Lokalizacja: Częstochowa
brickshelf: k1089

 

#31 Post autor: k1089 »

No fakt, ale ze mnie gapa. Już mi nie niestety nie przyjmą. Ale nawet nie dali znać, że jest coś nie tak, rok temu jak się nie zgadzaly wymiary to dostałem maila. No nic, trudno.
Dzieki, że mnie że uświadomiłeś.

edit:
A jednak przyjmą wszystkich ze złymi zdjęciami (taką informacje zamieścili na CC forum), tylko trzeba je będzie poprawić
Ostatnio zmieniony 2007-01-01, 16:20 przez k1089, łącznie zmieniany 1 raz.

Hippotam

#32 Post autor: Hippotam »

Ciamek pisze:
Hippotam pisze: Czekamy więc na ogłoszenie wyników, zapowiadane na 16 stycznia
Akurat : oP
A co mówi praktyka? Ile to trwało w poprzednich edycjach?

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#33 Post autor: Lomero »

Dużo dłużej :)

CCC2 - 18 lutego
CCC3 - 15 lutego
Lomero

Hippotam

#34 Post autor: Hippotam »

Ojojoj :-( Strasznie długo im to zabrało. Chyba nie mogli dojść do porozumienia, bo innego wytłumaczenia nie widze :-)

kris kelvin

#35 Post autor: kris kelvin »

W końcu znalazłem czas, żeby przejrzeć zgłoszone modele :)
Zdecydowany mój faworyt to: Battle at Blackwood Castle - naprawdę robi wrażenie - świetna architektura, dynamizm akcji - bezapelacyjny numer 1.
W kategorii Medieval life walka o zwycięstwo powinna się toczyć między lomero, Hippotamem i Saskią van Doesburg (mój faworyt - wybaczcie panowie :))
W pojazdach milutki jest The ale cart.
W mostach poza konkurencją jest - Medieval Forest Rope Bridge.
Z figurek najbardziej podoba mi się Black Falcon - na marginesie kojarzy ktoś skąd jest ten hełm na tym zdjęciu ? http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=2214206.

Hippotam

#36 Post autor: Hippotam »

kris kelvin pisze:Zdecydowany mój faworyt to: Battle at Blackwood Castle - naprawdę robi wrażenie - świetna architektura, dynamizm akcji - bezapelacyjny numer 1.
Zgadzam się - to też mój faworyt. Chociaż nie podoba mi się że mury są zbudowane z paneli - przez to jest mało detali i wygląda to na pospiesznie składane. Ale brama jest świetna.
kris kelvin pisze:W kategorii Medieval life walka o zwycięstwo powinna się toczyć między lomero, Hippotamem i Saskią van Doesburg (mój faworyt - wybaczcie panowie :))
Wybaczam, bo Saskia zbudowała coś wspaniałego. Drzewa są super. No i ten sposób budowania - mur z platów - daje wspaniały efekt wizualny.
Ale ja bym dał jeszcze tutaj spore szanse białemu meczetowi (tematyka na czasie).
kris kelvin pisze:W pojazdach milutki jest The ale cart.
W tej kategorii sampan Lomero kosi wszystkich równo z trawą.
kris kelvin pisze:W mostach poza konkurencją jest - Medieval Forest Rope Bridge.
No nie byłbym pewien - Netherlandstyled bridge jest dobry no i Mizu Megami Ichidou też wyróżnia się na tle innych
kris kelvin pisze:Z figurek najbardziej podoba mi się Black Falcon - na marginesie kojarzy ktoś skąd jest ten hełm na tym zdjęciu ? http://www.brickshelf.com....cgi?i=2214206.
Moim faworytem jest Sir Antonius

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#37 Post autor: Korn »

Hippotam pisze:Moim faworytem jest Sir Antonius
Zgadzam sie z tobą w 100% Pharazon pisał też, że poza konkursem zrobi jeszcze z 4/5 minifigów z frakcji Gryfa :D.

PS: Zgadnijcie z jakiego hełmu zrobiony jest hełm Antoniusa ?? :D
Ostatnio zmieniony 2007-01-02, 15:50 przez Korn, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam.
KoRn

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#38 Post autor: Lomero »

A widzieliście to? Jak dla mnie praca genialna, ma też kilka innowacyjnych technik. A królowa rządzi :)

W battle scene bardzo fajne jest też "Last Stand of the Twilight Knights".

Ciekawe są też wieże Flasha, bardzo orginalne, choć wyglądają na nieco niedokończone.

Gospoda Saskia jest oczywiście poza konkurencją, tak zamo zresztą jak w zeszłym roku :)
Lomero

Hippotam

#39 Post autor: Hippotam »

Lomero pisze:A widzieliście to? Jak dla mnie praca genialna, ma też kilka innowacyjnych technik. A królowa rządzi :)
Piękne! Nie wiadomo na co patrzeć, tyle fajnych patentów. Posadzka w sali tronowej wymiata. Detale w kolorze DarkRed wyglądają super. Okrągła mozaika przed tronem - jak on u licha to zrobił??? Wieeem - to są pionowo poustawiane takie elementy Witraże....czy to są pionowo poustawiane podstawki od roundtable 2x2? A za nimi kolorowe panele? Zbieram szczękę z podłogi...
Ta praca wygra, definitywnie.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#40 Post autor: Jerac »

No nie. Trzeba chyba pracować w fabryce Lego zeby móc takie sztuczki stosować... imo posadzka z barów to przegięcie, naprawde. Strasznie mi to śmierdzi szpanerstem. A pozatym uber, eh, ponarzekałem, ale chciaaałbym tak budować :)

Nexus 7

#41 Post autor: Nexus 7 »

Moi faworyci to:

Vehicle - sampan

Bridge - Auldhamlet bridge

Castle building - chapel at the wall

Castle fortification - gate to town warewolferin

Interior - Cathedral and crypt

Figure - teutonic knight

Misc. - riot (niestey lakeside castle bardzo traci na trzech konkursowych zdjeciach w porownaniu z pelna galeria)

Battle - winter games

Life - tutaj najtrudniej cos wybrac, duzo dobrych prac. Na uwage zasluguja: Yurt, Black Owl tavern, Su Song's Water Clock, Bakery, Brickrlo Tavern. Z powodu tej ostatniej przebudowuje od poczatku moj swiateczny projekt, musze tylko zamowic 1200 plate'ow 1 x 2 ...

Trzymam kciuki za wszystkich startujacych forumowiczow!

Hippotam

#42 Post autor: Hippotam »

Tadam! Są wyniki!!!

Sampan Lomero zwycięzcą kategorii "Vehicles". Poza tym dwa honejble menszions dla Ciamka i Lomero. Reszta zgłoszeń przepadła z kretesem :-(

Awatar użytkownika
Hasky128
Posty: 122
Rejestracja: 2006-12-20, 23:25
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Hasky128

 

#43 Post autor: Hasky128 »

Gratulacje Lomero:) Oby tak dalej!
...

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#44 Post autor: dmac »

Panowie, serdeczne gratulacje!
Wśród tylu zgłoszeń i prac na naprawdę wysokim poziomie - brawo, brawo, brawo!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#45 Post autor: szarikm »

Lomero :brawo: :brawo: :brawo:
Hippotam pisze:Reszta zgłoszeń przepadła z kretesem :-(
głowa do góry, następnym razem się uda :) Trening czyni mistrza.

EDIT: 13:55
Hippotam pisze:Obiecaj że też coś zbudujesz... :-)
nie obiecuję, bo ja nie z tej epoki :p
ale mogę Ci pomóc :D
Ostatnio zmieniony 2007-02-06, 13:56 przez szarikm, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ