[MOC] Actrosy nowe dwa

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

[MOC] Actrosy nowe dwa

#1 Post autor: SMIGOL »

To pędzimy dalej :) Takie coś powstało mi:
ObrazekMercedes Actros MP4 SLT by Smigol, on Flickr
Wiem, że są nieproporcjonalne i że pomagałem sobie naklejką, ale ta jest legowa :)

Nie wiem, co mam napisać więc nie napiszę nic ;P

Galeria Flickr i BS

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2016-07-09, 21:49 przez SMIGOL, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Autora nie znam.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#2 Post autor: M_longer »

Wielka szkoda że nie robisz tego na 8 studów, bo to chyba Twoja najlepsza ciężarówka do tej pory.

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#3 Post autor: SMIGOL »

M_longer pisze:Wielka szkoda że nie robisz tego na 8 studów, bo to chyba Twoja najlepsza ciężarówka do tej pory.
Kiedyś zacznę robić na 8 :) Póki co, zostało parę autek na 6 (Arocs, Antos, Daf CF i może coś jeszcze) do których brakuje mi już kółek :(
Ostatnio zmieniony 2016-07-09, 21:54 przez SMIGOL, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Autora nie znam.

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 471
Rejestracja: 2013-01-16, 12:18
Lokalizacja: Okolice Namysłowa
brickshelf: Na razie brak ;/...

 

#4 Post autor: Kruk »

Na serio super są, gdyby Lego takie wypuszczało na bank bym je kupił. Pomyśleć, że w skali ledwo minifigowej można oddać tyle detali. Brawo.
Taka mała reklama, dla AFOL'i zniżka 20%: http://cutedragonsandmore.deviantart.com/

bart_ilo
VIP
Posty: 1493
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

#5 Post autor: bart_ilo »

Świetnie wyglądają. Najlepsze Twoje ciężarówki!
Zastanawia mnie budowa przodu ciężarówki :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#6 Post autor: legosamigos »

Patrzeć, jak tylko twoje wozy pojawią się zaraz na forach zagranicznych ;) Co tu dużo mówić/pisać są po prostu cool. Widzę, że masz swoją firmę transportową ;)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

zen535i
Posty: 152
Rejestracja: 2013-08-11, 16:19
Lokalizacja: Radomsko, Wieluń
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: zen535i »

Eee noo.... - szacun. Najlepiej rozpoznawalne z Twoich wszystkich ciężarówek. Do pełni szczęścia brakuje tylko gwiazdy ;)
Piwo moje paliwo;)

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#8 Post autor: SMIGOL »

Kruk pisze:Na serio super są, gdyby Lego takie wypuszczało na bank bym je kupił. Pomyśleć, że w skali ledwo minifigowej można oddać tyle detali. Brawo.
Dzięki. Myślę, że trochę by musiały kosztować :) 300 - 400 zł za taki mały model?
bart_ilo pisze:Świetnie wyglądają. Najlepsze Twoje ciężarówki
legosamigos pisze: Co tu dużo mówić/pisać są po prostu cool.
zen535i pisze:Eee noo.... - szacun. Najlepiej rozpoznawalne z Twoich wszystkich ciężarówek.
Dzięki :)
bart_ilo pisze:Zastanawia mnie budowa przodu ciężarówki :)
Jest trochę skomplikowana. Choć pewnie jak bym pokazał jak to jest zrobione okazałoby się, że wcale nie jest tak ciekawie :). Na razie tego nie zrobię bo zaczynają mnie lekko drażnić kopie podpisane jako swoje MOCe.
zen535i pisze:Do pełni szczęścia brakuje tylko gwiazdy ;)
Trudno ją wyciąć dokładnie... ale spróbuje :)
Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Autora nie znam.

Awatar użytkownika
Bart86
Posty: 93
Rejestracja: 2015-10-20, 10:27
Lokalizacja: Rybnik
brickshelf: bart86

 

#9 Post autor: Bart86 »

Wow! Świetne ciężarówki. Ilość detali przy zachowaniu takiej skali wprost powala :-). Sprytnie skonstruowane i bardzo estetycznie wykonane - takich pojazdów właśnie w Lego brakuje. Bardzo udane modele, gratuluję wykonania :-)!
Bart

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#10 Post autor: Kubrick »

Świetne grille. W tej skali (a nawet w większej) nie widziałem ładniejszych, które by od razu sę kojarzyły z nowymi Mercedesami ;]
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Mateusz92
VIP
Posty: 456
Rejestracja: 2012-05-21, 18:33
Lokalizacja: Wrocław/Zduny
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#11 Post autor: Mateusz92 »

Tak jak już zostało powiedziane jak na 6 studów udane Mercedesy. Ale jednak trochę się poczepiam :) :
- model jest rozpoznawalny, ale przy 6 kropkach kabiny wyszły za bardzo strzeliste
- brak gwiazdki, a wydaję mi się, że przy nowym Actrosie jest ona istotnym elementem grilla
- sam grill wyszedł bardzo fajnie, ale uważam, że bardziej pasowałby do Arocsa niż do Actrosa

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#12 Post autor: SMIGOL »

Dziękuję za miłe słowa :)
Mateusz92 pisze:model jest rozpoznawalny, ale przy 6 kropkach kabiny wyszły za bardzo strzeliste
Masz rację... dlatego wszyscy budują na 8 kropek, ale ja strasznie lubię na 6 i nawet jak zaczynam na 8 to kończę na 6 :)
Mateusz92 pisze:brak gwiazdki, a wydaję mi się, że przy nowym Actrosie jest ona istotnym elementem grilla
Będzie jak dostanę lepszy papier.
Mateusz92 pisze:sam grill wyszedł bardzo fajnie, ale uważam, że bardziej pasowałby do Arocsa niż do Actrosa
Pewnie dlatego, że na początku powstały Arocsy (same kabiny - prezentacja kiedyś nastąpi) i tak już zostało. Nie za bardzo mam też pomysł jak to teraz poprawić.
Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Autora nie znam.

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#13 Post autor: Durzy »

Nilt tego nie pisał, jak dla mnie genialna jest faktura naczepy! Wygląda świetnie! Tak realnie jak nie Lego.
Pewnie dlatego, że na początku powstały Arocsy
To skąd późniejsza zmiana?

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#14 Post autor: SMIGOL »

Durzy pisze:Nilt tego nie pisał, jak dla mnie genialna jest faktura naczepy! Wygląda świetnie! Tak realnie jak nie Lego.
Dzięki :)
Durzy pisze:Cytat:
Pewnie dlatego, że na początku powstały Arocsy
To skąd późniejsza zmiana?
Stało się to wg pewnej procedury: powstały kabiny Arocsa i Antosa (a miał być pierwotnie Econic :)), doszedłem do wniosku, że są fajne, ale jeszcze fajniej byłoby zbudować Actrosa bo jest trudniejszy... Actrosy skończyłem, Arocsy czekają na swoją kolej :) Często mi się to zdarza. Robię jedno, zaczynam drugie, po czasie wracam (lub nie) do poprzedniego. Muszę z tym żyć :)
Ostatnio zmieniony 2016-07-14, 16:54 przez SMIGOL, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Autora nie znam.

ODPOWIEDZ