71001 Minifigures Series 10

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
karauak

#136 Post autor: karauak »

Do wszystkich z Opola i okolic - CM przy ulicy Niemodlińskiej już raczej nowych figurek mieć nie będzie. Dzisiaj przy okazji wskoczyłem zobaczyć czy wywiesili coś nowego poza tym jednym paskiem figurek - niestety NIE, ale moje sokole oko dotrzegło cały karton leżący wysoko na regale sklepowym. Niewiele myśląc wskoczyłem na półkę i zdobyłem 4 pełne paski (po 20 figurek każdy). Unikając spojrzeń Pań tam pracujących dokładnie "przemacałem" te 80 opakowań i ... i niestety Mr Golda brak. Wszystkie figurki ładnie rozwiesiłem na haczykach jak być powinno ;]

Jeżeli chcecie tam znaleźć Mr. Golda nie macie co szukać. Jeżeli jakąś inną figurkę, to polecam, druga okazja z taką ilością wiszących pasków już się nie trafi.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2013-05-18, 18:22 przez karauak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#137 Post autor: Bartex0805 »

Ja natomiast odświeżam temat i recenzuje figurkę pszczoły.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HWY7cMEMWVY[/youtube]
Ostatnio zmieniony 2016-04-30, 23:52 przez Bartex0805, łącznie zmieniany 1 raz.

Lunak
Posty: 6
Rejestracja: 2017-11-05, 21:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Lunak

 

#138 Post autor: Lunak »

Wątek wymaga użycia kamienia wskrzeszenia, więc jestem! Jestem bibliotekarką i długo polowałam na tę figurkę, bardzo się z niej cieszę i mam nadzieję, że przywołam u Was wspomnienia związane z polowaniem na wymarzone minifigi w 2013 roku.

Sowa oraz dwie książki są z zestawu 41005 Heartlake High, który mogę pokazać w osobnym poście, jedna brązowa książka była z minifigurką, a dwie pozostałe są kolejno: różowa - 3939 Mia's Bedroom, zielono-niebieska - Harry Potter, ale nie wiem jaki zestaw konkretnie, chyba z 4728.
Załączniki
librarian.jpg
librarian.jpg (58.04 KiB) Przejrzano 2052 razy

ODPOWIEDZ