[MOC] Ropa Euro Maus

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Filus
Posty: 596
Rejestracja: 2010-08-08, 20:37
Lokalizacja: Śląsk
brickshelf: Filus

 

#31 Post autor: Filus »

Tak ciekawy model, że aż odjęło mi mowę do dnia dzisiejszego;). A na poważnie po prostu krucho było u mnie z czasem, więc w ramach odrabiania zaległości dołożę swoje 3 grosze.

Widzę, że masz dość malkontentów muzycznych, więc wybrałeś muzykę bardziej tolerowaną przez większość...

Co do modelu. Rewelacja. Także nie miałem pojęcia, że takie coś istnieje, ale w sumie, jeżeli się nie widuje czegoś takiego, to skąd człowiek ma o tym wiedzieć. Najbardziej podoba mi się cały system odstawy "urobku". Bardzo zręcznie to wkomponowałeś. Być może model nieco kuleje od strony wizualnej, ale zawsze możesz stworzyć MK2, które wykorzysta dobre strony tego modelu, poprawiając to, co wyszło dopiero w gotowym. No i uścisk prezesa (tylko trzeba go znaleźć;)) należy Ci się za zastosowanie sporej ilości pneumatyki, która ostatnimi czasy coraz częściej jest wypierana przez LA:(.
Tak wahacze są na sztywno zamontowane.
Gwoli ścisłości - wówczas to nie są wahacze;).

Pozdrawiam. F.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#32 Post autor: legosamigos »

Na eurobricksie znalazłem właśnie kombajn do buraków

http://www.eurobricks.com/forum/index.p ... opic=81575
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2462
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#33 Post autor: eric trax »

Pod względem technicznym całkiem rozsądnie zrobiony, to technic więc nie ma co rozmawiać o wyglądzie choć proporcje ma bardzo dobrze zachowane.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

ODPOWIEDZ