[MOC] Paladin class Space Drone

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

[MOC] Paladin class Space Drone

#1 Post autor: brickmartil »

Witajcie moi drodzy. Wszystko zaczęło się od tego, że trzymałem w reku kadłub łodzi policyjnej i oczami wyobraźni ujrzałem podobieństwo do dronów latających na bliskim wschodzie. Niewiele myśląc zabrałem się za składanie. Dodałem trochę kosmicznego klimatu i wyszło to tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jako, że jestem fanem Star Treka dodałem gondole transwarp i okleiłem latadło na statek Zjednoczonej Federacji Planet. Nie ma jednak żadnego związku z uniwersum ST. Po prostu taka moja fanaberia=D
Ideas are bulletproof

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jellyeater »

świetny wygląd. Tylko naklejki psują efekt, bo jakoś krzywo wyszły. Te na tym czarnym. Powinny być w kawałkach i równolegle do krawędzi.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#3 Post autor: dmac »

Bardzo dobry model. Lubię, gdy na pozór bezużyteczne elementy (kadłub łodzi, nadający się teoretycznie tylko na kadłub łodzi ;) ) okazują się efektownym dodatkiem, a nawet główną atrakcją poważnej budowli.
A stylistyka (w przeciwieństwie do kolorystyki) nawiązuje do Twoich poprzednich, limonkowych i pomarańczowych dokonań, więc nadal pozwolę sobie liczyć na wspólne, rodzinne foto wszystkich Twoich modeli.

Brawo!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Taausz
Posty: 363
Rejestracja: 2016-06-27, 14:04
Lokalizacja: Milówka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Taausz »

Łoo Panie.Bardzo udana konstrukcja, pierwsze co mi przyszło na skojarzenie to to, że wyglądem przypomina rakietę z kreskówki Futurama, tylko taką podrasowaną.Statek ma bardzo ostre i nowoczesne kształty do tego wygląda estetycznie.Brawo!
Buduję najczęściej oczami...

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#5 Post autor: eric trax »

Zazwyczaj omijam szerokim łukiem takie konstrukcje. Ta jednak bardzo miło mnie zaskoczyła. Tak jak wspomniał DMAC kadłub łodzi jest super rozwiązaniem. Dobranie kolorów oraz odpowiednio dobrana szczegółowość sprawiają że modelem można się zachwycać dłuższą chwilę. Super robota!
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

eric trax pisze:Zazwyczaj omijam szerokim łukiem takie konstrukcje
Ależ czemu? :) Nie lubisz statków kosmicznych?
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#7 Post autor: eric trax »

glaz_pimpur pisze:
eric trax pisze:Zazwyczaj omijam szerokim łukiem takie konstrukcje
Ależ czemu? :) Nie lubisz statków kosmicznych?
Nie jest tak, że nie lubię ale mało jest takich które przykuwają moją uwagę jak ten wyżej :) Ostatnim był statek kosmiczny zbudowany przez jednego z desinerów lego. Też niebieski który wyglądał jak ryba ze skrzydełkami po bokach :D Niestety nie mogę znaleźć tego zdjęcia.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#8 Post autor: Stelario »

Bardzo podoba mi się wykorzystanie kadłubie statku, wygląda naprawdę fajnie.
Zdjęcia też są bardzo dobre.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

TiTo & Anakin
Posty: 325
Rejestracja: 2004-12-16, 17:27
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
brickshelf: tito-anakin

 

#9 Post autor: TiTo & Anakin »

Rewelacja !

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#10 Post autor: OmenGda »

A ja się gapiąc na zdjęcie cały czas zastanawiałem, skąd taka duża szyba i to nie 'trans' :-D genialny pomysł! Nie znam się na tym klimacie, lecz w moich oczach praca wygląda zaiste profesjonalnie!
Gratulacje!
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

TiTo & Anakin
Posty: 325
Rejestracja: 2004-12-16, 17:27
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
brickshelf: tito-anakin

 

#11 Post autor: TiTo & Anakin »

Mistrzostwo ! ;)

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#12 Post autor: brickmartil »

Po pierwsze bardzo przepraszam za tak spóźnioną odpowiedź.
Jellyeater pisze:świetny wygląd. Tylko naklejki psują efekt, bo jakoś krzywo wyszły. Te na tym czarnym. Powinny być w kawałkach i równolegle do krawędzi.
Coś jest w tym co piszesz. Ja po prostu lubię naklejki. Prawdopodobnie mogłem je zrobić też lepiej..
dmac pisze:Bardzo dobry model. Lubię, gdy na pozór bezużyteczne elementy (kadłub łodzi, nadający się teoretycznie tylko na kadłub łodzi ;) ) okazują się efektownym dodatkiem, a nawet główną atrakcją poważnej budowli.
A stylistyka (w przeciwieństwie do kolorystyki) nawiązuje do Twoich poprzednich, limonkowych i pomarańczowych dokonań, więc nadal pozwolę sobie liczyć na wspólne, rodzinne foto wszystkich Twoich modeli.

Brawo!
Bardzo dziękuję;) Trzymałem w ręku ten kadłub i nagle do mnie 'przemówił'. Bardzo ciężko byłoby zrobić zdjęcie wszystkich modeli na raz. Potrzebowałbym profesjonalnego studia bo to przerasta moje domowe możliwości=D
Taausz pisze:Łoo Panie.Bardzo udana konstrukcja, pierwsze co mi przyszło na skojarzenie to to, że wyglądem przypomina rakietę z kreskówki Futurama, tylko taką podrasowaną.Statek ma bardzo ostre i nowoczesne kształty do tego wygląda estetycznie.Brawo!
Też w nim widzę tę rakietę. Dziękuję.
eric trax pisze:Zazwyczaj omijam szerokim łukiem takie konstrukcje. Ta jednak bardzo miło mnie zaskoczyła. Tak jak wspomniał DMAC kadłub łodzi jest super rozwiązaniem. Dobranie kolorów oraz odpowiednio dobrana szczegółowość sprawiają że modelem można się zachwycać dłuższą chwilę. Super robota!
Bardzo miło mi to czytać. Dziękuję.
Stelario pisze:Bardzo podoba mi się wykorzystanie kadłubie statku, wygląda naprawdę fajnie.
Zdjęcia też są bardzo dobre.
Podniosłem ostatnimi czasy jakość zdjęć moich MOCów. Dziękuję.
TiTo & Anakin pisze:Rewelacja !
Dzięki;)
OmenGda pisze:A ja się gapiąc na zdjęcie cały czas zastanawiałem, skąd taka duża szyba i to nie 'trans' :-D genialny pomysł! Nie znam się na tym klimacie, lecz w moich oczach praca wygląda zaiste profesjonalnie!
Gratulacje!
Bardzo chętnie bym przygarnął taką dużą szybkę. Dziękuję
Ideas are bulletproof

ODPOWIEDZ