[MOC] Walking Dead.

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Walking Dead.

#1 Post autor: Misterzumbi »

Kto nie widzial niech obejrzy, kto nie chce ogladac to nie.

W serialu jezdzi takie pudlo, 1973 Winnebago Chieftain, i takiego dlugo chcialem miec, ale nie mialem czasu, albo ochoty, albo niewiadomo czego. Niby pudlo, ale jednak niespecjalnie latwe do zmontowania. Jakostam wyszlo, bardzo boleje ze niemam jak obnizyc go "w pasie" o dwie plytki. Tak od razu nad swiatlami. Dwie... Pasowal by mi o wiele leipej...

Na razie musi zostac jak jest. Wnetrze jest, naturalnie. Kierownica, deska, zlew, lodowka, lozeczka. Jak w filmie. I kwiatki dyndaja. Jak w filmie.

Pomalowalem klocki. A jak.

Chromy oczywiscie od Auriego.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zdjecia na Flickeru:

http://www.flickr.com/photos/47504763@N05/
Ostatnio zmieniony 2013-11-30, 10:06 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 3 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Aeryn
Posty: 133
Rejestracja: 2011-11-11, 18:57
Lokalizacja: Wielkopolska
brickshelf: Aeryn

 

#2 Post autor: Aeryn »

Uwielbiam "The walking dead"! Marzę, żeby Lego wypuściło serię związaną z serialem, to oczywiście jest niemożliwe, wiem, ale pomarzyć można.
A samochodzik świetny, idealnie odwzorowuje ten z filmu. :)
Jesteś mistrzem w budowaniu, więc chyba lepiej by to auto nie mogło wyglądać.
Ale malowanie klocków? Bleh! Zgroza. ;)
Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o...

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#3 Post autor: Sariel »

Piękny i dokładny. Szkoda że serial najlepsze ma już chyba za sobą.

Awatar użytkownika
nisiia
Adminus Emeritus
Posty: 875
Rejestracja: 2013-11-24, 21:01
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nisiia

 

#4 Post autor: nisiia »

W pierwszym momencie myślałam, że to będzie Hyundai Tuscon ;)
za dzień, za dwa
za noc, za trzy...

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#5 Post autor: glaz_pimpur »

Misterzumbi pisze:Wnetrze jest, naturalnie. Kierownica, deska, zlew, lodowka, lozeczka. Jak w filmie. I kwiatki dyndaja. Jak w filmie.
No ale gdzie zdjęcia?
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#6 Post autor: Misterzumbi »

A nie zrobilem. Cos tam widac, jakies szpargaly, firanki.
Malo jaka budowla tak mnie wkurzala, cieszylem sie jak moglem pozamykac wszystko do kupy.

Dalej mnie denerwuje, pare rzeczy bym jeszcze pozmienial, specjalnie te "W" nie zostanie. Dumam jak wywalic te dwie plytki, zastanawiam sie czy skosy nie sa zbyt przerysowane, choc mialy byc bo mial byc maksymalnie inny niz ten z Breaking Bad... Z profilu mi sie podoba ale cos jednak nie gra. Musze od niego odpoczac.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#7 Post autor: glaz_pimpur »

Misterzumbi pisze:zastanawiam sie czy skosy nie sa zbyt przerysowane
Przednia szyba ... chyba
próbowałeś z prostą?
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#8 Post autor: Misterzumbi »

Tak. Ale to akurat "czuje" inaczej, ten skos wydaje mi sie bardzo wazny. Pozniejsze Winnebago mialy proste szyby, i wygladaja calkiem inaczej. Kombinowalem ze skosami 2x2x2, ale daja sie logicznie ustawic ino na szesc szeroko, i bardzo mi to przeszkadzalo. Cos musialo byc przerysowane, ale nie jestem pewien czy akurat tak bardzo pomaga, czy przeszkadza. Wedle symulacji w PS te dwie plytki pomogly by w tym co chce miec... No ale niema jak. Albo ja nie potrafie.

Edyta chciala by dodac ze wiedzac ze itak nic z dokladnej kopii nie bedzie, wzorowalem sie na tym rysunku:

Obrazek

Lubie takie, bo gosciu wlasnie wyssal z tego grata wazne detale, i tak mial wygladac moj. I jak patrze na zdjecia to wydaje mi sie ze mam to samo uczucie patrzac na rysunek i zabawke. A to dobze.
Ostatnio zmieniony 2013-11-29, 20:15 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#9 Post autor: blizzard »

Sariel pisze:Piękny i dokładny. Szkoda że serial najlepsze ma już chyba za sobą.
zgadzam sie i jednym i z drugim. Model sliczny, taki brothers-brickowy itp itd:) i ladnie klocki pomalowane

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#10 Post autor: Misterzumbi »

A które pomalowałem? Tak z ciekawości.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
bonczyk85
Posty: 289
Rejestracja: 2012-03-26, 11:24
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
brickshelf: bonczyk85

 

#11 Post autor: bonczyk85 »

Śliczna konstrukcja, aczkolwiek jak napisano wyżej, serial Walking Dead moim zdaniem najlepsze ma już za sobą, chociaż odcinki gdzie pojawił się ten pojazd były dobre.
Drobne modyfikacje, kilka kul po pociskach i powstałby RV z Breaking Bad:).
My sets
Kolekcjonować czy budować... a może jedno i drugie...?

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1429
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#12 Post autor: Mestari »

Piękne :)
Pomalowane to ja widzę te z kleksem i obrysy cienką linią (srebrny kolor?)

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#13 Post autor: V1 »

Świetny kamper!
Nie wiem, czy jest sens go obniżać, bo nie znam oryginału, ani filmu. Ale podoba mi się strasznie.
Komiksowy, szyba pod ujemnym kątem dobrze do niego pasuje.

Nie widziałem ciemnobeżowych headlightów, a co jeszcze malowałeś - nie chce mi się szukać, jakich klocków nie ma w beżu / ciemnym beżu.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#14 Post autor: pitrek02 »

Jest niesamowity. Kamper i Dale jak żywi...

PS: Jeżeli ktoś lubi produkcje w podobnych klimatach do TWD, to polecam grę The Last Of Us. Moim skromnym zdaniem, zarówno klimatem jak i historią przebija serial na głowę.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#15 Post autor: Misterzumbi »

Headlighty i grille w mordzie, kapelusz. Waskie linie to zcinki naklejki "Friends". Reszta koszerna.

Co do serialu...
Podoba mi sie ze serial jest inny. Podobaja mi sie efekty, podoba mi sie ze nie musze myslec, poszczegolne odcinki tak schodza, caly sezon mozna wciagnac w dwa dni.

Pierwszy sezon ogladalem po Polsku bo akurat jest na YT a DVD mialem w domu, nie dziwie sie ze nijak ci podchodzi. Trzeba patrzec w orginale z napisami. Ten serial zyje akcentem i aktorami. O ile przez pierwszy sezon tak jakos to im szlo, to drugi jest sezon jest super.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

ODPOWIEDZ