[MOC] [MOD 31040] Lowrider (czyli co Wy wiecie o spojlerach)

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] [MOD 31040] Lowrider (czyli co Wy wiecie o spojlerach)

#1 Post autor: SERVATOR »

Często zachwycamy się dodatkami do gazetek Lego za które zapłacić trzeba 10 zł.
Tymczasem w sumie niedocenia się najmniejszych zestawów Creatora, jak np. 31040 (Desert Racers) który bez problemu można kupić za 15 zł. Jego recenzja pojawi się w poniedziałek.

Przy okazji go sobie "zmodowałem" i powstał z tego taki wóz drabiniasty do zawodów dragsterów ... ;)

Obrazek

Obrazek

bart_ilo
VIP
Posty: 1493
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

#2 Post autor: bart_ilo »

Bardzo fajna modyfikacja.
Bez drabinki wyglądałby jak pickup po tuningu :)

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Durzy »

SERVATOR pisze: jak np. 31040 (Desert Racers) który bez problemu można kupić za 15 zł
Gdzie można kupić bez problemu za 15 zł? W sklepach wysyłkowych na pewno nie, bo z kosztem wysyłki przekroczy 20zł.
SERVATOR pisze:Tymczasem w sumie niedocenia się najmniejszych zestawów Creatora
Wiele zestawów Creatora jest niedocenianych :/ Przy wyprzedażach za śmieszne pieniądze można mieć solidną bazę klocków do budowy konstrukcji danego typu.
Ostatnio zmieniony 2016-06-05, 07:09 przez Durzy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: SERVATOR »

Durzy pisze:
SERVATOR pisze: jak np. 31040 (Desert Racers) który bez problemu można kupić za 15 zł
Gdzie można kupić bez problemu za 15 zł? W sklepach wysyłkowych na pewno nie, bo z kosztem wysyłki przekroczy 20zł.
W wielu sklepach w necie są za ok. 16. W marketach zwykle do 18 zł. Ja swój kupiłem chyba w Tesco i rzeczywiście być może kosztował 15,90. ;)
Ale bywają i za 13. Inna sprawa, że ja nigdy nie liczę kosztów wysyłki do ceny zestawu...

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Durzy »

Ja mam inne tesco. Jeśli zestaw jest w promocji to znaczy, że w cenie katalogowej, bo tak to jest droższy... Kiedyś te małe zestawy wydziałem za.. 39zł, a na ogół bywają po 20-22zł... jeśli w ogóle są. W innych sklepach stacjonarnych sklepach widziałem te zestawy od 18-20zł (nie liczę drogich smyków i empików, a sklepy, które mają przeważnie klocki taniej). Jedyna okazja na jaką udało mi się gdziekolwiek trafić to internetowy zakup 7347 Highway Pickup za 150zł, ale pewnie i tak przepłaciłem, bo pewnie były za 100 zł...


P.S. Wracając jeszcze do tematu, ja tam wiem trochę o spojlerach, dostałem kiedyś na 18 urodziny. Drogi był i niebieski. O!

ODPOWIEDZ