[MOC] Iron Man Arm Mk V

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Durzy »

Flickr.
To jest ten serwis, w którym oddajesz serwisowi prawa do własnych zdjęć?

Awatar użytkownika
ELEMENT
Posty: 542
Rejestracja: 2013-12-30, 15:14
Lokalizacja: Poznań/Yorkshire
brickshelf: PP-ELEMENT

 

#17 Post autor: ELEMENT »

Rzekłbym... Intrygujące. Nic wielkiego z punktu widzenia konstrukcyjnego, ale za to bombowy pomysł i solidna realizacja.

Pytanie: Mk V, bo wzorujesz się na tej wersji z jakiegoś źródła (komiks/film/itp.) czy Mk V bo to TWOJA piąta wersja?

Tak czy owak na pewno zbudowałeś kilka wcześniejszych prototypów i zauważyłeś jak duży postęp zrobiłeś w stosunku do pierwszego. Jestem przekonany, że możesz to co pokazałeś jeszcze znacznie ulepszyć - zarówno pod względem estetycznym jak i praktycznym :) Pozostaje życzyć Ci wolnego czasu i solidnego źródła dochodów, bo bardzo chętnie obejrzałbym całą zbroję :D

PS. Czy to czysty przypadek, że jesteś z Poznania i wrzuciłeś ten temat pierwszego dnia Pyrkonu? :D

Corrado
Posty: 104
Rejestracja: 2016-03-29, 09:52
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Corrado »

ELEMENT pisze:Rzekłbym... Intrygujące. Nic wielkiego z punktu widzenia konstrukcyjnego, ale za to bombowy pomysł i solidna realizacja.

Pytanie: Mk V, bo wzorujesz się na tej wersji z jakiegoś źródła (komiks/film/itp.) czy Mk V bo to TWOJA piąta wersja?

Tak czy owak na pewno zbudowałeś kilka wcześniejszych prototypów i zauważyłeś jak duży postęp zrobiłeś w stosunku do pierwszego. Jestem przekonany, że możesz to co pokazałeś jeszcze znacznie ulepszyć - zarówno pod względem estetycznym jak i praktycznym :) Pozostaje życzyć Ci wolnego czasu i solidnego źródła dochodów, bo bardzo chętnie obejrzałbym całą zbroję :D

PS. Czy to czysty przypadek, że jesteś z Poznania i wrzuciłeś ten temat pierwszego dnia Pyrkonu? :D
Wielkie dzieki! MK 5 raczej oparte na 5 wersji z filmu na co zaważyła dostępność kolorów i w filmie charakteryzuje sie szybkością zakładania :) +były łącznie z 3 prototypy ale nie wiem czy kiedykolwiek powstanie cała zbroja, w realizacji już nowy projekt. Tak to tylko przypadek że jestem z Poznania i wrzuciłem pierwszego dnia Pyrkonu ;)

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#19 Post autor: Żbik »

Bardzo ciekawy pomysł, wykonanie na wysokim poziomie! Teraz musisz zrobić całe wdzianko i na Pyrkonie wystąpić :)

Awatar użytkownika
piotrek839
Posty: 459
Rejestracja: 2011-10-05, 18:37
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
brickshelf: piotrek839

 

#20 Post autor: piotrek839 »

Mój syn też takie coś chce:) Świetny pomysł i wykonanie:)

Corrado
Posty: 104
Rejestracja: 2016-03-29, 09:52
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#21 Post autor: Corrado »

Wielkie dzięki! Takie slowa od innych konstruktorów bardzo cieszą ;)

ODPOWIEDZ