Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Brockway 361
Autor Wiadomość
Maciej Drwięga 

Wpisy: 1099
Wysłany: 2007-08-31, 10:09   

Havoc napisał/a:
Ale spoko, mam w fazie testów inny system rozszerzania. Jak zadziała to sądzę, że efekt będzie zadowalający.

Chętnie podpatrzę :)
Ogólnie stosowane są dwa - albo uskok co 0,5 kropki albo ścianka montowana pod kątem (estetyczne, ale może być kłopotliwe w budowie, zależy od wyimarów i błotników). To co zaproponowałeś w FLD Classic istotnie nie wyglądało najlepiej, wykończone gładkimi płytkami było by lepsze zapewne. Kombinuj, kombinuj :)

Sęk jest w tym, że ta skala pozwala na zrobienie praktycznie każdej karoserii i to względnie dokładnie (popatrz co jest robione w skali "8 kropek" - my dysponujemy 24...). Warto z tego korzystać :)

pitrek02 

Wpisy: 880
Wysłany: 2007-08-31, 11:13   

Maciej Drwięga napisał/a:
Sęk jest w tym, że ta skala pozwala na zrobienie praktycznie każdej karoserii i to względnie dokładnie (popatrz co jest robione w skali "8 kropek" - my dysponujemy 24...). Warto z tego korzystać :)

Nom :D

Piękna ciężarówka, najbardziej podobają mi się jej błotniki oraz fele.
Tylko tak dalej!!

PS: Pozwoliłbyś, na zbudowanie podobnego Brockwaya, tylko że w skali mini?? :)
Ostatnio zmieniony przez pitrek02 2007-08-31, 11:13, w całości zmieniany 1 raz  

Havoc
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-31, 19:46   

Maciej Drwięga napisał/a:
ścianka montowana pod kątem

no właśnie coś takiego próbuję, ew. jak się nie uda to mam jeszcze jeden pomysł, no ale bądźmy dobrej myśli :)

Piotrek builder napisał/a:
Pozwoliłbyś, na zbudowanie podobnego Brockwaya, tylko że w skali mini??

Moje pozwolenie nie jest przecież potrzebne, ale miło, że pytasz :) Oczywiście jak najbardziej. Ciekawe jak będzie wyglądał w skali mini. Chętnie się przekonam.

pitrek02 

Wpisy: 880
Wysłany: 2007-08-31, 22:37   

Havoc napisał/a:
Moje pozwolenie nie jest przecież potrzebne, ale miło, że pytasz :) Oczywiście jak najbardziej. Ciekawe jak będzie wyglądał w skali mini. Chętnie się przekonam.

Jak tylko znajdę jakiś wolny czas, to obiecuję, że siądę do, klocków i spróbuję zrobić Brockwaya!!

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu