[MOC] Perun class Vic Viper

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

[MOC] Perun class Vic Viper

#1 Post autor: brickmartil »

Witajcie moi drodzy. Dziś zbudowałem coś mniejszego niż przeważnie. Jako, że mamy listopad, wybór padł na Vic Vipera. Podszedłem do tematu poważnie. Zrobiłem research. Podejrzałem to i owo;) Szybki szkic i usiadłem do klocków. Ku mojemu zdziwieniu zamknięcie wszystkich pomysłów do formy modelu zajęło mi jeden wieczór (albo w sumie noc;)). Osobiście jestem zadowolony z tego co wyszło i chciałem się pochwalić;) Bardzo interesuje mnie wasza opinia. Zaczynamy:

ObrazekPerun class Vic Viper. NoVVember 2016. by Brick Martil, on Flickr

ObrazekPerun class Vic Viper by Brick Martil, on Flickr

ObrazekPerun class Vic Viper by Brick Martil, on Flickr

Zdjęcie dla skali ze starszym bratem

ObrazekPerun Vic Viper & Merkabah Heavy Gunship. Size comparison by Brick Martil, on Flickr

Awatar użytkownika
Jaco3011
Posty: 240
Rejestracja: 2016-09-07, 17:03
Lokalizacja: Kielce / Kraków
brickshelf: ---
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jaco3011 »

Opad szczeny. Szacun za technikę budowania skrzydeł, kiedyś wykorzystam.
"Kim jesteśmy? Z czego budujemy? Dokąd to wszystko zmierza?" ~własne
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a LEGO LEGO LEGO" ~własne

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 547
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3 Post autor: Kalais »

Jak zwykle bardzo fajne. Środek i tył świetne.

Mam tylko mieszane uczucia co do tych przednich paneli. Jakoś nie pasują do reszty, albo przez kolor, albo są za bardzo masywne.

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 914
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

#4 Post autor: Johan »

Masz charakterystyczny styl budowania pojazdów, który mi się bardzo podoba. Wszystkie wyglądają jakby wyszły z jednej fabryki.
Moim zdaniem kolor owiewki nie pasuje. Zmieniłbym ją na jakiś neutralny kolor, przezroczysty albo przydymiony. Ewentualnie czerwone akcenty na kadłubie wymienił na pomarańczowe.

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Hobbit »

Uwielbiam Sci-Fi, a w szczególności pojazdy kosmiczne.
Szacun za wykonanie, ten statek to arcydzieło!
Hobbit

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#6 Post autor: brickmartil »

Johan pisze:Masz charakterystyczny styl budowania pojazdów, który mi się bardzo podoba. Wszystkie wyglądają jakby wyszły z jednej fabryki.
Moim zdaniem kolor owiewki nie pasuje. Zmieniłbym ją na jakiś neutralny kolor, przezroczysty albo przydymiony. Ewentualnie czerwone akcenty na kadłubie wymienił na pomarańczowe.
Głównym celem było zrobić moje statki różne ale podobne. W tej chwili czuje sie juz komfortowo budując kosmiczne latadła. Pdnośnie owiewki testowalem różne kształty i kolory i ten wyglada wg mnie najlepiej. Dziekuje za pozytywny feedback wszystkim.

Odnosnie szarych przednich skrzydel zrobiłem je z premedytacja. Kontrasy kolorow i faktury;)

ODPOWIEDZ