[MOC] Wróżbita Maciej.

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
bonczyk85
Posty: 289
Rejestracja: 2012-03-26, 11:24
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
brickshelf: bonczyk85

 

#16 Post autor: bonczyk85 »

I pomyśleć, że ludzie jednak do niego dzwonią...
A sama scenka bardzo oryginalna. No i ten pogryziony stolik...to może efekt frustracji, jeśli telewidzowie jednak tym razem nie zadzwonią.
My sets
Kolekcjonować czy budować... a może jedno i drugie...?

Jetboy

#17 Post autor: Jetboy »

3dom pisze:Cóż, cieszę się, że do dziś nie wiedziałem o istnieniu tego Pana :)
Raz zobaczonego, nie da się odwidzieć...

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#18 Post autor: glaz_pimpur »

Szerszen pisze:Stolik się nie zmieści ;-)
MOC super, o samej postaci się nie wypowiem, bo musiałbym ciskać ciężkim, krwawym mięsem.
Jak się powieści, to się zmieści. Zrób stolik 2*4, za nim Macieja.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#19 Post autor: Sorrow »

Dr. Ops pisze:Postać jest rewelacyjna, może by go wystawić w Wojnach Ludzików ? :)
Koniecznie!
I bez podpisu zgadłabym, że to Wróż(bita) Maciej lub ktoś z jego stajni:D

tajfek
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-16, 18:24
Lokalizacja: Krzeczów
brickshelf: tajfek

 

#20 Post autor: tajfek »

Stosując się do zaleceń szanownej pani Administratorki przygotowałem wersję... no właśnie, Glaz, czy o to chodziło? Nadaje się? Przepraszam że tak pytam ale nie mam wiedzy w temacie wojen ludzików.

Obrazek

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#21 Post autor: Szerszen »

Odpowiem Ci - nadaje się.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#22 Post autor: glaz_pimpur »

tajfek pisze:Glaz, czy o to chodziło?
Jak najbardziej.
Nie wiem tylko czy tło nie musi być białe, ale tu może się Ciamek wypowie.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#23 Post autor: Innos »

Hehe, nie pomyślałbym nigdy, że zobaczę wróża Macieja w klockach. I muszę przyznać, że wyszedł świetnie, choć zgodzę się, że czoło mimo wszystko za niskie i czupryna zbyt bujna.;) Całość całkiem fajnie wykonana, no i plus za wersję do wojen ludzików.
Szerszen pisze:o samej postaci się nie wypowiem, bo musiałbym ciskać ciężkim, krwawym mięsem.
3dom pisze:Cóż, cieszę się, że do dziś nie wiedziałem o istnieniu tego Pana :) Mam również nadzieję, że szybko o nim zapomnę. [...] Szopkę (?), którą Pan Maciej odstawia.
Panowie, chyba źle do tego podchodzicie. Taką konwencję należy traktować jak swoisty interaktywny stand-up czy improwizowany kabaret i wtedy można się nieźle poznać, szczególnie, że wróż Maciej to mistrz w swoim fachu.;) A że ludzie za to płacą - cóż, za różne dziwne rzeczy płacą, to i za to.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

tajfek
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-16, 18:24
Lokalizacja: Krzeczów
brickshelf: tajfek

 

#24 Post autor: tajfek »

Innos pisze:Panowie, chyba źle do tego podchodzicie. Taką konwencję należy traktować jak swoisty interaktywny stand-up czy improwizowany kabaret i wtedy można się nieźle poznać, szczególnie, że wróż Maciej to mistrz w swoim fachu.;) A że ludzie za to płacą - cóż, za różne dziwne rzeczy płacą, to i za to.
Chciałem właśnie zająć stanowisko w tej kwestii ale brakowało mi fachowego słownictwa. Ta wypowiedź całkowicie wyczerpuje mój pogląd na sprawę wróża Macieja. Pan Maciej ma dar ;) Polecam

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LAMpXkMCADg[/youtube] oraz [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Sti-dhBXWjc[/youtube]

Awatar użytkownika
Nolaloth
Posty: 26
Rejestracja: 2013-01-16, 11:45
Lokalizacja: Toruń
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#25 Post autor: Nolaloth »

Koledze pewnego razu na domówce udało się do niego dodzwonić, ale każdy tak się śmiał, że od razu go rozłączyli. Szkoda:P
Każde Twoje działanie doprowadzi do konsekwencji, które spotkają nie tylko Ciebie, ale również innych.

ODPOWIEDZ