911615 AT-AT

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

911615 AT-AT

#1 Post autor: SERVATOR »

911615 AT-AT

Obrazek

Seria: Dodatki do magazynu Star Wars
Rok premiery: 2016
Liczba elementów: 48
Figurki: 0
Opakowanie: Foil Pack
Cena: dodatek do Magazynu Star Wars za 9,99 zł
Brickset
Bricklink


Kilka dni temu niezawodny Kobalt doniósł nam o tym, że do kiosków trafił najnowszy numer magazynu LEGO STAR WARS, gdzie dodatkiem jest opisywany AT-AT.

Obrazek

Złożony dodatek prezentuje się tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zestaw składa się z 48 dość przydatnych klocków głównie w kolorze Light Bluish Grey. Nie zawiera co prawda żadnych szczególnie ciekawych ani nowych elementów ale stonowana, w miarę jednolita ich kolorystyka sprawia, że taką garstkę klocków aż chce się przygarnąć.

Model jest wyjątkowo ładny i bawialny. Dzięki zawiasowi kulowemu głowa AT-AT kręci się jak w dużych modelach. A do tego może chodzić!
U mnie w domu stwierdziliśmy, że póki co jest to najlepszy dodatek do magazynu STAR WARS. Kupiłem kilka tych gazetek, bo mini armia AT-AT zawiśnie w tym roku na choince. :)

Instrukcja do modelu jest taka (skan od Kobalta):

Obrazek

I tu trafiamy na ciekawostkę. Model złożony według instrukcji (a co za tym idzie model, który ja prezentuję) różni się od tego na zdjęciu na folii.

Obrazek

Ja zdecydowałem się prezentować model w postaci z instrukcji bo moim zdaniem wtedy bardziej przypomina on pojazdy z filmów STAR WARS.

A na "deser" fotka modelu na tle obrazka komiksu na jednej ze stron magazynu.

Obrazek

Podsumowanie.
+ bawialność modelu
+ garść przydatnych klocków w sensownej kolorystyce
- (naprawdę maleńki) mogłyby się mu jeszcze zginać nogi

DonPicasso
Posty: 8
Rejestracja: 2014-11-02, 21:20
Lokalizacja: Radom
brickshelf: DonPicasso

 

#2 Post autor: DonPicasso »

W modelu na foli model wygląda inaczej bo blastery są przesunięte o 1 studa tam pod głową AT AT. Tez tak możesz zrobić.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3 Post autor: SERVATOR »

To przecież SAM o tym wyżej napisałem. ;))

W sumie ciekawe co było najpierw?

Czy najpierw była instrukcja i ktoś zbudował model źle po czym zrobił mu zdjęcie?
Czy najpierw był model, któremu ktoś zrobił zdjęcie i dopiero po tym zrobił do niego instrukcję w której się pomylił?

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: mw »

przez tę pomyłkę w przyszłości ten mini zestawik może być bardzo cenny jak znaczki KANCERy , trzeba by zaopatrzyć sie w kilkanaście szt. :)

ODPOWIEDZ