71001 Minifigures Series 10

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
karauak

#16 Post autor: karauak »

Carrefour w Turawa Park w Opolu przeszukany cały ;]

Znaleziona (i kupiona) cała 10 seria Minifigurek.

Niestety Złoty Pan nie miał szczęścia trafić w moje ręce - myślę, że ilość jaką wypuścili (5,000 szt) nie nastraja pozytywnie do szukania.

Awatar użytkownika
Qlczas
Posty: 129
Rejestracja: 2012-05-10, 13:17
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Qlczas
Kontakt:

 

#17 Post autor: Qlczas »

karauak pisze: Niestety Złoty Pan nie miał szczęścia trafić w moje ręce - myślę, że ilość jaką wypuścili (5,000 szt) nie nastraja pozytywnie do szukania.
Bardzo mnie ciekawi, może ktoś z forumowiczów też się nad tym zastanawiał, jaka może być szansa na znalezienie tego figa? Ile w ogóle miało szansę trafić do polski (oczywiście hipotetycznie, patrząc na rozkład ile w sumie "pudełek" trafiło do polskich sklepów. Bo mam rozumieć, te 5k sztuk to jest na całą światową produkcję 10tej serii (ciekawe, ile takowa wyniosła)?

halski
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-18, 13:55
Lokalizacja: łódzkie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: halski »

Jak Gold pojawi się na ebay'u, to ciekawe jaką cenę osiągnie...

kovalius

#19 Post autor: kovalius »

halski pisze:Jak Gold pojawi się na ebay'u, to ciekawe jaką cenę osiągnie...
39$ ;) aukcja:ebay


Tak, wiem... czytałem ze zrozumieniem... Ale tooo zwala z nóg. Rozpocznie się gorączka złota...

vedder
Posty: 57
Rejestracja: 2009-01-07, 21:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

#20 Post autor: vedder »

Przecież pisze że to podróbka. Ja oryginał na ebay widziałem po tysiąc euro. Ktoś go kupił.

nostaf
Posty: 23
Rejestracja: 2011-10-14, 20:09
Lokalizacja: Szczytno

#21 Post autor: nostaf »

acmilaneo pisze:Mam pytanie czy będzie/był zakup grupowy tej serii figurek?
Bardzo dobre pytanie :) też bym chciał wiedzieć, ale chyba raczej nic z tego skoro w dziale wspólnych zakupów cisza. Więcej mógłby zapewne powiedzieć Nori.

Jetboy

#22 Post autor: Jetboy »

Nori się tym już nie zajmuje :(

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#23 Post autor: bacon »

A będzie ktokolwiek się tym zajmował? Bo nie wiem czy rzucać się już na marketowe macanki czy jeszcze czekać

nostaf
Posty: 23
Rejestracja: 2011-10-14, 20:09
Lokalizacja: Szczytno

#24 Post autor: nostaf »

Jetboy pisze:Nori się tym już nie zajmuje :(
Szkoda :( Cała dystrybucja i wpłaty szły chyba przez Zgredka, więc pozostaje kwestia organizacji, zapisów i najważniejsze czyli negocjacji cen.

Z tego co pamiętam była też oferta od rourk3, może i tym razem byłby zainteresowany sprzedażą?

Robert Reimus
Posty: 78
Rejestracja: 2011-08-01, 22:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

#25 Post autor: Robert Reimus »

Drogą kupna wszedłem w posiadanie figurki mechanika. Jest genialna. No może tatuaż na łapce mógłby być nieco mniejszy, ale poza tym bez zastrzeżeń. Po pierwszych oględzinach pomyślałem, że na szmacie, którą ma na głowie powinna być czaszka - po czym zobaczyłem czaszkę na plecach. Czad:D
Zauważyłem też, że klucz, który trzyma jest z nieco innego plastiku niż dawniejsze klucze. Dawniej klucz był gładki, teraz jest "chropowaty".

Zamarzyła mi się nowa edycja #6561 ( http://www.brickset.com/detail/?Set=6561-1 ), na "współczesną" modłę. Coś w stylu pimp my ride:P

snoopdogg_tg

#26 Post autor: snoopdogg_tg »

Ja właśnie zamówiłem sobie 2 sztuki, zobaczymy na co trafię. A element losowości w tych seriach minifigów dodaje takiego małego smaczku ;)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#27 Post autor: 3dom »

snoopdogg_tg pisze:A element losowości w tych seriach minifigów dodaje takiego małego smaczku ;)
Smaczku to mało powiedziane. Zobaczcie co się na świecie dzieje :)

http://brickset.com/news/article/?ID=6381
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

snoopdogg_tg

#28 Post autor: snoopdogg_tg »

3dom pisze:
snoopdogg_tg pisze:A element losowości w tych seriach minifigów dodaje takiego małego smaczku ;)
Smaczku to mało powiedziane. Zobaczcie co się na świecie dzieje :)

http://brickset.com/news/article/?ID=6381
Na Polskę pewnie 0 sztuk, jak to często bywa. :)

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#29 Post autor: Innos »

Spokojnie, minimum dwóch już się znalazło na Allegro, o czym było [url=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=19825&postdays=0&postorder=asc&start=15]w tym wątku[/url].:) A jednego nadal możesz nawet kupić.;-)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

panrysiek

#30 Post autor: panrysiek »

Dziś żona Monika drogą macania w Smyku ;) upolowała Meduzę i Paintballistę. Macała dobre 10 min. dłużej w nadziei znalezienia Pana Złociaka. Może następnym razem! :)

ODPOWIEDZ