[MOC] Kościół na górce

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
hero_king
Posty: 18
Rejestracja: 2017-07-22, 13:00
Lokalizacja: Gliwice

[MOC] Kościół na górce

#1 Post autor: hero_king »

Witam wszystkich :)

po kilku miesiącach cudownej pracy i nawet nie wiem ilu zakupach dodatkowych klocków, chciałbym się z wami podzielić moją drugą pracą :) Mam nadzieję, że wam się spodoba :)

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

więcej zdjęć na Flickr

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#2 Post autor: Endrju_88 »

Cześć. Bardzo podoba mi się twoja praca. Uwielbiam taki landszafciki w każdej skali.
Ciekawy efekt skał i sam kościół niczego sobie. Ktoś mógłby zwrócić uwagę, że wieje pustką.
Wg mnie to celowy zabieg i fajnie się sprawdził. Dodaje estetyki tej pracy (czy to BP 48x48?).
Świetna jakość i doświetlenie zdjęć. Buduj więcej, będę śledził twoje prace :-)
Ostatnio zmieniony 2017-10-01, 11:26 przez Endrju_88, łącznie zmieniany 4 razy.
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

hero_king
Posty: 18
Rejestracja: 2017-07-22, 13:00
Lokalizacja: Gliwice

#3 Post autor: hero_king »

Endrju_88 pisze:Dodaje estetyki tej pracy (czy to BP 48x48?).
Dzięki :-) Planowałem użyć BP 48x48, ale w trakcie budowania wszystko się "rozrosło" i końcowo użyłem cztery zielone BP 32x32.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#4 Post autor: Jellyeater »

Zacznę od zdjęć. Wygląda to jak zrzut z LDD. Zastosowałeś namiot bezcieniowy? Oglądam na komórce. Może na kompie byłby inny efekt.

To co zbudowałeś to mocno nietypowy kościół. Bardziej jakby to była kaplica cmentarna.

Ma to klimat. Jako miłośnik budowli sakralnych, byłem mocno podekscytowany tematem. Sugeruję oglądać zdjęcia starych kościołów i może trochę ten przebudować. Warto też byłoby dać np płot pod kątem. By nie było samych kątów prostych.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Major
Posty: 90
Rejestracja: 2017-05-11, 09:56
Lokalizacja: Okolice Poznania
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Major »

Jellyeater pisze:Wygląda to jak zrzut z LDD

w pierwszej chwili miałem podobne odczucie :)

Ogólnie praca bardzo mi się podoba, lubię takie 'krajobrazowe' tematy, gdzie jest kawałek terenu jeszcze :) Teren wygląda bardzo dobrze, kościółek też, chociaż jest niewielki to pasuje :)

Patrząc na pracę w całości wg mnie wpada ona w południowoamerykańskie klimaty - ewentulanie coś w Meksyku. ;-)

hero_king
Posty: 18
Rejestracja: 2017-07-22, 13:00
Lokalizacja: Gliwice

#6 Post autor: hero_king »

Zdjęcia robiłem w "warunkach domowych", do tego wyszły dosyć ciemne i musiałem je rozjaśnić. Może właśnie dlatego taki efekt LDD.
Do następnych chyba faktycznie użyję namiotu bezcieniowego to będzie naturalniejszy efekt :)

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#7 Post autor: Biedrus »

Ładnie ci to wyszło. Ale jak dla mnie trochu za dużo wystających studów. Praca na dość wysokim poziomie, gratuluje :)
Ostatnio zmieniony 2017-10-06, 18:58 przez Biedrus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
cichy1987
Posty: 298
Rejestracja: 2017-10-04, 09:38
Lokalizacja: Dębołęka, Sieradz
brickshelf: cichy1987
Kontakt:

 

#8 Post autor: cichy1987 »

Ładny Kościółek:) i otoczenie bardzo ciekawe:) bardzo fajna i ładna praca:) gratuluje:)
Lego nasze Lego

ODPOWIEDZ