[MOC] Wielozadaniowy pojazd RA-2

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
enigma
Posty: 25
Rejestracja: 2016-06-27, 14:06
Lokalizacja: Świdnica

[MOC] Wielozadaniowy pojazd RA-2

#1 Post autor: enigma »

Cześć,

w końcu musi być ten pierwszy raz. RA-2 (recon & attack) to wielozadaniowy pojazd głównie do szybkiego zwiadu i średniego ostrzału. Pojazd może rozdzielić się na moduł zwiadowczy oraz autonomiczny moduł ze strzelcem. Sentyment do Classic Space pokierował kolorystyką i trochę bryłą (choć postanowiłem trochę urozmaicić kolory), ale najważniejsza była dla mnie świetna zabawa i nauka. A teraz niech spadną na mnie gromy "starych wyjadaczy":). Co do zdjęć to uczę się zrobić to poprawnie, także nie każde jest idealne.

ObrazekIMG_5501 by Maciek Mączka, on Flickr

ObrazekIMG_5500 by Maciek Mączka, on Flickr

ObrazekIMG_5499 by Maciek Mączka, on Flickr

ObrazekIMG_5502 by Maciek Mączka, on Flickr

ObrazekIMG_5503 by Maciek Mączka, on Flickr

ObrazekIMG_5504 by Maciek Mączka, on Flickr

ObrazekIMG_5506 by Maciek Mączka, on Flickr

ObrazekIMG_5508 by Maciek Mączka, on Flickr

LINK do albumu https://flic.kr/s/aHskZY34vQ

Zapraszam do komentowania. Wszelkie uwagi mile widziane.

Maciek
<?>

Awatar użytkownika
solic
Posty: 394
Rejestracja: 2008-02-18, 11:52
Lokalizacja: Zabrze
brickshelf: solic

 

#2 Post autor: solic »

Jest klimat - to pisze osoba, której fascynacja space skończyła się gdzieś pod koniec lat osiemdziesiątych:)

Gdyby jeszcze elementy trans-neon green zastąpić trans yellow byłoby doskonale, choć zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie części wystepują w tym kolorze.

+10 za płytkę z kraterami (nie szkodzi że z ułamanym narożnikiem:)
Pewnego dnia usiądę i to wszystko zbuduję...

enigma
Posty: 25
Rejestracja: 2016-06-27, 14:06
Lokalizacja: Świdnica

#3 Post autor: enigma »

solic pisze:Jest klimat - to pisze osoba, której fascynacja space skończyła się gdzieś pod koniec lat osiemdziesiątych:)

Gdyby jeszcze elementy trans-neon green zastąpić trans yellow byłoby doskonale, choć zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie części wystepują w tym kolorze.

+10 za płytkę z kraterami (nie szkodzi że z ułamanym narożnikiem:)
Cieszę się, że się podoba.
Elementy trans yellow będę sukcesywnie uzupełniał, bo w planach mam jeszcze kilka projektów w klimacie Classic Space.
A płytka jest bardzo wiekowa :) i nie przetrwała próby czasu, ale mam ją od dziecka i jakoś tak nie mogłem jej wyrzucić pomimo jej stanu ( no chyba, że kupie inne w lepszym stanie, choć i tak mam wątpliwości :))
<?>

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#4 Post autor: dmac »

enigma pisze:mam ją od dziecka
Też mam dwie takie (były w drugim zestawie, który w życiu dostałem) i nigdy nie wyrzucę :) .
A pojazd jest spoko. Miał być klimat Classic Space i jest, nie tylko za sprawą załogi i kolorystyki, ale i za sprawą typu pojazdu: nie zliczę, ile było w latach osiemdziesiątych takich kabrioletów, w których właściwie nic poza szybką hełmu nie chroniło pilota przed pyłem kosmicznym, promieniowaniem, meteorami itd. ;)
Buduj dalej, a pewnego dnia może nas zaskoczysz swoją wersją Galaxy Explorera (928) ;) .
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

enigma
Posty: 25
Rejestracja: 2016-06-27, 14:06
Lokalizacja: Świdnica

#5 Post autor: enigma »

dmac pisze: Buduj dalej, a pewnego dnia może nas zaskoczysz swoją wersją Galaxy Explorera (928) ;) .
Na pewno na tym nie poprzestanę, mam kilka pomysłów i zamówione elementy do budowy. A bawiłem się świetnie przy budowie, także będzie więcej.
<?>

ODPOWIEDZ