8480 Space Shuttle

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Tecon
Posty: 10
Rejestracja: 2012-11-16, 10:34
Lokalizacja: Rybnik
brickshelf: Teconpl

 

#16 Post autor: Tecon »

jak co to sorki za nekromancję, ale dla tego modelu chyba warto ;)
Bobofrutx pisze:Właśnie zauważyłem (dzięki zdjęciom aro_kal'a) że ten model promu kosmicznego to jedyny Lego'wy model promu który skalą mniej więcej pasuje do minifiga :D Mylę się?
ta - w kabinie są nawet 2 żółte krzesełka, tylko ręce już się nie zmieszczą

model świetny,
I nikt tu jeszcze nie napisał, że można go postawić pionowo. I stoi ;)

ale do minusów jeszcze bym dodał mechanikę zamykania pokryw luku, zębatki niestety potrafią przeskakiwać.. trzeba uważać.

Reszta to już problemy czysto eksploatacyjne, w wolnej chwili muszę mu dokupić kilka popękanych części i Polarity Switche, bo obydwa mi padły, ale to już inna historia ;)

Hippotam

#17 Post autor: Hippotam »

Bobofrutx pisze:Właśnie zauważyłem (dzięki zdjęciom aro_kal'a) że ten model promu kosmicznego to jedyny Lego'wy model promu który skalą mniej więcej pasuje do minifiga :D Mylę się?
Przybył nam 10213-1: Shuttle Adventure i pozniejszy, poprawiony 10231-1: Shuttle Expedition. Obydwie wersje mieszczą dwie osoby na pokładzie, choć ciasno tam jak w Sojuzie.
Ostatnio zmieniony 2012-11-19, 11:06 przez Hippotam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#18 Post autor: Hegemon »

Hippotam pisze:
Bobofrutx pisze:Właśnie zauważyłem (dzięki zdjęciom aro_kal'a) że ten model promu kosmicznego to jedyny Lego'wy model promu który skalą mniej więcej pasuje do minifiga :D Mylę się?
Przybył nam 10213-1: Shuttle Adventure i pozniejszy, poprawiony 10231-1: Shuttle Expedition. Obydwie wersje mieszczą dwie osoby na pokładzie, choć ciasno tam jak w Sojuzie.
Tylko, że przy włożeniu obu, jedna figurka musi mieć podniesione do góry ręce. :) Co niestety nieciekawie wygląda. Ale wejść - wejdą.
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

ODPOWIEDZ