[MOC] [MOD] P.I.M.P.ed LEGO 6913 (LONGSTER 6913)

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] [MOD] P.I.M.P.ed LEGO 6913 (LONGSTER 6913)

#1 Post autor: SERVATOR »

Witajcie!

Część z was już [url=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=22960]mnie[/url] zna.
Niektórzy wiedzą o mnie więcej ale że bardzo polubiłem Was wszystkich postanowiłem opowiedzieć Wam o sobie nieco więcej.

Pochodzę z małego miasteczka na północy Kanady. Jak każdy kanadyjski dzieciak cały swój wolny czas spędzałem na lodowisku. W końcu nie bez powodu hokej to nasz narodowy sport. Oczywiście, również jak każdy dzieciak, marzyłem żeby zostać gwiazdą NHL. Chciałem wyrwać się z tej mieściny, z domu w którym się nie przelewało i żyć w pełni glorii hokejowego herosa. Jak ja bardzo lubiłem wyobrażać sobie siebie otoczonego wianuszkiem fanek, w blasku fleszy rozdającego autografy i puszczającego kasę na wszystkie swoje zachcianki ;)

Niestety. Życie potoczyło się inaczej. Pomimo, że dużo ćwiczyłem nie byłem (jak wcześniej myślałem) hokejowym talentem. A że lubiłem dobrą zabawę i wpadłem w złe towarzystwo, to rzuciłem szkołę i z niewielką grupą sobie podobnych niespełnionych marzycieli uciekłem do Stanów, gdzie po wielu perypetiach ostatecznie wylądowałem na ulicy.

I to właśnie tam, na ulicy zrozumiałem, że pieniądze w życiu to nie wszystko.....

..... i że oprócz tego trzeba mieć biżuterię, nieruchomości, dzieła sztuki, luksusowe samochody i "wypasione" dziewczyny ;)

Postanowiłem się ogarnąć. W końcu byłem w miejscu gdzie (dosłownie i w przenośni) pieniądze leżą na ulicy. Będąc na dnie wielokrotnie widziałem, że najszybsza droga do łatwych pieniędzy jest przez narkotyki i sex. A że praca jest ryzykowna? Cóż. C'est la vie.

Zawsze miałem dobre warunki fizyczne. Byłem wysoki i silny. Nie bałem się nikogo. Dlatego trenując hokej najbardziej odpowiadała mi pozycja obrońcy. Byłem naprawdę dobry w stójkach. Postanowiłem to wykorzystać. Wszedłem w ten ciemny świat. Zajmowałem się czym popadło. Brałem każdą robotę byle mieć kasę. Wymuszenia, zastraszania, narkotyki, panienki. Nie liczę złamań czy odniesionych ran, które zawiodły mnie w obecne miejsce.

Pomału, pomału w końcu dorobiłem się swojego własnego interesu. Za pierwsze większe pieniądze kupiłem sobie furę, która była moim marzeniem.
Tak. To był ON Roadster 6913.


Obrazek

Jak on mi się podobał...... I nie tylko mi. Dziewczyny same się do niego pchały..... Obiecałem sobie, że nigdy się go nie pozbędę. Był dla mnie wspomnieniem pierwszych dobrych chwil w dorosłym już życiu.

Dziś kiedy jestem już P.I.M.P. "pełną gębą" i stać mnie na prawie wszystko sP.I.M.P.owałem sobie tę moją umiłowaną brykę. Chciałem żeby mój samochód był wyjątkowy. Jedyny w swoim rodzaju. Szybki, luksusowy i reprezentacyjny. Ale żeby cały czas był MOIM Roadsterem 6913. Chciałem żebym patrząc na niego zawsze widział najpierw ten MÓJ pierwszy naprawdę wymarzony samochód.

Jestem z siebie i pracy magików z West Coast Customs (z programu "Pimp My Ride") mega zadowolony. Dostałem dokładnie to o co mi chodziło!
Oto on. Mój LONGSTER 6913!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Taka fura zobowiązuje. Lans w luksusowych kurortach jest koniecznością.....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



No ale żeby móc się lansować, to o furę trzeba dbać ;)

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję, że i Wam się moja bryka spodobała.
Wierzę, też że to nie moje ostatnie spotkanie z Wami więc nie mówię Wam żegnajcie ale do zobaczenia.

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#2 Post autor: blizzard »

Czy to czerwone ma imitować zaciski hamulca?
Jeśli tak, to czemu kręci się razem z kołem?

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#3 Post autor: 3dom »

Bardzo ładna przeróbka, o coś takiego chodziło mi, kiedy wymyślałem tę kategorię :)
Ale szkoda, że nie ma chromu :P
Ostatnio zmieniony 2014-07-21, 09:28 przez 3dom, łącznie zmieniany 1 raz.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: SERVATOR »

blizzard pisze:Czy to czerwone ma imitować zaciski hamulca?
Jeśli tak, to czemu kręci się razem z kołem?
Bo to Lego. Tu takie rzeczy są możliwe :)
Chciałem po prostu zrobić jakiś kontrastowy akcent w czarnych kołach.
Można też przyjąć, że to po prostu "wieśniacki" odblask przylepiony do opony ;)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#5 Post autor: M_longer »

Dlaczego koła wystają poza obrys nadkoli? Dziwnie to wygląda. No i samochód szeroki na 10 kropek nie pasuje skalą do minifigurek.

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#6 Post autor: Cevillus »

Ciekawie przerobiony model Lego 6913. Widać że przeszedł totalny tuning :)
Paul Lego Brick Show kanał dla fanów klocków Lego

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7 Post autor: SERVATOR »

@M_longer. Bo to (prawie) niczym nieskrępowana zabawa klockami a nie modelarstwo :)
Nie odwzorywałem żadnego rzeczywistego pojazdu więc występuje wiele odstępstw technicznych od rozwiązań w świecie realnym. Na szczęście dowodu rejestracyjnego mu nie zabiorą ;)
Ostatnio zmieniony 2014-07-20, 18:30 przez SERVATOR, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#8 Post autor: PatrykZ »

Ludziki ciut przymale :-)
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#9 Post autor: SERVATOR »

PatrykZ pisze:Ludziki ciut przymale :-)
Pomimo, że babeczkom nawet czerwone szpilki dałem... ;)

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#10 Post autor: PatrykZ »

Ano :-)
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#11 Post autor: bacon »

No i to jest prawdziwa przemiana zestawowego modelu :) Mój faworyt w tej kategorii

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#12 Post autor: OmenGda »

Model całkiem fajny. Ale laski, które go myją w skąpych ciuszkach wymiatają!!!! :-)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

ODPOWIEDZ