Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Nebula class Heavy Starfighter
Autor Wiadomość
brickmartil 

Wpisy: 90
Wysłany: 2017-07-05, 11:02   [MOC] Nebula class Heavy Starfighter

Witajcie wszyscy. Statek oficjalnie skończony. Podrzucam kilka zdjęć żeby się pochwalić=)

Stateczek ma 110 studów długości. Prace nad nim trwały od lutego 2017. Kawał cięzkiego bydlaka. Rama wyszła na tyle silna, że stoi na podwoziu. Zmienna geometria skrzydeł, chociaż po co skrzydła w kosmosie (bo wyglądają fajnie;))

A tu jeszcze w towarzystwie reszty floty z ostatniego weekendu=D
Ostatnio zmieniony przez brickmartil 2017-07-05, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  

Innos 
Sonni

Wpisy: 1026
Wysłany: 2017-07-05, 11:13   

Faktycznie niezłe bydlę. ;) No i świetna prezentacja. Tylko się z pół roku pospieszyłeś (albo spóźniłeś ;)) bo statek byłby idealny na SHIPtember.

brickmartil 

Wysłany: 2017-07-05, 11:18   

Innos napisał/a:
Faktycznie niezłe bydlę. ;) No i świetna prezentacja. Tylko się z pół roku pospieszyłeś (albo spóźniłeś ;)) bo statek byłby idealny na SHIPtember.

To jest rozgrzewka przed SHiPtemberem=D

Innos 
Sonni

Wpisy: 1026
Wysłany: 2017-07-05, 12:06   

A no chyba że tak. :) 100 studów.to minimum, nikt nie powiedział że nie może być więcej. ;)

spacelord 

Wpisy: 920
Wysłany: 2017-07-05, 12:49   

Bardzo fajny. Jak na takiego kolosa (w dodatku "heavy") to chyba trochę mało uzbrojenia ;) I dla mnie osobiście szkoda, że nie ma dużego zdjęcia w prawdziwych kolorach z tego ujęcia, z którego jest "obramówka" zrobiona (na pierwszym załączonym).

Taausz 
VIP

Wpisy: 363
Wysłany: 2017-07-05, 13:57   

Trochę kojarzy mi się z serią Space Exploriens ale tylko trochę bo brak Ci szybek w kolorze niebieskiego neonu :) Sam statek jest ciekawy i kolosalny.Wydaje mi się, że limonkowe działa lepiej wyglądały by pod skrzydłami.
A jaka jest waga statku tak mniej więcej ?

brickmartil 

Wysłany: 2017-07-05, 14:08   

Innos napisał/a:
A no chyba że tak. :) 100 studów.to minimum, nikt nie powiedział że nie może być więcej. ;)

Ja bardziej obawiam się tych 30 dni niż 100 studów=D

spacelord napisał/a:
Bardzo fajny. Jak na takiego kolosa (w dodatku "heavy") to chyba trochę mało uzbrojenia ;) I dla mnie osobiście szkoda, że nie ma dużego zdjęcia w prawdziwych kolorach z tego ujęcia, z którego jest "obramówka" zrobiona (na pierwszym załączonym).

Nie wiem czy to dokładnie to ujęcie=D

Jaco3011 

Wpisy: 240
Wysłany: 2017-07-05, 21:35   

Masz mój głos na MOC miesiąca. Poziom kosmiczny. Skończyły mi się cenzuralne słowa do opisu.

M_longer 
VIP

Wpisy: 5376
Wysłany: 2017-07-05, 21:37   

Podziwiam za wymyślenie tych wszystkich kształtów.

brickmartil 

Wysłany: 2017-07-05, 21:51   

Taausz napisał/a:
Trochę kojarzy mi się z serią Space Exploriens ale tylko trochę bo brak Ci szybek w kolorze niebieskiego neonu :) Sam statek jest ciekawy i kolosalny.Wydaje mi się, że limonkowe działa lepiej wyglądały by pod skrzydłami.
A jaka jest waga statku tak mniej więcej ?

Możliwe, że wyglądałyby lepiej ale nie mam koncepcji jak je tam zmieścić. Skrzydła są dość krótkie (zmienna geometria). Jest spory=D Jeśli chodzi o wagę, to nie sprawdzaałem tego. Wydaje mi się, że powyżej 10 kg. Szczerze nie mam w domu wagi nawet, żeby to sprawdzić=D

Jaco3011 napisał/a:
Masz mój głos na MOC miesiąca. Poziom kosmiczny. Skończyły mi się cenzuralne słowa do opisu.

Mam nadzieję, że tym razem nie zapomnę się zgłosić=D Cieszy mnie taka reakcja. Wiem, że jest ładny, jednak ze swoimi budowlami przeważnie jest tak, że widzi się słabe miejsca i rzeczy do poprawki. Ta budowa mnie wycieńczyła, szczególnie, że lwią część pracy zrobiłem na kilka dni przed wystawą (16-20 godzinne sesje budowania=D)

M_longer napisał/a:
Podziwiam za wymyślenie tych wszystkich kształtów.

Najpierw widzę rozmytą sylwetkę i jakoś wychodzi=D

JK 

Wpisy: 488
Wysłany: 2017-07-06, 19:27   

Ten statek podoba mi się chyba najbardziej:) Trochę nie moja bajka, ale doceniam pomysłowość i samo wykonanie. Natomiast tak sobie myślę, że fajnie byłoby, gdyby tego typu statki kosmiczne miały bardziej rozbudowane wnętrza, w których coś się dzieje. Wtedy można nie tylko pooglądać, ale także się pobawić:)

brickmartil 

Wysłany: 2017-07-08, 17:43   

JK napisał/a:
Ten statek podoba mi się chyba najbardziej:) Trochę nie moja bajka, ale doceniam pomysłowość i samo wykonanie. Natomiast tak sobie myślę, że fajnie byłoby, gdyby tego typu statki kosmiczne miały bardziej rozbudowane wnętrza, w których coś się dzieje. Wtedy można nie tylko pooglądać, ale także się pobawić:)

Niektórzy lubią robić bawialne wnętrza, ja natomiast nie za bardzo mam na to pomysł. Głównym zadaniem moich statków jest ładnie wygladać. Może zmienię to w przyszłości jak złapię więcej doświadczenia=D

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu