Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
7937 Train Station - Stacja kolejowa.
Autor Wiadomość
Kaczor
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-11, 22:29   

Prawidłowo to przystanek kolejowy, stacja wg definicji musi mieć co najmniej drugi tor ;)

Andzia 
Town & Trains, Western

Wpisy: 286
Wysłany: 2013-02-12, 01:42   

bonczyk85 napisał/a:
waldus92 napisał/a:
Ciekawszą stacją/dworcem kolejowym był zestaw 7997 Train Station, ale dzisiaj osiąga cenę dość zaporową.

No proszę, myślałem, że wymieniłem wszystkie stacje kolejowe / dworce kolejowe (ok, niech będzie że to dwie różne kategorie budynków, chociaż pewnie we wszelakich makietach LEGO pełnią analogiczną funkcję:)), a tu się okazuje, że jeszcze była taka stacyjka, najzwyczajniej o niej zapomniałem i przeoczyłem na Bricksecie. A jest całkiem niezła. Ma co prawda niewielki rozmiar, ale za to jest zgrabna i w miarę dobrze rozplanowana.

A 4513 Grand Central Station prosze pana? Jedyna jaka posiadam z reszta ;-) ale piekna za swoj sloneczny zolty kolor, obrotowe drzwi, restauracje i inne bajery :D

z braku laku wciskam kit
Ostatnio zmieniony przez Andzia 2013-02-12, 01:45, w całości zmieniany 1 raz  

bonczyk85 
58kyzcnob

Wpisy: 289
Wysłany: 2013-02-12, 13:04   

Andzia napisał/a:
bonczyk85 napisał/a:
waldus92 napisał/a:
Ciekawszą stacją/dworcem kolejowym był zestaw 7997 Train Station, ale dzisiaj osiąga cenę dość zaporową.

No proszę, myślałem, że wymieniłem wszystkie stacje kolejowe / dworce kolejowe (ok, niech będzie że to dwie różne kategorie budynków, chociaż pewnie we wszelakich makietach LEGO pełnią analogiczną funkcję:)), a tu się okazuje, że jeszcze była taka stacyjka, najzwyczajniej o niej zapomniałem i przeoczyłem na Bricksecie. A jest całkiem niezła. Ma co prawda niewielki rozmiar, ale za to jest zgrabna i w miarę dobrze rozplanowana.

A 4513 Grand Central Station prosze pana? Jedyna jaka posiadam z reszta ;-) ale piekna za swoj sloneczny zolty kolor, obrotowe drzwi, restauracje i inne bajery :D

Zawstydziłaś mnie, przyznaję. Już się lepiej nie będę w tym wątku odzywał:)
A jeśli chodzi o sam zestaw 4513 to obrotowe drzwi faktycznie są niezłym patentem, ale sama struktura budowli do mnie jakoś nie przemawia. To już wolę recenzowany zestaw 7937.

Hezar 

Wpisy: 933
Wysłany: 2013-02-12, 14:14   

Dla mnie niedoścignionym dotąd wzorem pozostają w dalszym ciągu 2150 oraz 4554...

Andzia 
Town & Trains, Western

Wpisy: 286
Wysłany: 2013-02-12, 17:55   

Hezar napisał/a:
Dla mnie niedoścignionym dotąd wzorem pozostają w dalszym ciągu 2150 oraz 4554...

Piekne budownictwo - swietnie sie prezentuja w obu kolorach, takze nie wiem nawet ktora bym wolala ;-) ale pewnie zolta, aby pasowala do mojej :P

bonczyk85 odzywaj sie, odzywaj :) zawsze milo popatrzec na przeglad tego co bylo

z braku laku wciskam kit
Ostatnio zmieniony przez Andzia 2013-02-12, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu