5004388 Nexo Knights Intro Pack

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Silverbrick
Posty: 82
Rejestracja: 2017-06-10, 14:06
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

5004388 Nexo Knights Intro Pack

#1 Post autor: Silverbrick »

Obrazek
Numer: 5004388
Tytuł : Nexo Knights Intro Pack
Rok premiery: 2016
Seria: Nexo Knights
Figurki: Kruszyciel Skał
Licencjonowany: Nie
Brickset
Bricklink
Allegro

TLG przyzwyczaiło nas, że wraz z nowymi rzutami serii, w których dużą rolę gra fabuła i różnorakie media, zostają wydane promocyjne zestawy akcesoriów. Mają one formę polybagów, gdzie znajdziemy minifigurkę, gadżety i różne duperelki.

Nie inaczej było z fenomenem ostatnich dwóch lat – serią Nexo Knights, w której to pojawiło się sporo tego typu zestawów. Tym co mnie skłoniło do zakupu tej pozycji, jest bardzo ciekawy breloczek.

Obrazek

Całość zamknięta jest w typowym dla polybagów woreczku, który z jednej strony częstuje nas prezentacją zawartości, a z drugiej możliwością jej podglądu na własne oczy, poprzez przezroczystą część woreczka.

Obrazek

Pierwszym gadżetem z zestawu jest dwustronny plakat, przedstawiający rycerzy w akcji, a z drugiej ich wrogów. Szału nie ma. Plakatów dotyczących Nexo Knights jest sporo, a większość z nich można zdobyć za pośrednictwem magazynu. Jest tam sporo ciekawszych i ładniejszych plakatów, idealnych na ścianę, pokoju fana Lego.

Obrazek

Obrazek

Drugi gadżetem jest zestaw naklejek (dwa arkusze). Może się przydać do jako np. oznaczenie pudełka gdzie trzymamy minifigurki Nexo Knights.

Obrazek

Obrazek

Zestaw zawiera jednego minifiga, znanego szerzej jako Kruszyciel Skał. Postać posiada bardzo dobrze nadrukowany torsik, z wyraźnym zarysowaniem umięśnienia postaci, a także dwustronną główkę.

Obrazek

Szkoda, że nasz stwór nie dostał uzbrojenia, lecz mimo tego, jako pachołek jakieś grubszej ryby, może się sprawdzić.

Obrazek

Jak wspomniałem – tym co mnie zmotywowało do zakupu pozycji jest brelok. Jestem fanem serii, więc breloczek, przedstawiający tarczę, gdzie można wczepić Nexo Moc, był dla mnie łakomym kąskiem. Składa się z paru klocków, połączonych ze sobą na stałe, oraz kilku metalowych części i sznureczka.

Obrazek

Najciekawszym jego aspektem, jest możliwość customizacji! W otwór można wczepiać Nexo Moce ze swojej kolekcji, zmieniając jego wygląd. Można np. każdego dnia tygodnia chodzić z inna Nexo Mocą. :)

Podsumowanie
Plusy
+ Nexo
+ Breloczek z możliwością customizacji!
+ Minifig
+ Różnego rodzaju pierdółki gratis

Minusy
Brak

ODPOWIEDZ