70803 Cloud Cuckoo Palace

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#16 Post autor: kenobi8 »

Hmm, ten zestaw jako jedyny z tych inspirowanych nowym filmem podoba mi się i rozważam jego ewentualny zakup(oczywiście dopiero po solidnej obniżce na brytyjskim amazonie). Bardzo źle ze mną?
Awesome pseudo-pałacyk, awesome klockowaty kot, awesome ślimak, awesome roboagent Smith.
Everything is awesome :)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#17 Post autor: Misterzumbi »

Tak. Zle. Kicia jest warta kazdej ceny, a nie ino solidnej znizki z Amazona.

Tak se po cichu nadzieje ze film walnie w taki sposob ze te wszystkie odczekiwacze predzej sami rogi wychoduja niz te zestawy ztanieja...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Jumbo

#18 Post autor: Jumbo »

Ten zestaw miażdży i niedługo go zakupię, a po złożeniu będzie cieszył moje oko swoimi kolorkami no i Kicią, która jest doskonała. Dawno mi się jakiś zestaw aż tak nie podobał swoimi wariactwem. Nie wiem dlaczego, ale w ogóle zestawy związane z LEGO MOVIE kojarzą mi się z serią Time Cruisers, którą bardzo lubiłem właśnie za swoje zwariowanie.
Chyba mi się przejadły trochę te wypielęgnowane kamieniczki w skali dziwnej, czy też kolejne samochody i inne pierdołki. Seria LEGO MOVIE jest jakby stworzona przez dzieciaki i zadziwia swoimi rozwiązaniami.

Dronka, dzięki za reckę. Zabrakło mi jedynie fotki Emmeta z tym czymś czerwonym na plecach.

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#19 Post autor: nori »

Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

ODPOWIEDZ