[MOC] TMNT Wan

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

[MOC] TMNT Wan

#1 Post autor: tomey »

Zawsze uwielbiałem klasyczne żółwie ninja i serial z 1984 roku. Jednym z najbardziej charakterystycznych pojazdów tamtego czasu był oczywiście żółty wan żółwi. Moja wersja nie jest jednak idealna ponieważ większość klocków mam u siebie w domu, a tutaj korzystałem z części z 79104 Shellraiser Street Chase. Jednak mam nadzieję, że udało mi się uchwycić klimat tamtego wozu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
Qlczas
Posty: 129
Rejestracja: 2012-05-10, 13:17
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Qlczas
Kontakt:

 

#2 Post autor: Qlczas »

Powiem tyle: Na Cusso z nim! Niech się designerzy Lego wstydzą tego co wypuścili do sprzedaży...
Twój zestaw powinien do niej trafić a nie... te brzydactwa jakie mamy teraz w sklepach.

Awatar użytkownika
greenblue
Posty: 183
Rejestracja: 2007-08-23, 22:45
Lokalizacja: Warsza

#3 Post autor: greenblue »

Turtlesy mają dziurki w głowach! Breloczkowe?
Złota dekada Lugpolu: 2008 - 2017

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#4 Post autor: blizzard »

greenblue pisze:Turtlesy mają dziurki w głowach! Breloczkowe?
Pomaranczowy sie uchował

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#5 Post autor: tomey »

greenblue, Majki jest z regularnego setu, natomiast reszta z breloczków. Ponieważ wcześniej nie planowałem zakupów zestawów jako takich i tak też uczyniłem. Dawcę części do siebie kupiłem bez figurek jedynie na części. Z racji tego, że nie budowałem nic twórczego od dosyć dawna to Twój post Qlczas, wywołał autentycznego banana na mojej gębie.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#6 Post autor: Cevillus »

Również uważam że twój model jest lepszy od tego co oferuje Lego.
Paul Lego Brick Show kanał dla fanów klocków Lego

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#7 Post autor: Kirysowaty »

Qlczas pisze:Powiem tyle: Na Cusso z nim! Niech się designerzy Lego wstydzą tego co wypuścili do sprzedaży...
Twój zestaw powinien do niej trafić a nie... te brzydactwa jakie mamy teraz w sklepach.
Pamiętajmy, że zestaw dostępny w sprzedaży bazuje na najnowszej kreskówce, a nie tej z lat osiemdziesiątych. A w tej najnowszej pojazd Żółwi wygląda tak:
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb2 ... raiser.jpg

To, że zestaw jest brzydki, nie jest winą projektanta, ale twórców kreskówki - bo zestaw jest doskonałą reprezentacją tego, co możemy zobaczyć w serialu.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#8 Post autor: Piterko »

Powiem tak - to jest bardzo fajnie przemyślana konstrukcja z masą otwierających się rzeczy. A ja to po prostu uwielbiam! Otwierane drzwi, ściany, poukrywane bonusy (jak deskorolka czy pizza) przypominają mi strasznie zestaw campera. To właśnie umiejętne wykorzystanie przestrzeni powoduje, że tym czymś aż chce się bawić. No i wygląda elegancko (choć tylne drzwi może dało się jakoś odstudować i wygładzić...). Ten nowy żółwi wan (fraza idealna na łamaniec językowy - wołwi żan, żołwi łan...) jest jakiś dziwny, przesadzony i wygląda jakby ktoś poskładał go z elementów znalezionych na śmietniku (oo, może właśnie o to chodzi?), stąd nie mógł wyglądać tak dobrze, jak klasyk z lat 80tych. Dobrze, że ktoś postanowił się za niego zabrać i Twoja wersja, Tomeyu, jest zniewalająco dobra!

Awatar użytkownika
CamelXP
VIP
Posty: 321
Rejestracja: 2011-11-05, 19:07
Lokalizacja: Lubin / Norymberga

#9 Post autor: CamelXP »

Aż mi się łezka w oku zakręciła na wspomnienie tamtych godzin przed telewizorem po powrocie ze szkoły. Budowałem też wtedy takie pojazdy... Dzięki Ci, zrobiłeś to jak trzeba :)
Hey! you're banjaxed!
Hey! you're screwed!
And death is coming for you!

ODPOWIEDZ