[MOC] Merkabah - Space Gunship

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

[MOC] Merkabah - Space Gunship

#1 Post autor: brickmartil »

Witam wszystkich. Jest to moja pierwsza publikacja na tym forum. Przedstawiam wam mój pierwszy MOC po DA. Zbudowanie go zajęło mi pół roku. Był to czas nauki - jak budować. Czasy kiedy z lego budowało się tylko od dołu do góry minęły wraz z moim dzieciństwem. Mniej gadania. Obrazki:

Jeśli któś chciałby zobaczyć więcej zdjęć to zapraszam na mój flickr

Obrazek
Heavy Gunship - Merkabah - pic2 by Brick Martil, on Flickr

ObrazekHeavy Gunship - Merkabah - pic3 by Brick Martil, on Flickr

ObrazekHeavy Gunship - Merkabah - pic7 by Brick Martil, on Flickr

ObrazekHeavy Gunship - Merkabah - pic6 by Brick Martil, on Flickr

ObrazekHeavy Gunship - Merkabah - pic14 - size comparison by Brick Martil, on Flickr

Projekt jest również na lego ideas. Jeśli ktoś ma ochotę może supportować=D
Ostatnio zmieniony 2016-06-28, 08:42 przez brickmartil, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#2 Post autor: M_longer »

Dobra, na space się nie znam, ot stateczek. Nie chciałbym też żebyś traktował mój post jako atak na nowego, ale... weź te zdjęcia zmniejsz, nawet na flickrze jest opcja wstawiania miniaturek. O tak:

Obrazek
Heavy Gunship - Merkabah - pic2 by Brick Martil, on Flickr
brickmartil pisze:Projekt jest również na lego ideas. Jeśli ktoś ma ochotę może supportować=D
Masz świadomość że szanse na to że Twój model zostanie zestawem są bliskie zeru?

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#3 Post autor: 3dom »

Ustaliliśmy ostatnio, że mam przejąć stołek po JvK - ja bym to przepchnął :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#4 Post autor: brickmartil »

M_longer pisze:Dobra, na space się nie znam, ot stateczek. Nie chciałbym też żebyś traktował mój post jako atak na nowego, ale... weź te zdjęcia zmniejsz, nawet na flickrze jest opcja wstawiania miniaturek.
brickmartil pisze:Projekt jest również na lego ideas. Jeśli ktoś ma ochotę może supportować=D
Masz świadomość że szanse na to że Twój model zostanie zestawem są bliskie zeru?
Używam flickera od dwóch tygodni. Jestem nowy w całym środowisku. Wybacz mi mój brak wiedzy.
Szanse zawsze jakieś są. Najgorzej jest nie próbować. Wtedy szanse są równe zeru;)

Awatar użytkownika
DonBolano
Posty: 345
Rejestracja: 2016-02-29, 15:51
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#5 Post autor: DonBolano »

Bardzo zgrabny ten statek. Podoba mi się. Trochę przypomina kształtem gunship klonów z Prequel Trylogy
Na świat spoglądam przez armatę! - www.atelierbolano.pl

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#6 Post autor: dmac »

DonBolano pisze:Trochę przypomina kształtem gunship klonów
Możliwe, że jest nieślubnym dzieckiem gunshipa, Slave'a 1 oraz jakiegoś gigantycznego robota (Gundam itd.) ;) .
Ale to wcale nie umniejsza jego urody. Trafnie dobrane kolory, sporo detali niewiadomego przeznaczenia (to komplement), naklejki nie rażą - bardzo udany model.

Witam na Forum i życzę wielu równie (lub bardziej) udanych konstrukcji.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Taausz
Posty: 363
Rejestracja: 2016-06-27, 14:04
Lokalizacja: Milówka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: Taausz »

Statek naprawdę dobrze się prezentuje ,konstrukcja i design wygląda skomplikowanie co daje konstrukcji prawdziwie futurystyczny wygląd i do tego naklejki ...mega.

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#8 Post autor: brickmartil »

Cieszę się bardzo, że się podoba. Chciałem, żeby MOC wyglądał dynamicznie i agresywnie. Wydaje mi się, że cel został osiągnięty. Widzę, że skos kadłuba też wam się kojarzy z gunshipem z wojen klonów=D To jedna z moich ulubionych konstrukcji z uniwersum SW.

Do moderatorów: Ogarnąłem już jak generować miniaturki na flickr=D Przepraszam za kłopot i obiecuję, że się to więcej nie powtórzy;D
Ideas are bulletproof

Awatar użytkownika
A.Brickovsky
Posty: 179
Rejestracja: 2015-11-01, 15:42
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

#9 Post autor: A.Brickovsky »

^ Niektórzy moderatorzy są głównie od marudzenia ;)
Dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii, rewelacyjny debiut. Przemyślane kształty, kolory super dobrane. Brawo.
Alonzo Brickovsky says hello!

Awatar użytkownika
DoNewPort
Posty: 27
Rejestracja: 2015-05-31, 17:46
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#10 Post autor: DoNewPort »

Wygląda zawodowo. Nie jestem fanem lub znawcą tematu, ale Twój MOC bardzo mi się podoba. Kapitalne kształty i zróżnicowanie powierzchni. Na Ideas wsparte!

enigma
Posty: 25
Rejestracja: 2016-06-27, 14:06
Lokalizacja: Świdnica

#11 Post autor: enigma »

Dla mnie bomba :) kombinacja Gundam Wing, cyborga z Appleseed i trochę Star Wars. Ile mniej więcej klocków zużyłeś, bo wielkością do 75060 podobne.
<?>

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#12 Post autor: brickmartil »

enigma pisze:Dla mnie bomba :) kombinacja Gundam Wing, cyborga z Appleseed i trochę Star Wars. Ile mniej więcej klocków zużyłeś, bo wielkością do 75060 podobne.
Bardzo ciężko powiedzieć ile klocków na to poszło. Slave I waży niecałe 3kg przy 2000 elementów. M&#242;j stateczek troszkę ponad 4 kg. Typuję, że calość ma ok 3000, może 3500 elementów. Ale to tak na oko;)

ODPOWIEDZ