[MOC] Lost / Zagubieni

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-03-08, 01:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
brickshelf: CyberPacket

 

#16 Post autor: Adrian »

Samolot. Niestety budowanie pojazdów, czy też samolotów nie jest moją mocną stroną. A jeśli trzeba coś jeszcze odwzorować na podstawie screenów to już w ogóle masakra. Siedziełem nad nim trochę, ale wyszło jak wyszło.
makorol pisze:jak dla mnie tych scenek jest trochę za dużo (lub makieta jest za mała :) )
Scenek miało być więcej, ale z różnych względów musiałem z kilku zrezygnować. O rozmiarze już pisałem :)
makorol pisze:chętnie zobaczę rozbudowę makiety lub inne prace związane z LOST
Na razie mam przesyt LOSTów, ale zobaczymy za rok, dwa, może wrócę do tematu.
kooboo pisze:(chyba) podwozie od samolotu. Jakieś takie strasznie olbrzymie.
Podwozie jest od Boeinga 777, stąd koła są takie wielkie. Jak dla mnie to te koła idealnie pasują.
kooboo pisze:PS. Włos na 24 zdjęciu ;)
Nisiia pisze:Poza tym włosem, przez który 3 minuty czyściłam monitor, bo myślałam że to brudne :P
Gratuluję spostrzegawczości. Podczas wyboru zdjęć, czy obróbki nawet tego nie zauważyłem.
zgrredek pisze:Niepotrzebnie zrobiłeś z tego wyspę otoczoną dookoła wodą.
Założyłem soie na początku, że to będzie pierwsza makieta, którą będzie można obejrzeć z każdej strony. Ta wizja za mną podążała cały czas i nawet nie wziąłem pod uwagę innego rozwiązania. Koncepcja na pewno ciekawa i warta do rozważenia przy ewentualnej, drugiej wersji.
Yeti pisze:SOS, nie został nawet ukończony w połowie, jedynie zarys liter, a wypełniona na czarno została połowa Ski (tak, wiem czepiam się bez sensu).
Umieściłem ten screen na jednym ze zdjęć tego napisu. Z tego co pamiętam nie pojawiła się później informacja, czy napis został skończony, czy nie, jednakże wydaje mi się, że widziałem go skończony. Swoją drogą ukazanie go w postaci skończonej jest dużo bardziej charakterystyczne niż skończona 1/3 litery "S" i wydeptana reszta.
Yeti pisze:Dzięki, że nie zawarłeś czarnego dymu, jest przereklamowany.
Do tej pory nie wiem o co z nim chodziło. Zupełnie niepotrzebny motyw w Zagubionych.

Dziękuję wszystkim za komentarze :)

Awatar użytkownika
Migalart
Posty: 180
Rejestracja: 2012-09-25, 07:21
Lokalizacja: Mysłowice
brickshelf: Migalart

 

#17 Post autor: Migalart »

+ za oryginalny temat
- to co napisal zgredek

Fajny serial, który szczyt atrakcyjnosci osiąga moim zdaniem gdzies w 2 sezonie jak złapany zostaje Ben (jedna z lepszych rol)

serial powinien sie skonczyc po 3 sezonie, potem już pikuje w dół.

ODPOWIEDZ