[MOC] Gdy zwierz człowiekiem, to człowiek...

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Gdy zwierz człowiekiem, to człowiek...

#1 Post autor: crises »

Tymczasem w Fabulandzie.

Obrazek
In the world of animals by crises_crs, on Flickr

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Sirius »

Najlepiej wygląda ta dziewczyna na drzewie, chwilę się zastanawiałem o co tam chodzi, ale jak już załapałem to przyznaję, że świetne.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#3 Post autor: Bobofrutx »

Mi również się czasem kołacze po mej głowie a co by było gdyby, taka "sytuacja/zrządzenie losu" też mi tam kilka razy wpadła.
Fajna scenka, może ciut za prosta jak na mój gust. Ale działa, wiadomo o co chodzi.
Ostatnio zmieniony 2012-12-04, 21:04 przez Bobofrutx, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#4 Post autor: blizzard »

Nie wiem czemu, ale zawsze czuję się nieswojo widząc te zwierzęce główki ;/
------------------------------------------
Wawrzino poniżej pisze:Tym bardziej stwierdzam, że Fabuland był okropny i cieszę się, że już LEGO go nie produkuje.
Ostatnio zmieniony 2012-12-04, 21:17 przez blizzard, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#5 Post autor: kenobi8 »

Planeta małp bez małp. Tylko tyle przychodzi mi do głowy.

Jetboy

#6 Post autor: Jetboy »

Pomysł bardzo fajny, ale chyba nie do końca wykorzystany. Trudno mi sprecyzować czego mi brakuje, może widziałbym moc w większej skali. Nie wiem. Ale pomysł rewelka!

Awatar użytkownika
Wawrzino
Posty: 165
Rejestracja: 2010-11-12, 16:59
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
brickshelf: Wawrzino
Kontakt:

 

#7 Post autor: Wawrzino »

Zniszczyłeś system... Tym bardziej stwierdzam, że Fabuland był okropny i cieszę się, że już LEGO go nie produkuje.

crises

#8 Post autor: crises »

Jetboy pisze:Trudno mi sprecyzować czego mi brakuje, może widziałbym moc w większej skali.
Jak większa skala, to nie do mnie. Daj to Krisowi, on ze wszystkiego zrobi wielką dioramę.
Ja wiem, że proste i cudów technicznych nie ma. Kupiłem ostatnio okazyjnie sporą garść Fabulandu i trzeba było coś z niego zbudować. Poza tym polubiłem na powrót gołe study.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#9 Post autor: Innos »

Wizja fajna, fajnie pokazana w prostej, iście fabulandowej scence (widać właśnie ten zastrzyk fabulandowych elementów), no i dość odjechana. Choć też nie taka niespotykana, mi od razu przypomniał się odcinek Family Guy, w którym jeden z równoległych światów to było właśnie coś takiego jak tu, tyle, że "ludźmi" były tylko psy, Planeta Małp też od razu przychodzi do głowy, na pewno znalazłoby się jeszcze wiele innych przykładów.
Wawrzino pisze:Tym bardziej stwierdzam, że Fabuland był okropny i cieszę się, że już LEGO go nie produkuje.
Uuu, paru osobom tym stwierdzeniem podpadłeś... ;)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Jetboy

#10 Post autor: Jetboy »

crises pisze:
Jetboy pisze:Trudno mi sprecyzować czego mi brakuje, może widziałbym moc w większej skali.
Jak większa skala, to nie do mnie. Daj to Krisowi, on ze wszystkiego zrobi wielką dioramę.
Ja wiem, że proste i cudów technicznych nie ma. Kupiłem ostatnio okazyjnie sporą garść Fabulandu i trzeba było coś z niego zbudować. Poza tym polubiłem na powrót gołe study.
To nie zarzut, bardziej chyba niedosyt. Co do gołych studów to faktycznie, jak wszystko wszędzie jest SNOTowe, to czasem dla odmiany fajnie popatrzeć na study - jakoś tak bardziej legowo to wygląda.
Innos pisze:
Wawrzino pisze:Tym bardziej stwierdzam, że Fabuland był okropny i cieszę się, że już LEGO go nie produkuje.
Uuu, paru osobom tym stwierdzeniem podpadłeś... ;)
Fabuland był fajny, ale FabuForce (połaczenie Fabulandu z ExoForce) to jest dopiero potęga! Tu kilka przykładów:

http://www.flickr.com/groups/1441967@N21/

Crises im dłużej patrze na twojego moca, tym bardziej mi się podoba.
Ostatnio zmieniony 2012-12-04, 21:36 przez Jetboy, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Qlczas
Posty: 129
Rejestracja: 2012-05-10, 13:17
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Qlczas
Kontakt:

 

#11 Post autor: Qlczas »

This is sick... but I like it :D

Gratuluje odjechanego pomysłu :)

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#12 Post autor: glaz_pimpur »

słowo daję Crises, że myślałem w niedzielę, żeby użyć Fabuludzika z minifigiem na smyczy w przyszłości w swoim MOCu (na Pyrkon)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
GabryS
Posty: 241
Rejestracja: 2012-04-14, 08:56
Lokalizacja: Śrem/Poznań
brickshelf: GabryS

 

#13 Post autor: GabryS »

Świetne.
I jak każda Twoja praca, mega kreatywne.
Za młody na LUGPol? -> Klub Młodych Fanów Lego zaprasza.
Blueprinty!

crises

#14 Post autor: crises »

glaz_pimpur pisze:słowo daję Crises, że myślałem w niedzielę, żeby użyć Fabuludzika z minifigiem na smyczy w przyszłości w swoim MOCu (na Pyrkon)
A ja to w niedzielę zbudowałem. Może była jakaś koniunkcja gwiazd, czy coś? Telepatia, albo na flickrze widzieliśmy inspirującego. Nie wiem jak dużą wagę przywiązujesz do oryginalności pomysłów w swoich MOCach, ale buduj na Pyrkon to co chciałeś.

lordofdragonss

#15 Post autor: lordofdragonss »

Kocham tego MOCa tak bardzo jak kocham serię Fabuland.
Świetny, mimo, że oklepany pomysł. :P

ODPOWIEDZ