6688 Ambulance

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#16 Post autor: Biedrus »


Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: Durzy »

bart_ilo pisze:Jak widać klocki z nadrukiem były możliwe w latach '80 a teraz w większości są naklejki :/
Nie jest tak źle. Kiedyś też były naklejki, a od kilku lat w modular są same nadruki i nawet jest ich sporo. Zgadzam się, że zestawy specjalne (Porsche Technic) czy licencyjne powinny mieć nadruki lub prawie same nadruki..
Masz na myśli ten zestaw czy ten?
Nowszy. Też nie ma noszowego. W starszym jest noszowy, ale są też inne nosze. Jednak co z tego skoro nie zmieści się ów dodatkowy noszowy do pojazdu? Chyba dlatego zrezygnowano z dodatkowego minifiga, aby nie musiał jeździć na dachu.

Ja lubię "karetkę" 6445, bardzo kompaktowa, a mimo to najlepiej wyposażona w sprzęt. Wadą jest brak kierownicy.
Ostatnio zmieniony 2016-08-19, 19:46 przez Durzy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#18 Post autor: legosamigos »

Przepraszam za off topic, ale muszę to w końcu napisać. Durzy, pisałem ci na priva, żebyś starannie pisał swoje posty, gdy piszesz nie dla jednej osoby, a wielu. Niestety twoje posty trzeba czytać 2 razy poprzez poprzestawiane literki. Dobrze byś zapoznał się z [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?p=10093#10093]regulaminem forum[/URL], a w szczególności punkt 2.2. Na szczęście Bricksley poprawił twoje błędy, ale było chyba ich z 5 w jednym poście
Ostatnio zmieniony 2016-08-19, 20:02 przez legosamigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ