Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
8480 Space Shuttle
Autor Wiadomość
Tecon 

Wpisy: 10
Wysłany: 2012-11-19, 11:00   

jak co to sorki za nekromancję, ale dla tego modelu chyba warto ;)
Bobofrutx napisał/a:
Właśnie zauważyłem (dzięki zdjęciom aro_kal'a) że ten model promu kosmicznego to jedyny Lego'wy model promu który skalą mniej więcej pasuje do minifiga :D Mylę się?

ta - w kabinie są nawet 2 żółte krzesełka, tylko ręce już się nie zmieszczą

model świetny,
I nikt tu jeszcze nie napisał, że można go postawić pionowo. I stoi ;)

ale do minusów jeszcze bym dodał mechanikę zamykania pokryw luku, zębatki niestety potrafią przeskakiwać.. trzeba uważać.

Reszta to już problemy czysto eksploatacyjne, w wolnej chwili muszę mu dokupić kilka popękanych części i Polarity Switche, bo obydwa mi padły, ale to już inna historia ;)

Hippotam
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-19, 11:06   

Bobofrutx napisał/a:
Właśnie zauważyłem (dzięki zdjęciom aro_kal'a) że ten model promu kosmicznego to jedyny Lego'wy model promu który skalą mniej więcej pasuje do minifiga :D Mylę się?

Przybył nam 10213-1: Shuttle Adventure i pozniejszy, poprawiony 10231-1: Shuttle Expedition. Obydwie wersje mieszczą dwie osoby na pokładzie, choć ciasno tam jak w Sojuzie.
Ostatnio zmieniony przez Hippotam 2012-11-19, 11:06, w całości zmieniany 1 raz  

Hegemon 
Zbieracz kolekcjoner

Wpisy: 275
Wysłany: 2012-11-19, 12:31   

Hippotam napisał/a:
Bobofrutx napisał/a:

Przybył nam 10213-1: Shuttle Adventure i pozniejszy, poprawiony 10231-1: Shuttle Expedition. Obydwie wersje mieszczą dwie osoby na pokładzie, choć ciasno tam jak w Sojuzie.

Tylko, że przy włożeniu obu, jedna figurka musi mieć podniesione do góry ręce. :) Co niestety nieciekawie wygląda. Ale wejść - wejdą.

Moja kolekcja LEGO

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu