[Zawody] STT 2013 rajd #3

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#16 Post autor: Uncle Jaca »

siema,
jutro można BEZKARNIE potrenować w parku w T.G. o 17.00 taki ostatni sprawdzian przed rajdem STT - zapraszam wszystkich, TS będzie w pełnym składzie. Przypominam również o zgłoszeniu pojazdów do startu - proszę wysyłać na adres mejlowy Blahy najpóźniej do północy w piątek 14.06.2013r
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#17 Post autor: m4rc1n »

Wygląda na to, że nie zdążę zbudować nic sensowego... A z pustymi rękoma nie ma sensu przyjeżdżać.
MOCs: 4
WIP: who cares?

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#18 Post autor: Uncle Jaca »

;-P do połowy czerwca od zeszłej Twojej wizyty minęło raptem tylko z pół roku - tylko jakiś nadczłowiek by się wyrobił z szalenie trudnym 4x4 z motorami w mostach...

Dzięki za wczorajszy trening Panowie - przednia zabawa była, widać było ducha walki i ten pazurrr! Głodni jesteśmy chyba wszyscy tego rajdu;-) Uznanie dla Krowkensa, któremu chciało się przyjechać z Tych (czy Tychów -popraw mnie) i pokazał jak świetnie przebudował swoje 4x4 dzięki czemu czerpał dużo przyjemności z bezawaryjnej jazdy - brawo.
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#19 Post autor: 3dom »

JacaLN pisze:;-P do połowy czerwca od zeszłej Twojej wizyty minęło raptem tylko z pół roku - tylko jakiś nadczłowiek by się wyrobił z szalenie trudnym 4x4 z motorami w mostach...
No Jaca, komentarz w starym dobrym trialowym stylu :D Wyrabiasz się ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#20 Post autor: m4rc1n »

4x4 miałem ostatnio i go jeszcze kończyłem w drodze :P Teraz chciałem pójść krok dalej, i pojechać 6x6, ale mi się nie widzi taka tatra jaka teraz jest w modzie, dla mnie to nie nigdy nie będzie dobrze odwzorowana tatra :P

Może Merca zrobię...
MOCs: 4
WIP: who cares?

Awatar użytkownika
krowkens
Posty: 218
Rejestracja: 2013-01-18, 14:07
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: krowkens

 

#21 Post autor: krowkens »

JacaLN pisze:... przyjechać z Tych (czy Tychów -popraw mnie)...
Podobno obie formy są poprawne.
Ciesze się że podobało się Wam moje auto, motywuje mnie to do dalszego udoskonalania mojego warsztatu.

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#22 Post autor: Blaha »

Panie i Panowie - zawody już jutro! :)
Pogoda powinna nam dopisać i pojeździmy w końcu na innej miejscówie - w Parku w TG (dojazd i reszta info w pierwszym poście tego tematu).

Poniżej lista startowa wg kolejności zgłoszeń:
1. Blaha - Tatra T815-6 Armax
2. Jaca - Ural 375D
3. Krowkens - Kamaz 4326
4. Kamyk - Tatra T815-7 8x8
5. Olek (Zozoleon) - Alvis Stalvart
6. Mati - Ural 5323 8x8
7. Piotr - ZIŁ 4972
8. Kamyk - Csepel D566
9. Sebanm - Ural 43206
10. TT - Tatra T813

Frekwencja mile zaskoczyła. Widać nowych graczy - to cieszy. Zobaczymy jak to się jutro potoczy ;)

Mnie czeka jeszcze serwis maszyny i doładowanie baterii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i do zobaczenia!
Zespół STT

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#23 Post autor: Uncle Jaca »

10 pojazdów - ładnie:-) Cieszy przede wszystkim różnorodność układów i to że startują zawodnicy nie tylko ze Śląska.
Zobaczymy jak to jutro będzie wyglądać na nowym (starym) terenie - byłem dziś sprawdzić miejscówkę - jest trochę lepiej niż na treningu ziemia bardziej podeschła i powinno być git.
Kamyk czym będziesz startował do klasyfikacji?
Jutro najbardziej jestem ciekaw jak sobie poradzi żuczek Alvis i czy znów TT da nam lekcję trialową?!
Ja tylko posmaruje knoby i wyczyszcze przednie zwolnice, bboxy już się ładują.
Pies utonął, łańcuch pływa

Mati
Posty: 54
Rejestracja: 2012-10-05, 07:48
Lokalizacja: Trzebinia
brickshelf: mdj
Kontakt:

 

#24 Post autor: Mati »

Widzę, że coraz więcej pojazdów ma napęd 6x6 lub 8x8, gdyby się kiedyś zdarzyło, że wszystkie pojazdy będą 8x8, to świetna by była przeszkoda taka jak na filmie w czasie 1:48 :)

http://www.youtube.com/watch?v=uHaj5bDSgRA

Kamyk
VIP
Posty: 237
Rejestracja: 2013-03-07, 11:01
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: kamyk970

 

#25 Post autor: Kamyk »

Ode mnie niestety będzie jeden pojazd, ale dzisiaj się okaże, czy skończę Csepela i czy nim pojadę - jeśli nie, to będę Tatrą.

Awatar użytkownika
krowkens
Posty: 218
Rejestracja: 2013-01-18, 14:07
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: krowkens

 

#26 Post autor: krowkens »

Gdzie jezdzimy? Bo w Tychach leje

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#27 Post autor: Blaha »

Mam info, że w TG jest piękne słońce, więc nie ma strachu :)

Jeździmy w Parku w TG na Osadzie Jana

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#28 Post autor: Uncle Jaca »

Jaki tu spokój, na na na na.. nic sie nie dzieje...
Czy dziś był ten jak mu tam es te te?
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
krowkens
Posty: 218
Rejestracja: 2013-01-18, 14:07
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: krowkens

 

#29 Post autor: krowkens »

Był, a jakże. Bardzo mi się podobało. Czekam z niecierpliwością na wpis Blahy ze zdjęciami.

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#30 Post autor: Blaha »

To był kolejny udany rajd! :)

Obrazek

Gratulacje dla wszystkich, którzy się zjawili! Frekwencja dopisała, pogoda również. Atmosfera rodzinna jak zawsze ;) Do kolekcji przeszkód dołączyła nowa, wcale niełatwa, autorstwa Matiego - dzięki!
Do klasyfikacji załapało się wszystkie OSIEM maszyn, rozegraliśmy PIĘĆ sekcji, a trasy były bardzo zróżnicowane co widać w wynikach - każdy układ mógł zawalczyć o wysoką lokatę.

Poniżej wyniki dzisiejszego, trzeciego już rajdu oraz klasyfikacja generalna STT A.D. 2013.

Obrazek

Obrazek

W generalce zrobiło się ciaśniej :) Szkoda, że TT nie dał rady się zjawić, bo na pewno mocno by namieszał ;p
Kamyk - zasłużone zwycięstwo! Dopracowana maszyna i dobre kierowanie zaprocentowały.
Na drugiej pozycji Jaca w pięknym stylu - jedynie dwie kary przez całe pięć sekcji - brawo!
Ja na trzecim miejscu - auto kolejny raz bezawaryjne, ale Drajwer popełniał głupie błedy..
Czwarta lokata dla Krowkensa - tutaj też słowa uznania - auto spisywało się bez zarzutu, a do tego dobre kierowanie przełożyło się na wysoki wynik.
Następnie piąty Sebanm - dobry wynik, auto coraz bardziej dopracowane i coraz sprawniejsze kierowanie - to cieszy :)
Szósty Olek - nowa maszyna, ciekawy układ, do tego sterowanie na NXT - wyrazy uznania. Może i nie ma wyniku, ale miałeś okazję potestować Alvisa w prawdziwych bojowych warunkach i go trochę oblatać.
Siódmy Mati - estetyczna maszyna, ciekawie rozwiązany układ napędowy i zawieszenie. Jak na tak skomplikowany układ było nieźle. Skręt trochę niedomagał, ale teraz wiesz co poprawić :)
I ósmy, najmłodszy Zawodnik - Piotr. Fajnie, że wpadłeś, ciekawa konstrukcja. Trochę rzeczy do poprawki, ale nie ma się co zrażać - buduj, buduj i wpadaj na zawody!

Foty będą raczej jutro, film na spokojnie ogarnę jak zgarnę wszystkie materiały i przysiądę, bo jest co ogarniać ;)

To tyle od Wujka Blahy.
Dzięki za wspaniałe zawody rozegrane w myśl zasad fair play, dzięki za pomoc, miłą atmosferę i ogromnego ducha walki!

ODPOWIEDZ