LEGOWISKO - Jordanów 18-19.08.2018

18-19.08.2018 - Dni Ziemi Jordanowskiej
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1933
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#31 Post autor: BHs »

Pewnie będę, ale w jakim składzie i z czym to jeszcze nie wiem.
Na razie walczę z autem, które zastrajkowało na 5 min. przed wyjazdem do Rzeszowa :(.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

tajfek
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-16, 18:24
Lokalizacja: Krzeczów
brickshelf: tajfek

 

#32 Post autor: tajfek »

BHs pisze:Pewnie będę, ale w jakim składzie i z czym to jeszcze nie wiem.
Na razie walczę z autem, które zastrajkowało na 5 min. przed wyjazdem do Rzeszowa :(.
W Jordanowie rok temu też coś stukało, jak się potem okazało niespodzianka w oponie.
Szerokiej drogi jedź, dojedź i wracaj cały i zdrowy!
glaz_pimpur pisze:
Mlody pisze:
glaz_pimpur pisze:Jestem akurat po rozmowach z bartem, BHsem i gmkkk. I poważnie się zastanawiam nad przyjazdem:)
Nie moge sie doczekac.
Nie wątpię;)
Zapraszam Glaz, chętnie uścisnę Twoją dłoń jak przed sześciu laty, wtedy jeszcze jako anonimowy gość od figurek westernowych do makiety "Pif Paf City" w 2012 roku w Krakowie, którego nikt wtedy nie znał :)

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1933
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#33 Post autor: BHs »

tajfek pisze:
BHs pisze:Pewnie będę, ale w jakim składzie i z czym to jeszcze nie wiem.
Na razie walczę z autem, które zastrajkowało na 5 min. przed wyjazdem do Rzeszowa :(.
W Jordanowie rok temu też coś stukało, jak się potem okazało niespodzianka w oponie.
Szerokiej drogi jedź, dojedź i wracaj cały i zdrowy!
Dojechać dojechałem, ale nie swoim autem - to zostało pod Wawą. Do mechanika na środę oddaję. No ostatnio nie mam szczęścia do wystaw, jak nie gwóźdź w oponie, to inny cyrk :].
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1430
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#34 Post autor: Mestari »

W końcu Laguna nie może mieć na takie jazdy monopolu ;)

Awatar użytkownika
Mlody
VIP
Posty: 543
Rejestracja: 2014-09-11, 21:35
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: brak

 

#35 Post autor: Mlody »

BHS nie jesteś sam jeśli to jakieś pocieszenie, ja odebrałem po 3 dniach auto od mechanika w zeszły czwartek po to żeby wczoraj znowu się zepsuło. Thug life.
Ostatnio zmieniony 2018-04-09, 13:42 przez Mlody, łącznie zmieniany 1 raz.
I will do what I must! -> You Will try......
http://brickset.com/sets/ownedby-Mlody

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1933
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#36 Post autor: BHs »

Mlody pisze:BHS nie jesteś sam jeśli to jakieś pocieszenie, ja odebrałem po 3 dniach auto od mechanika w zeszły czwartek po to żeby wczoraj znowu się zepsuło. Thug life.
Nie, to nie jest pocieszenie, współczucia :(. Zwłaszcza jak się ma małe dziecko, samochód powinien być - odpukać - dyspozycyjny.
Siadło to samo czy coś nowego?
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#37 Post autor: glaz_pimpur »

tajfek napisał/a:
glaz_pimpur napisał/a:
Jestem akurat po rozmowach z bartem, BHsem i gmkkk. I poważnie się zastanawiam nad przyjazdem:)


Zapraszam Glaz, chętnie uścisnę Twoją dłoń jak przed sześciu laty, wtedy jeszcze jako anonimowy gość od figurek westernowych do makiety "Pif Paf City" w 2012 roku w Krakowie, którego nikt wtedy nie znał :)
No widzisz, jak świat się szybko zmienia? Jak mi się dobrze ułożą plany urlopowe, to będę miał okazję Ci się odwdzięczyć.;)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Mlody
VIP
Posty: 543
Rejestracja: 2014-09-11, 21:35
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: brak

 

#38 Post autor: Mlody »

BHs pisze:
Mlody pisze:BHS nie jesteś sam jeśli to jakieś pocieszenie, ja odebrałem po 3 dniach auto od mechanika w zeszły czwartek po to żeby wczoraj znowu się zepsuło. Thug life.
Nie, to nie jest pocieszenie, współczucia :(. Zwłaszcza jak się ma małe dziecko, samochód powinien być - odpukać - dyspozycyjny.
Siadło to samo czy coś nowego?
To samo. Pokrótce - pierwszy specjalista się nie popisał :) Pszczyński magik naprawił mi wczoraj na miejscu na szczęście w 15 min.
I will do what I must! -> You Will try......
http://brickset.com/sets/ownedby-Mlody

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#39 Post autor: bart »

Jak nic niespodziewanego nie wypadnie to będziemy jak zwykle całą rodzinką. Robisz już jakiś arkusz, żeby się wpisywać ?
Ostatnio zmieniony 2018-04-13, 22:50 przez bart, łącznie zmieniany 2 razy.

tajfek
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-16, 18:24
Lokalizacja: Krzeczów
brickshelf: tajfek

 

#40 Post autor: tajfek »

bart pisze:Jak nic niespodziewanego nie wypadnie to będziemy jak zwykle całą rodzinką. Robisz już jakiś arkusz, żeby się wpisywać ?
Muszę nająć kogoś kto ma głowę ogarniającą arkusze, bo jak co roku, akomputerowy tajfosław ma arkuszostresa. Przewidziana nagroda :)
Ostatnio zmieniony 2018-04-17, 10:30 przez tajfek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Mlody
VIP
Posty: 543
Rejestracja: 2014-09-11, 21:35
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: brak

 

#41 Post autor: Mlody »

tajfek pisze:
bart pisze:Jak nic niespodziewanego nie wypadnie to będziemy jak zwykle całą rodzinką. Robisz już jakiś arkusz, żeby się wpisywać ?
Muszę nająć kogoś kto ma głowę ogarniającą arkusze, bo jak co roku, akomputerowy tajfosław ma arkuszostresa. Przewidziana nagroda :)
Zorbię Ci go, najpóźniej w sobotę.
I will do what I must! -> You Will try......
http://brickset.com/sets/ownedby-Mlody

tajfek
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-16, 18:24
Lokalizacja: Krzeczów
brickshelf: tajfek

 

#42 Post autor: tajfek »

Mlody pisze:
tajfek pisze:
bart pisze:Jak nic niespodziewanego nie wypadnie to będziemy jak zwykle całą rodzinką. Robisz już jakiś arkusz, żeby się wpisywać ?
Muszę nająć kogoś kto ma głowę ogarniającą arkusze, bo jak co roku, akomputerowy tajfosław ma arkuszostresa. Przewidziana nagroda :)
Zorbię Ci go, najpóźniej w sobotę.
Ja Ciebie też <3

ODPOWIEDZ