[MOC] Białystok Skyline

Mindstorms, WeDo, Lego Digital Desinger, Stud.io

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 82
Rejestracja: 2017-06-10, 14:06
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Białystok Skyline

#1 Post autor: Silverbrick »

Jeszcze dziś powiadomiłem was, o moim największym jak dotąd projekcie LDD - Białystok Skyline. Nie spodziewałem się, że uda mi się ukończyć projekt tak szybko - widać, że godzina pracy nie poszła na marne.

Białystok to stolica Podlasia, która ma ok 100 000 mieszkańców.

Obrazek

Obrazek

Budowle od (prawej):
- Kościół Farny - zespół świątynny, złożony z dwóch połączonych ze sobą budynków kościelnych: starego oraz nowego.
- Kościół św. Rocha - kościół-Pomnik Odzyskania Niepodległości znajduje się na wzgórzu św. Rocha w Białymstoku, na miejscu kaplicy św. Rocha i katolickiego cmentarza z 1839 r.
Oba kościoły znacznie się wyróżniają na panoramie miasta, więc postanowiłem je tutaj umieścić..
- Pałac Branickich - jedna z najlepiej zachowanych polskich rezydencji magnackich epoki saskiej Najważniejszy zabytek Białegostoku, a więc nie mogło go tutaj zabraknąć.
- Wieżowiec Żelazna - wieżowiec wchodzący w skład Centrum Mieszkaniowego Żelazna i najwyższy budynek wschodniej Polski. Architecture trzyma odpowiedni balans pomiędzy zabytkami, a budowlami nowoczesnymi, i ja też chciałem go tutaj zachować.

Jeśli macie jakieś uwagi, co do ulepszenia MOCa, chętnie przyjmę, bo zanim opublikuję w galerii stud.io chciałbym go jeszcze ulepszyć.
Ostatnio zmieniony 2017-08-21, 18:49 przez Silverbrick, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#2 Post autor: bart »

Jeśli możesz daj panoramę miasta w większej rozdzielczości. Wtedy bedzie można coś powiedzieć.

Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 82
Rejestracja: 2017-06-10, 14:06
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Silverbrick »

bart pisze:Jeśli możesz daj panoramę miasta w większej rozdzielczości. Wtedy bedzie można coś powiedzieć.
Nie ma, a większe są nieaktualne lub nie pokazują najważniejszych obiektów.
Ostatnio zmieniony 2017-08-21, 19:06 przez Silverbrick, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#4 Post autor: bart »

To może poszukasz pojedynczych zdjęć kolejnych obiektów z Twojego MOCa ?

Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 82
Rejestracja: 2017-06-10, 14:06
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Silverbrick »

bart pisze:To może poszukasz pojedynczych zdjęć kolejnych obiektów z Twojego MOCa ?
Dałem linki. :)

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#6 Post autor: BHs »

Kolumnadę wieży Św. Rocha to byś zbudował z antenek zakończonych białymi round plate 1x1 z dziurką, celem mocowania round plate 2x2. Wieża jest bardzo ażurowa, a poprzez użycie round bricków 1x1 wygląda strasznie nienaturalnie.
I bez zaznaczenia chociaż wzgórza, to model tego kościoła nie oddaje jego wyglądu.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
cichy1987
Posty: 298
Rejestracja: 2017-10-04, 09:38
Lokalizacja: Dębołęka, Sieradz
brickshelf: cichy1987
Kontakt:

 

#7 Post autor: cichy1987 »

Ciekawy projekt:) fajnie byłoby zobaczyć go złożonego na żywo:)
Lego nasze Lego

gregory_21
Posty: 33
Rejestracja: 2015-04-20, 19:10
Lokalizacja: Nowy Sącz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: gregory_21 »


ODPOWIEDZ