FAQ - Shop at Home - S@H

Składnica wiedzy

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#31 Post autor: Hegemon »

Zadzwonię w poniedziałek i się dowiem. :)
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

kris kelvin

#32 Post autor: kris kelvin »

Do mnie też kiedyś przysłali kartę. Ale to było ze 3 lata temu, może teraz coś się zmieniło.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#33 Post autor: 3dom »

Do mnie tez przyszla ale na amerykanski adres jak w tamtejszym S@H zamawialem. I nie pamietam czy jest na niej moje nazwisko czy przyjaciolki rodzicow :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

lennox
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-21, 15:54
Lokalizacja: Kraków

#34 Post autor: lennox »

Hegemon, miałem ten sam problem, dopiero Miła Pani Gracja podała mi wolny numer karty, którą to dopiero mogłem zarejestrować. Zarejestrowałem, ale teraz od tygodnia mam status "New VIP card registration is still processing"...

Cały problem wynika z tego że ostatnio mają jakieś problemy z rejestracją w programie VIP. To info również od Pani Gracji.

I potwierdzam to co wcześniej pisano, karty fizycznej w PL już nie ma.
Ostatnio zmieniony 2013-09-07, 17:12 przez lennox, łącznie zmieniany 1 raz.
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy...
Moja kolekcja

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#35 Post autor: Innos »

Panowie, dokładnie to napisałem: w krajach, gdzie plastikowa karta de facto nie ma zastosowania karty już nie są wydawane - już, bo ja też robiąc 2 lata temu pierwsze zamówienie w S@H zamówiłem jeszcze wówczas wydawaną plastikową kartę, ale tak się złożyło, że najpierw pierwsza wysłana przez kilka miesięcy nie docierała, potem druga tak amo, aż w końcu Customer Service napisało mi, że już w ogóle nie wysyłają, ale kiedy będę w firmowym sklepie to wystarczy, że podam numer karty. I dla pewności sprawdziłem, w S@H w zakładce o programie VIP widzę mój "Active Card Number", to jest to, czego szukacie.

Nie wiem, jakie problemy się u was pojawiły, ale normalnie procedura powinna być prosta: od razu po założeniu konta w S@H można zarejestrować się jako VIP, a od razu po realizacji pierwszego zamówienia członkostwo VIP (czy tam karta) jest aktywowane i punkty za pierwsze zamówienie są też naliczane. Być może problem w tym, że najpierw złożyliście zamówienie, a dopiero potem rejestrowaliście się do programu VIP? Jeśli tak, to numer pewnie się pojawi, ale dopiero po aktywacji, czyli po pierwszym zamówieniu po rejestracji w programie.
Ostatnio zmieniony 2013-09-07, 22:54 przez Innos, łącznie zmieniany 1 raz.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

lennox
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-21, 15:54
Lokalizacja: Kraków

#36 Post autor: lennox »

Innos pisze:Nie wiem, jakie problemy się u was pojawiły, ale normalnie procedura powinna być prosta: od razu po założeniu konta w S@H można zarejestrować się jako VIP, a od razu po realizacji pierwszego zamówienia członkostwo VIP (czy tam karta) jest aktywowane i punkty za pierwsze zamówienie są też naliczane. Być może problem w tym, że najpierw złożyliście zamówienie, a dopiero potem rejestrowaliście się do programu VIP? Jeśli tak, to numer pewnie się pojawi, ale dopiero po aktywacji, czyli po pierwszym zamówieniu po rejestracji w programie.
No właśnie, powinna być prosta a taka nie jest, właśnie przez problemy techniczne w Lego. Pani Gracja podała mi nowy numer karty, założyła i przesunęła na nią wszystkie punkty, ale i tak w dalszym ciągu jest status jaki pisałem dwa posty wyżej. Najważniejsze że mam numer karty i wiem ile powinno być punktów, które to uzgodniłem telefonicznie z Panią Gracją. Jeśli karta nie pojawi się, do powiedzmy tygodnia, znów zadzwonię.
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy...
Moja kolekcja

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#37 Post autor: Innos »

No rozumiem. To macie pecha, że akurat na Ciebie i Hegemona problemy techniczne trafiły, bo ja asystowałem znajomej przy założeniu konta raptem miesiąc temu i wszystko przebiegło dokładnie tak, jak opisałem.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Ananiasz
Posty: 47
Rejestracja: 2012-08-09, 13:00
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Ananiasz

 

#38 Post autor: Ananiasz »

Jak zakładałem sobie konto VIP, to wyglądało dokładnie jak u Hegemona. Problem się rozwiązał automatycznie, jak podczas zakupów "odptaszyłem" okienko "chcę za ten zakup dostać punkty VIP", czy coś w tym stylu. Po "odptaszeniu" tego okienka automatycznie dostałem numer VIP i zniknęły opcje ręcznego jego wklepywania.
Ostatnio zmieniony 2013-09-08, 10:09 przez Ananiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Kolekcjoner dziurawych klocków.

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#39 Post autor: GrublukTheGrim »

Czy ktoś mógłby krótko i na temat opisać co daje uczestnictwo w programie VIP, bo nie wiem, czy jest sens zapisywać się do niego? Z góry dziękuję. :-)

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#40 Post autor: bacon »

- za każde 100 punktów, czyli wydane 400zł przysługuje zniżka 20zł do kolejnych zakupów
- niektóre zestawy promocyjne dostępne tylko dla VIPów
- niektóre zestawy są dostępne dla VIPów np. już na 2 tygodnie przed premierą
- istnieją specjalne zestawy, za zakup których przysługują bonusowe VIP punkty

może jeszcze mi się coś przypomni to dopiszę

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#41 Post autor: GrublukTheGrim »

Na ile i czy w ogóle te zniżki się sumują? Np za wydane 1200 PLN będę miał upust 60 PLN przy kolejnych zakupach?

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#42 Post autor: 3dom »

Za kazde 4 zlote dostajesz punkt więc mozna powiedziec, ze się sumuja. A przy nastepnych zakupach mozesz sam wybrac ile VIP-zlotowek wydajesz.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#43 Post autor: Innos »

Przy czym nie dostaje się punktów VIP od zakupów opłaconych punktami. A zatem czyste punkty VIP bez promocji i bonusów to po prostu rabat 4,75% odroczony do kolejnych zakupów i ważny 2 lata.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#44 Post autor: Hegemon »

Jeżeli zrobię w jednym dniu 5 różnych transakcji powyżej 200zł każda to wyślą to w 5 paczkach?
Ostatnio zmieniony 2013-10-27, 18:31 przez Hegemon, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

Awatar użytkownika
rrosiak
Posty: 64
Rejestracja: 2012-01-07, 15:34
Lokalizacja: Warszawa, Kutno

#45 Post autor: rrosiak »

Hegemon pisze:Jeżeli zrobię w jednym dniu 5 różnych transakcji powyżej 200zł każda to wyślą to w 5 paczkach?
Raczej tak. Przynajmniej do tej pory przy wielokrotnych zamówieniach z jednego dnia, każde przychodziło jako osobna przesyłka.
"Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy."

ODPOWIEDZ