71001 Minifigures Series 10

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#31 Post autor: Andzia »

A ja dzis bec macania, stalam sie szczesliwym nabywca klauna, zolnierza w peruce ;-) oraz blondynki co nawija przez komorke, z pieskiem.

Nastepnym razem bede macac ;-) aby powtorek nie bylo
Lego maniak - moja kolekcja

z braku laku wciskam kit

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#32 Post autor: Innos »

Andzia pisze:A ja dzis bec macania, stalam sie szczesliwym nabywca klauna, zolnierza w peruce ;-) oraz blondynki co nawija przez komorke, z pieskiem.
To może Andziu parę fotek i twoje wrażenia na temat tych figurek? ;-)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#33 Post autor: Qworg »

Sorrow pisze:Innos, czy tylko mi się wydaje, że hełm centuriona wygląda bardziej plastikowo (tzn. mniej metalicznie) niż hełm legionisty?

Indianin jako taki mnie nie interesuje, ale już nie mogę się doczekać, żeby go rozczłonkować: ramiona w dziarach! irokez w nowym kolorze! fetyszystyczny dół!;)
Jest bardziej plastikowy(jakiś delikatny metalik to jednak jest), ma znacznie ciemniejszy odcień niż legionisty, ale do dark pearl mu jeszcze dużo brakuje.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
aditoma
Posty: 155
Rejestracja: 2011-12-14, 18:54
Lokalizacja: Lublin

#34 Post autor: aditoma »

Słów kilka na temat serii 10

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pMkveka4ZWI[/youtube]
Za każdym razem gdy [CENZURA] kotek.

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#35 Post autor: GrublukTheGrim »

Recenzja Aditomy jest niedokładna. Co można jeszcze powiedzieć o figurce Meduzy? A na przykład to, że jej włosy to tak naprawdę węże (na filmie tego nie widać). Natomiast brak prezentacji odwrotnej strony główki uważam za wyjątkowo rażący. :-(
Ostatnio zmieniony 2013-05-02, 08:23 przez GrublukTheGrim, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
aditoma
Posty: 155
Rejestracja: 2011-12-14, 18:54
Lokalizacja: Lublin

#36 Post autor: aditoma »

GrublukTheGrim, masz racje. Bylo to tak oczywiste ze przemilczalem.
Za każdym razem gdy [CENZURA] kotek.

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#37 Post autor: GrublukTheGrim »

Nie możesz tego przemilczać. ;-)
Recenzując, należy przedstawić dokładnie wszystkie dostępne fakty.
Ostatnio zmieniony 2013-05-02, 17:10 przez GrublukTheGrim, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aditoma
Posty: 155
Rejestracja: 2011-12-14, 18:54
Lokalizacja: Lublin

#38 Post autor: aditoma »

Można;) na tym polega cud indywidualizmu:D mam prawo robić po swojemu:D
Za każdym razem gdy [CENZURA] kotek.

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#39 Post autor: GrublukTheGrim »

E tam, nie będzie to wówczas rzetelna robota. Sądzę, że jeśli robisz coś z pasją, to raczej nie odstawiasz tego "na pół gwizdka".
Robiąc to tylko po swojemu i nie patrząc na pewne zasady, może okazać się z czasem, że sam jedyny zostaniesz odbiorcą. Wtedy może pojawić się zasadnicze pytanie: po co w takim razie w ogóle to robić? ;-)
Upór często pomaga osiągnąć cel, lecz może też być największym wrogiem...

Awatar użytkownika
tbzz
Posty: 370
Rejestracja: 2012-12-28, 18:27
Lokalizacja: Olsztyn/Szczytno
brickshelf: tbzz
Kontakt:

 

#40 Post autor: tbzz »

Andzia pisze:A ja dzis bec macania, stalam sie szczesliwym nabywca klauna, zolnierza w peruce ;-) oraz blondynki co nawija przez komorke, z pieskiem.
Ja dziś podobnie. Bez macanek, na szybkiego, pierwsze dwa z brzegu i pierwsze dwa z tej serii dokładnie tak samo - klaun i blond gwiazda :)
Insta (główny kanał) @legos_soul
Blog Lego http://legosoul.wordpress.com/
Zestawy http://brickset.com/sets/ownedby-tbzz

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#41 Post autor: 3dom »

Obrazek

Via Brickset:
Dot code for Mr. Gold

Eric2008 found a Mr. Gold in Rochester, NY and has sent this image of the dot code which those of you still hunting high and low for one might find useful.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#42 Post autor: Lord Vash »

Ja wczoraj stałem się posiadaczem prawie całej kolekcji. Pisze prawie, bo niestety, nie udało mi się znaleźć MrGolda, nawet po przemacaniu torebeczek "spod lady" i o dziwo, nie udało mi się znaleźć dziadka. A ilu baseballistów, centurionów i malarzy było po drodze, to po prostu zgroza.
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

snoopdogg_tg

#43 Post autor: snoopdogg_tg »

Ja trafiłem na malarza i Indiańca, ale niestety bez macania, bo zamówiłem sobie do salonu empiku ;)

karauak

#44 Post autor: karauak »

"Macanie" figurek w sklepach w celu znalezienia Mr. Golda troszkę mija się z celem. Chyba jasne jest (a jeżeli nie to mam nadzieję, że takie się stanie) że ludzie pracujący w sklepach nie są na tyle głupi żeby wypuścić taką figurkę z rąk (7999 zł na znanym serwisie aukcyjnym). Wiadomo, że zaraz po otworzeniu kartonu wszystkie paczki są przeszukane i to co my uznajemy za "nie macane" zostało starannie sprawdzone.

Zwykły zjadacz chleba ma szansę znaleźć Mr. Golda (ale to tylko szansa) kupując karton (kartony) a to jednak pewna (niekoniecznie trafiona) inwestycja.
Ostatnio zmieniony 2013-05-07, 07:18 przez karauak, łącznie zmieniany 2 razy.

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#45 Post autor: GrublukTheGrim »

karauak pisze:(...) ludzie pracujący w sklepach nie są na tyle głupi żeby wypuścić taką figurkę z rąk (...). Wiadomo, że zaraz po otworzeniu kartonu wszystkie paczki są przeszukane i to co my uznajemy za "nie macane" zostało starannie sprawdzone.
Nie wszyscy pracownicy każdego sklepu muszą być w posiadaniu powyższych wiadomości. Szansa jest i to duża, a szczególnie w późniejszym czasie (gdy pierwsze szaleństwo minie a wciąż na rynku pozostanie wiele nie znalezionych figurek).

ODPOWIEDZ